Jump to content

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

DYNA 6 24 bėgiai, DYNASHIFT 32.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 valandas, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

Prieš 2 valandas, ievukas12 pranešimas:

Plunges r. galit atvaziuot 10 ha turiu frezavimo tik mano deze mechanine ir tas mano Lamborgini uz 4500 pirktas ne uz 16000

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson nuo 1986 iki (apie) 1992 m 8 pavaros ir viena pusele,( be sankabos),Massey Ferguson nuo 1992(apytiksliai) iki 1998,99 m eina 8 mechanines pavaros plius 4 diapazonai (kiekvienai pavarai,be sankabos)  realiai turi 32 diapazonus..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, arciu555 pranešimas:

Massey Ferguson nuo 1986 iki (apie) 1992 m 8 pavaros ir viena pusele,( be sankabos),Massey Ferguson nuo 1992(apytiksliai) iki 1998,99 m eina 8 mechanines pavaros plius 4 diapazonai (kiekvienai pavarai,be sankabos)  realiai turi 32 diapazonus..

Iki 2005 DYNASHIFT ėjo. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-26 at 14:25, daraciute pranešimas:

Plunges r. galit atvaziuot 10 ha turiu frezavimo tik mano deze mechanine ir tas mano Lamborgini uz 4500 pirktas ne uz 16000

tai as ir nepirksiu jus utraktoriaus:) tik paziuresiu ar pajegs 90 AG, bet toli esate ir kaip pabandymui 10 ha man niekaip neapsimoka:) nebent galim tartis kad padarysiu tuos jusu 10 ha?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, ievukas12 pranešimas:

tai as ir nepirksiu jus utraktoriaus:) tik paziuresiu ar pajegs 90 AG, bet toli esate ir kaip pabandymui 10 ha man niekaip neapsimoka:) nebent galim tartis kad padarysiu tuos jusu 10 ha?

90 arkliu gali net nebandyt. Ant pto bus tik 70 max.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-03-27 at 17:22, ievukas12 pranešimas:

gali pasibandyti pas mane ant 110ag būtau gal 30-aru . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, reikia rašyti projektą  į valdas,  kokį traktorių patartumet dairytis,  reikėtų 6 cilindru varikliu 140ag ir didele baze,  žemės nedaug  apie 50ha darbai jam griutu visi  nes dabar ant kiemo tik mtz,  o pastovei skolintis  iš kolegos arion 640 kuris man truputi pergalingas ir naktim pabodo, galvoju iš pigesniu pvz: NH T7, bet Lytagros  servisas nėra labai stebuklingas, kiek suprantu tai dabar svarbiau  rinktis servisą nei traktoriaus spalva ? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gal dar dasides ha veliau. Renkiesi komercinius ir ziuri. Tai dar ziurekis ir Case jei domina NH'ai, vistiek traktoriai tai tie patys. Claas geras turetu iseiti irgi. Bent as tai tikrai nusiskundimu neturiu  nei lytagros servisu ar dotnuvos ir aplamai visa vaivorykste turiu ir servisai gerai dirba visi bent man ...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, simasd pranešimas:

Sveiki, reikia rašyti projektą  į valdas,  kokį traktorių patartumet dairytis,  reikėtų 6 cilindru varikliu 140ag ir didele baze,  žemės nedaug  apie 50ha darbai jam griutu visi  nes dabar ant kiemo tik mtz,  o pastovei skolintis  iš kolegos arion 640 kuris man truputi pergalingas ir naktim pabodo, galvoju iš pigesniu pvz: NH T7, bet Lytagros  servisas nėra labai stebuklingas, kiek suprantu tai dabar svarbiau  rinktis servisą nei traktoriaus spalva ? 

O nori pasakyt mtz neaprepia darbu ant 50ha?  Skamba keistoka..zmones ne tiek dar apdirba su mtz..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 56 minutes , manttys pranešimas:

bet kam ant 50 ha didele bazė su mtz padargais.. klausimas vertas milijono. Taip taip, kada nors viska susipirks :D gal tu investuok tą 50 k į gerą naudotą ir padargus jam, užteks kokiem 10 metų

pagal smulkiu programa yra skutikas su sajamaja pajimti skutiko nepatempe o sejamoji ir pakelema ir tempema, bet mtz kai katinas draskos  nes pripilta apie 2,5t svere tai ten vargas o nedarbas :D , o kad viska susipirkt net negalvoju geriau apsikoperuot ir nuo kolegos claas nujimt purkstuvas  su barstituvu ir darbai pasidalina ir naktim dirbt nereik  :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, simasd pranešimas:

pagal smulkiu programa yra skutikas su sajamaja pajimti skutiko nepatempe o sejamoji ir pakelema ir tempema, bet mtz kai katinas draskos  nes pripilta apie 2,5t svere tai ten vargas o nedarbas :D , o kad viska susipirkt net negalvoju geriau apsikoperuot ir nuo kolegos claas nujimt purkstuvas  su barstituvu ir darbai pasidalina ir naktim dirbt nereik  :D

O kam imt skutika ir sejamaja kurios  turimas mtz nepatraukia?  Nebutu buve protingiau pradet nuo galingesnio siek tiek traktoriaus nei mtz.. su kuriuo galetum ir turimus padargus idarbint..o laikui begant ir padargus pasikeist. P.s cia pamastymai mano ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , Audrius08 pranešimas:

O kam imt skutika ir sejamaja kurios  turimas mtz nepatraukia?  Nebutu buve protingiau pradet nuo galingesnio siek tiek traktoriaus nei mtz.. su kuriuo galetum ir turimus padargus idarbint..o laikui begant ir padargus pasikeist. P.s cia pamastymai mano ;)

Tuo momentu taip ir buvo galvota, bet pagal taisyklės nelabai įmanoma buvo nupirkt deveto, o už 15k joks arklys neišeina naujas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 28 minutes , chefas pranešimas:

50 ha ir 140 ag naujas paraminis..., Čia kaip su F1 važinėti į darbą.

Pas mane 200ha ir galingiausias tas pats belarusas vis dar kolkas...:obscene-hanged::icon-smile::romance-ballandchain:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes , Audrius08 pranešimas:

Pas mane 200ha ir galingiausias tas pats belarusas vis dar kolkas...:obscene-hanged::icon-smile::romance-ballandchain:

Ną jau pačiam , tai negėda būtų ir apie rimtesnę techniką pagalvoti :). Belarusų taip pat yra gana galingų, tačiau patikimumas jų abejotinas...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...