Jump to content

kokius led zibintus rinktis?


karoolis

Recommended Posts

Pirkėjas nori kuo pigiau, todėl lempučių gamintojai taupo ant lempučių komponentų mažinančių elektromagnetinį triukšmą ir dauguma tiesiog net nededa jų į lemputes. Kitaip sakant pigiausiose lempose ko gero absoliučiai visose būna ši problema, nes to triukšmo slopinimas kainuoja.

Prieš perkant reiktų klaust pardavėjo ar lempos neinterferuoja su FM bangom arba prašyti, kad duotų išbandyti. Arba googlinti konkrečius lempų modelius ir žiūrėti ką apie jas rašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

21 valandas ago , dvidas said:

del radijo as atsimenu seniau kai radijai masinose taskedavo tai isidedavon ant pliusinio laido kaskokia dezute ir viskas budavo gerai gal ir ledam pades pas mane uzdeti ledai bet kad tokiu prolemu nera buciau per 3metus pastebejes

Tai va pas mane ant priekio pirkti pagal,, Skelbiu,, skelbima,atsiunte is Vilniaus, nera jokiu trukdziu o kai galinius is litagros ijungiu nieko nebesigirdi.Nieko neraso ant ju nezinau kaip atskirti kurie apsaugoti nuo trukdziu o kurie ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 minutes ago, Išradėjas said:

Tai va pas mane ant priekio pirkti pagal,, Skelbiu,, skelbima,atsiunte is Vilniaus, nera jokiu trukdziu o kai galinius is litagros ijungiu nieko nebesigirdi.Nieko neraso ant ju nezinau kaip atskirti kurie apsaugoti nuo trukdziu o kurie ne.

Pas mane siųsti iš vokiečių,ta pati partija,priekinius ijungiu radija necirskia,tik galinius ir radijas baigtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Traktorius ne ta vieta kur skambesio rei iskoti. Per daug pasaliniu garsu, muzikos klausymui.

MB Mercedes-Bendz. todel ir sakau Beckeris turi but merse. nors ziurint kuris Beckeris nes ne visi jie man lyg vertingi sio metu.

Pas mane radija su bluetooth tel pajungimui ir su usb kad sutemus kai radija negroja alternatyvu tureciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, Dr.Zoidberg said:

Aš už 3M 20110427165959.jpg (čia traktoriuj).

taip mielas, taip. kadangi apie B&O leidau tik fantazijoms pasireikšt. O tokį ausinuką naudoju pats. visumoje daiktas nerealus. vien jau tai, kad dažnai skambantis telefonas, kabinoje darbo ir nervų negadina.

Pritariu dar kartą ir duodu Like.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2016-11-21 at 09:20, Dr.Zoidberg said:

 

http://www.ecobaltic.lt/lt/asortimentas/zibintai/was

 

kataloge nerodo, bet pasiskambink ir sutarsi, kad atvežtų. Jie yra lyg ir atstovai WAS'o.

Gali susirasti lenkų puslapyje, paskambinsi į ekobaltic, pasakysi tiksliai kko nori ir atveš.

 

Mano švyturėlis toks :

 

http://www.was.eu/index/product/1472

Užklausiau pas šituos, švyturėlis 90eur+pvm. Kas pigiau žino? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...