Jump to content

kokius led zibintus rinktis?


karoolis

Recommended Posts

Nežinau dėl galingumo, bet esu matęs ledus ant kalnakasybos technikos. nežinau galingumų bet visa aplinka tiesiog melsvai balta. o paskaičius visokių nuomonių pas vokiečius ir kitus. Rašo, kad geriau originalūs halogenai nei nebrendiniai Ledai. Manoma taip, kad Ledų galingumas nors ir yra toks koks deklaruojamas bet optika prasta. Šviesos išsklaidymas per didelis. O halogeno pliusas tas, kad skleidžia jis "šiltą" šviešą kuri yra skvarbesnė.

dabar vakarų forumuose daug triubija apie Osram 5D ir lyg 7D Ledus. kurių sklaida yra maksimaliai suderinta.

Ir dar vieną didelį nepatogumą pastebėjau, kai reikia prie traktoriaus apie agregatą kažką daryti, tai 48W galingumas šviesos velniškas, reikia autogeno akinių kol hidraulio šlangas pajungi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogaus akis, per visa evoliucijos laikotarpi ,yra labiau ipratusi prie  saules sviesos, todel ji geriau ir mato svelnioje sviesoje , o ne tokioje kokia skleidzia ledai ar xenonai, tai yra vos ne kaip suvirinimo aparato skleidziama sviesa. Ta dalyka esu pastebejes pirkdamas apsvietimo lemputes namuose. Nusipirkus ryskiai baltai svieciancia led lempute , nors ji ir kokiais 3W galingesne uz svelniai baltai svieciancia atrodys jog ji zymiai silpniau sviecia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 minutes ago, chefas said:

Zmogaus akis, per visa evoliucijos laikotarpi ,yra labiau ipratusi prie  saules sviesos, todel ji geriau ir mato svelnioje sviesoje , o ne tokioje kokia skleidzia ledai ar xenonai, tai yra vos ne kaip suvirinimo aparato skleidziama sviesa. Ta dalyka esu pastebejes pirkdamas apsvietimo lemputes namuose. Nusipirkus ryskiai baltai svieciancia led lempute , nors ji ir kokiais 3W galingesne uz svelniai baltai svieciancia atrodys jog ji zymiai silpniau sviecia.

ir dar labai svarbus trūkumas led lemputėse ir žibintuose, tai labai stiprūs šviesos kvantiniai impulsai. Jie labai stipriai žaloja žmogaus regą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, niaukia su juoda. As apie geltona/oranzine. Tada sviesa bus malonesne, tik klausimas ar labai neuztemdys. Turejau ant masinos pasikabines geltonas priesrukines, tai jas ijungus zymiai geriau matesi visos duobes ir nelygumai, nes pagrindines sviesos baltos sudetos, tai jos tik i toli gerai plesia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, MBLORINSER said:

Desiu melyna. filtra ir tie LED bus ant purkstuvo siju.

purkštuvui gal, ten "spotas" bet žiūrint iš fizinės pusės, tai atsiranda dar vienas barjeras šviesos keliui kuriame lūžta spindulys, ar rezultate bus daugiau teigiamo aš nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

25 minutes ago, MBLORINSER said:

As auto buvau aptraukes rukines geltonai. bet nenaudovau kaip visi asilai susijunge bet kada rukines vazineja.. As tik per ruka jungiu nevarginu kitu vairuotoju.

Aš jungdavau kartu su ilgosiom, o ir per rūką daug geresnis efektas nei su baltom :)  Virš kiemo esu pakabinęs 30W LED, pernai buvo šalta balta, tai švietė ryškiai, bet nemalonu akiai ir daiktų spalvos kitokios pasidaro. Perdegė blokelis, tai į tą patį korpusą kartu su blokeliu pakeičiau ir LEDą, įdėjau šiltai baltą. Dabar akiai daug maloniau, bet atrodo kad iš 30W liko tik kokių 20w. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

36 minutes ago, Vylukas said:

Kokiu greičiu reikia važiuoti,kad iš priekinių priešrūkinių būtų bent kažkiek naudos?

Nekalbu apie situacijas,kai matomumas ~50m. Visais kitais atvejais,tie žibintai yra niekiniai.

Geltoni Hella priešrūkiniai ant duobėto žvirkelio labai padeda, patikėkit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš galvoju susidėti lempas mtz traktoriui, 2 priekyje kapoto 2 arba 4 prie lango ir 2 gale, ką manote kokio normaliai galingumo reikėtų dėti ir  vienur ir kitur, 27w 48w ar kitas. Ir kaip reikėtų montuoti tarp lempų ir jungiklio reikia saugiklių, kiek amperu , rėlių, ir koks jungiklis turėtų būti amperu.  Ir tarp dinamos ir jungiklio saugiklio reikia? Gal shema turite ką ir kaip daryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...