Jump to content

Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.


belarus52

Recommended Posts

man idomu ar sejant zolini iseli i pvz avizas galima visa ta misini koki birzeli ar tai liepa nupjaut ir panaudoti silosui ar tas avizas butinai reikia laikyt iki galo ir kulti. lyg ir nemaciau kad butu kur nurodyta kiek reikia islaikyt ta pagrindini paseli :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, axe pranešimas:

man idomu ar sejant zolini iseli i pvz avizas galima visa ta misini koki birzeli ar tai liepa nupjaut ir panaudoti silosui ar tas avizas butinai reikia laikyt iki galo ir kulti. lyg ir nemaciau kad butu kur nurodyta kiek reikia islaikyt ta pagrindini paseli :eusa-think:

Tai darau keleta metu  pjaudamas palieku kelis ruozelius nenupjautus ,kad at yke tikrintojai galetu isitikinti jog buvo paseta deklaruota kultura(2017 taip pasielgiau su kvieciu + zoles iselis ir zirniu -avizu + zoles iselis laukais) ruozelius palikti patare NMA konsultantai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kokiu konsultantu ar kas galetu patarti kaip agenturai irodyti kad esu teisus? Keli ha pudymas deklaruotas kaip pdj, esv pozymis nepazymetas nes uzteko kitu lauku. Toki pudyma mano nuomone galima purksti bet kada randapu. Atvaziavo nofotkino kelias rudas zoles ir jau patikroj sukele kad neidirbtas laukas, tikrino visus laukus, nieko neiformave, skundui laiko turiu iki 12 sausio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , paulius radvila pranešimas:

Gal zinot kokiu konsultantu ar kas galetu patarti kaip agenturai irodyti kad esu teisus? Keli ha pudymas deklaruotas kaip pdj, esv pozymis nepazymetas nes uzteko kitu lauku. Toki pudyma mano nuomone galima purksti bet kada randapu. Atvaziavo nofotkino kelias rudas zoles ir jau patikroj sukele kad neidirbtas laukas, tikrino visus laukus, nieko neiformave, skundui laiko turiu iki 12 sausio

gerai tu čia galvoji galiu purkšti kada noriu taisykles galioja be išimčių visiems laukams, kad ir tau pakako esv ploto(padengė kiti laukai) bet faktas tas, kad deklaravai juodąjį pūdymą ir pagal tave galiu purkšti kada noriu, bet pagal taisykles taip nėra. tikrindami laukus informuoti neprivalo, kaip be butų pažeidei juodojo pūdymo taisykles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvaziavo nofotkino kelias rudas zoles .

kad cia zemes per zoles nematyti. Tai kaip gali vardinti kad jis idirbtas.

Rundapus galima naudoti iki birzelio1d. tai manu jeigu ta nuotrauka daryta birzelio pirmoje puseje bausti neturetu, bet jeigu antroje tai jau kaip ir turejo buti isdirbta ir reguleriai dirbta.

jau matau liepos 26d. fotografuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ismirke rapsai zieminiai, koki birzeli lekstem idirbom, ir apie liepos viduri nupurskem ta pievute, mases ten juk nera daug, bet del randapo viskas atrodo sustabareje. Variantai atgal ziurint buvo du tik pradejus ruduoti skusti, arba kaip dabar perskaiciau deklaruoti kaip rapsa ir tas vietas kur sunykes paselis galima idirbineti ir gal net randapuoti galima, nes pudyma islaikyti pagal reikalavimus nesamone garstukai birzeli per menesi jau suzyti ir bus zydincios seklas subrandine pikzoles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del raundapinimo cia niekas nieko nesakys nes pudymas deklaruotas ne zalinimui tai ji ir purksti gali kada nori ir niekas del to nenurodyta, esme kad tu pasideklaravai pudyma o ten rapsas ar pieva bet tikrai ne juodas isdirbtas laukas. Deklaruojant reikia deklaruot tai kas ta diena lauke yra o ne po menesio bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, paulius radvila pranešimas:

Cia ismirke rapsai zieminiai, koki birzeli lekstem idirbom, ir apie liepos viduri nupurskem ta pievute, mases ten juk nera daug, bet del randapo viskas atrodo sustabareje. Variantai atgal ziurint buvo du tik pradejus ruduoti skusti, arba kaip dabar perskaiciau deklaruoti kaip rapsa ir tas vietas kur sunykes paselis galima idirbineti ir gal net randapuoti galima, nes pudyma islaikyti pagal reikalavimus nesamone garstukai birzeli per menesi jau suzyti ir bus zydincios seklas subrandine pikzoles

(negraziai pasakysiu bet zinok teisybe, cia kaip sakant nepavyks issivartyt is melagysciu :(  ) 
1. cia matyt tik numulciuoti stori dziunglynai ir pievos paklotas, 
2. rapsas jaigu buvo numirkes butum persejes iki birzelio menesio, bet nesvarbu nesigilinam nes cia plotas ne 20 aru matosi ;)
3. juoda pydima ir reik idirbinet reguleriai ir tai yra samone, kitu atveju deklaruoji kaip sideratus ar dar kitaip ir neidirbineji,

4. sitoj vietoj izvelgiu tik viena norejai prasok su zalinimu ir pudymu gaut ismoka nieko nedaryt, bet uztrumpino ir dbr biski nefaina.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepaejo korta ka darysi:)

mano atveju gavosi  taip pavasary nusmukinau, atzele, tada raundapas, suleksciavau, prasidejo lietus vel viskas suzele irmirksta balose po siai dienai. Patikra buvo kabinosi, bet del ekstremalios padeties sankciju netaike. Priedo pazyma is seniunijos nusiunciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, deivas pranešimas:

nepaejo korta ka darysi:)

mano atveju gavosi  taip pavasary nusmukinau, atzele, tada raundapas, suleksciavau, prasidejo lietus vel viskas suzele irmirksta balose po siai dienai. Patikra buvo kabinosi, bet del ekstremalios padeties sankciju netaike. Priedo pazyma is seniunijos nusiunciau.

nu jo tik seniunas mate ,kad lijo be proto ,niekaip idiotizmo atsisakyti negalima ,juk lietuva ne rusijos dydzio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko būna dar linksmiau. Atvažiuoja tikrinti ar pieva nušienauta, randa kad ne nes vis dar apsemta. Rašo kad pažeidimas, nes pagal raide taip ir yra. Pildo popierius, toks tikrintojo darbas. Nors rastas nusiųstas, kad pieva dėl potvynio nesienauta. Pasijuokiame kartu su tikrintoju. Tokia sistema :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, deivas pranešimas:

nepaejo korta ka darysi:)

mano atveju gavosi  taip pavasary nusmukinau, atzele, tada raundapas, suleksciavau, prasidejo lietus vel viskas suzele irmirksta balose po siai dienai. Patikra buvo kabinosi, bet del ekstremalios padeties sankciju netaike. Priedo pazyma is seniunijos nusiunciau.

Kokios čiaseniūnijos pažymos ?Jei dėl lietaus,tai NMA turi rajonų sąrašus,kur kiek prilijo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Augunstas pranešimas:

Klapciuku sistema , man reikejo gyvulio su popieriais tai labai sunkiai lenkui isaiskinau kam man tai reikia ir kad pas mus visus galioja tos es direktyvos.nieks ten nervu negadina del menkniekiu

Gal galėtum plačiau apie tuos lenkiškus gyvulius ir jų popierius.Tik kitoje temoje,nes čia pasėlių deklaravimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 1/4/2018 at 23:05, paulius radvila pranešimas:

Cia ismirke rapsai zieminiai, koki birzeli lekstem idirbom, ir apie liepos viduri nupurskem ta pievute, mases ten juk nera daug, bet del randapo viskas atrodo sustabareje. Variantai atgal ziurint buvo du tik pradejus ruduoti skusti, arba kaip dabar perskaiciau deklaruoti kaip rapsa ir tas vietas kur sunykes paselis galima idirbineti ir gal net randapuoti galima, nes pudyma islaikyti pagal reikalavimus nesamone garstukai birzeli per menesi jau suzyti ir bus zydincios seklas subrandine pikzoles

Jei cia per menesi laiko po leksciavimo sugebejo tokia pieva uzaugti, tai arba tu save apgauni, arba nma bandai apgauti . Netikiu kad ci isvis buvo leksciuota . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...