Jump to content

kokius led zibintus rinktis?


karoolis

Recommended Posts

Atsisiunčiau dabar iš Anglų Ebay dvi juostas 22coliu po 120W, už 100e bet dar neuždėjau, bus T-150 priekiui ir galui. Šiaip, kai matavau srovę, tai realiai tie kinietiški LED naudoja tik apie pusė aprašytos galios. Kinieiška klastotė, nors užsakiau tipo su Philips LED'ais, bet jokio žymėjimo nėra. Šviečia šiaip neblogai, bet kaip bus iš tikrųjų matysim vėliau. Dar užsisakiau dvi lempas po 42w kažkokias Kawell firmos už 35e, gal kai su firmos logotipu nebus visiška klastotė. Šiaip kas nori rimtesnių, dabar mačiau AUXBEAM.COM taiko kai kuriom lempom kalėdines nuolaidas, tik problema siuntimas nemažai kainuoja, atsiperka jei perkat kažkur už 100e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkes 48w,is vokiečių gavos apie 9€. Ir 18w staciakampius gavos apie 8€.

Tuos 48w pratestavau molineje leksteje visa nakty sviete temperatura lempos buvo 70°celsijaus. Atlaikė ir jau metai toliau veikia. Www.edoukis.lt padares stenda su ivairiom led lempom. Ziurekit faceboke. Youtube. Ar pas jy kreipkites. Esu jam ir savo 48w nusiuntes i stenda prisegti, tiesa mes darem mainus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia lenkų firma WAS. 48W ledas kainuoja apie 30€ + pvm. Kiek teko čiupinėti, tai ledų draiveris surinktas ko gero rimčiausiai - su termostabilizacija ir visais reikalingais pribumbasais. Galvoju paimti pora pabandymui. Kol kas šito gamintojo turiu LED švyturėlį ant traktieriaus ir lempas ant priekabos. Viskas veikia be priekaištų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia lenkų firma WAS. 48W ledas kainuoja apie 30€ + pvm. Kiek teko čiupinėti, tai ledų draiveris surinktas ko gero rimčiausiai - su termostabilizacija ir visais reikalingais pribumbasais. Galvoju paimti pora pabandymui. Kol kas šito gamintojo turiu LED švyturėlį ant traktieriaus ir lempas ant priekabos. Viskas veikia be priekaištų.

Atsimenu kažkada rašei  apie tuos švyturėlius ir berods nuotrauka kažkurioje temoje net idėjas buvai, ten prie tos nuotraukos buvo parašyta,kad tipo triju  mirksėjimo rėžimu tas švyturėlis, aš taip pat toki turiu bet apžiūrėjau aš ji ir niekur nerandu jokiu perjungimu ar nustatymu, pas mane jis paprasčiausiai mirksi kaip koks posūkis (žinoma labai ryškiai) tai man jis nelabai patiko ir dar toks nepigus buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu kažkada rašei  apie tuos švyturėlius ir berods nuotrauka kažkurioje temoje net idėjas buvai, ten prie tos nuotraukos buvo parašyta,kad tipo triju  mirksėjimo rėžimu tas švyturėlis, aš taip pat toki turiu bet apžiūrėjau aš ji ir niekur nerandu jokiu perjungimu ar nustatymu, pas mane jis paprasčiausiai mirksi kaip koks posūkis (žinoma labai ryškiai) tai man jis nelabai patiko ir dar toks nepigus buvo.

 

Mano švyturėlio variante 8 programos. Taviškiame turi būti 3 laidai. Du tai + ir - maitinimo, o trečią trumpai prilietus į - turi pasikeisti programa. Paskui ir lieka ta, kurią buvai nustatęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal imestum nuoroda kur nusipirkti toki svytureli ?

 

http://www.ecobaltic.lt/lt/asortimentas/zibintai/was

 

kataloge nerodo, bet pasiskambink ir sutarsi, kad atvežtų. Jie yra lyg ir atstovai WAS'o.

Gali susirasti lenkų puslapyje, paskambinsi į ekobaltic, pasakysi tiksliai kko nori ir atveš.

 

Mano švyturėlis toks :

 

http://www.was.eu/index/product/1472

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau is kinieciu aliexpress du ledus viena karta ant keturacio ismegint 72w combo tai svieciai nerealiai toli ir ryskiai. Poto teko pirkti ir ant mtz kur purkstuva valkioja, vienu ledu priekyje galima laisvai dirbti 4 hologenus persviecia laisvai. Pries kokius 2 metus buvo 53e dabar atpigo eitu uz kokius 37e paimt, aisku rizika jei muitine sulaikys reikes biski susimoket bet pirkau nebuvo sustabde. Lietuvoj teko pastebet pardavineja ta pati tik dezute paspalvinta ir dar gal kokia garantija duoda bet susimoki daugiau. Aisku tendencija kad led zibintai pinga sparciai tai pries perkant reik ir lietuvoje pasidairyt kainu.

 

Nufilmavau skirtuma tik siek tiek dulkes sumaise bet matyt :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.ecobaltic.lt/lt/asortimentas/zibintai/was

 

kataloge nerodo, bet pasiskambink ir sutarsi, kad atvežtų. Jie yra lyg ir atstovai WAS'o.

Gali susirasti lenkų puslapyje, paskambinsi į ekobaltic, pasakysi tiksliai kko nori ir atveš.

 

Mano švyturėlis toks :

 

http://www.was.eu/index/product/1472

Sveikas,gal isdestytum,kodel butent toki svytureli issirinkai ? Kokie jo + ir -,palyginus su kitais,pvz is Lytagros ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,gal isdestytum,kodel butent toki svytureli issirinkai ? Kokie jo + ir -,palyginus su kitais,pvz is Lytagros ?

 

Pirmiausiai tai norėjau , kad nebūtų besisukančių dalių. Čia šiaip, iš pašaukimo (nes esu radiotechnikas). Antra, kai pamačiau kaip ryškiai šviečia - klausimų nekilo. Nu ir forma patiko, toks žemas, visai ne kaip lytagriniai apvalainom galvom :) Kaina kandžiojasi, bet apsimoka. Video, kaip atrodo. Čia vakare filmuota, bet net dieną jis taip ryškiai šviečia, kad iš arti žiūrėti neįmanoma.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai tai norėjau , kad nebūtų besisukančių dalių. Čia šiaip, iš pašaukimo (nes esu radiotechnikas). Antra, kai pamačiau kaip ryškiai šviečia - klausimų nekilo. Nu ir forma patiko, toks žemas, visai ne kaip lytagriniai apvalainom galvom :) Kaina kandžiojasi, bet apsimoka. Video, kaip atrodo. Čia vakare filmuota, bet net dieną jis taip ryškiai šviečia, kad iš arti žiūrėti neįmanoma.

 

ir kokia kaina? daiktas matos fainas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

tie LT pardavinejami ledai Alliexpres kastuoja 7 eurai 27w, lietuvoj kaina nuo 10 iki 18euru uz vieneta, siuntimas is alliexpres 11euru, tai kam reikia kokiu 4 ar daugiau jau verciau siustis negu cia LT pirkti, pats db su pazystamu parsisiuntem visai padoriai sviecia, neradau pigiau ju LT kaip 15 euru, mums atsistojo bendrai su siuntimu 10euru. Apvalus 27w, dabar migalkes sakem bandysim siustis nes kombainams ir traktoriams reikia, tai irgi kainos kinieciuose neuzlentos tik siuntimai nuo 10euru....

 

Pasiskaiciuoji kokio storio laida reikia, visus suvedi i dezute, is jos stambesni laida i akuma (nepamirst saugiklio ir jungtuko zinoma :D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie LT pardavinejami ledai Alliexpres kastuoja 7 eurai 27w, lietuvoj kaina nuo 10 iki 18euru uz vieneta, siuntimas is alliexpres 11euru, tai kam reikia kokiu 4 ar daugiau jau verciau siustis negu cia LT pirkti, pats db su pazystamu parsisiuntem visai padoriai sviecia, neradau pigiau ju LT kaip 15 euru, mums atsistojo bendrai su siuntimu 10euru. Apvalus 27w, dabar migalkes sakem bandysim siustis nes kombainams ir traktoriams reikia, tai irgi kainos kinieciuose neuzlentos tik siuntimai nuo 10euru....

Pasiskaiciuoji kokio storio laida reikia, visus suvedi i dezute, is jos stambesni laida i akuma (nepamirst saugiklio ir jungtuko zinoma :D )

kodel siuntimas kainuoja? Siuntimas kiek siunciausi nemokamas, tik rizikinga po du siust gali muitinej pabrangt
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie LT pardavinejami ledai Alliexpres kastuoja 7 eurai 27w, lietuvoj kaina nuo 10 iki 18euru uz vieneta, siuntimas is alliexpres 11euru, tai kam reikia kokiu 4 ar daugiau jau verciau siustis negu cia LT pirkti, pats db su pazystamu parsisiuntem visai padoriai sviecia, neradau pigiau ju LT kaip 15 euru, mums atsistojo bendrai su siuntimu 10euru. Apvalus 27w, dabar migalkes sakem bandysim siustis nes kombainams ir traktoriams reikia, tai irgi kainos kinieciuose neuzlentos tik siuntimai nuo 10euru....

 

Pasiskaiciuoji kokio storio laida reikia, visus suvedi i dezute, is jos stambesni laida i akuma (nepamirst saugiklio ir jungtuko zinoma :D )

Paskaičiuot galima kai žinai ką skaičiuot ;) su dėžute gera idėja. čia tokia kur ant kombainų matosi, paskirstymo - virštinkinė?

o laidus nuo žibintų galvoju pirkti gatavus. su jungikliais, saugikliais ir rėle. o sakykit, kam reikalinga rėlė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...