Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

prieš valandą, Virgis. pranešimas:

Tai Viliau, gal galėtum pasigirti iš kur tokios agronomijos žinios?

Kaip tai is kur, kai esi fanatikas zemes ukio tai , geriausias mokytojas yra praktika.  Viskas isbandyta ant savo kailio o jei ko nors truksta info pilna yra internete lietuviu anglu kalbom ;)

Kas del agronomu diplomuotu jie net lauku dorai nemate. Tai toks atvaziaves pas mane i kiema, man aiskins kaip pinigus isleist..... papliurpt gali paselius apziurint bet tik del sportinio intereso ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek metų pas tave Viliau praktikos? Žinau tokių žmonių kurie turi kažkokį nepilnavertiškumo kompleksą, kuriems reikia atrodyti prieš kitus labai protingiems ir daug pasuekusiais, kurie protingesni už diplomuotus konsultantus-agronomus, kurie atmintinai žino visus pesticidus, kaip atrodo visos ligos ir piktžolės ir kasmet atnaujina žinias, nepaisant to kad važinėdami po ūkius susiduria didelia kitų ūkių praktika ir bet kada su jais gali pasikonsultuoti kada su kuo maišant ką gali išpurkšti. Nesinaudoti kitų agronomų patirtimi gali tik kitas agronomas, bet toks agronomas nelabai tobulejantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Virgis. pranešimas:

Kiek metų pas tave Viliau praktikos? Žinau tokių žmonių kurie turi kažkokį nepilnavertiškumo kompleksą, kuriems reikia atrodyti prieš kitus labai protingiems ir daug pasuekusiais, kurie protingesni už diplomuotus konsultantus-agronomus, kurie atmintinai žino visus pesticidus, kaip atrodo visos ligos ir piktžolės ir kasmet atnaujina žinias, nepaisant to kad važinėdami po ūkius susiduria didelia kitų ūkių praktika ir bet kada su jais gali pasikonsultuoti kada su kuo maišant ką gali išpurkšti. Nesinaudoti kitų agronomų patirtimi gali tik kitas agronomas, bet toks agronomas nelabai tobulejantis.

Rasiau rasiau ir galvoju nafik. Cia ner ka diskutuot kiekvienas uz save. Kas su pagalba kas be jos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Virgis. pranešimas:

Kiek metų pas tave Viliau praktikos? Žinau tokių žmonių kurie turi kažkokį nepilnavertiškumo kompleksą, kuriems reikia atrodyti prieš kitus labai protingiems ir daug pasuekusiais, kurie protingesni už diplomuotus konsultantus-agronomus, kurie atmintinai žino visus pesticidus, kaip atrodo visos ligos ir piktžolės ir kasmet atnaujina žinias, nepaisant to kad važinėdami po ūkius susiduria didelia kitų ūkių praktika ir bet kada su jais gali pasikonsultuoti kada su kuo maišant ką gali išpurkšti. Nesinaudoti kitų agronomų patirtimi gali tik kitas agronomas, bet toks agronomas nelabai tobulejantis.

 

Prieš 1 valandą, Vilius pranešimas:

Kaip tai is kur, kai esi fanatikas zemes ukio tai , geriausias mokytojas yra praktika.  Viskas isbandyta ant savo kailio o jei ko nors truksta info pilna yra internete lietuviu anglu kalbom ;)

Kas del agronomu diplomuotu jie net lauku dorai nemate. Tai toks atvaziaves pas mane i kiema, man aiskins kaip pinigus isleist..... papliurpt gali paselius apziurint bet tik del sportinio intereso ;)

as siuo atveju palaikau Viliaus pozicija,man ilgamete praktine patirtis vertingesne nei mokslo,as pats savamokslis suvirintojas 18m mano darbu pilna LT,mano brolis savamokslis santechnikas nuo A iki Z patis ivairiausi katilai,indeklai ir ttt...(viska gamina pats)vaikystes draugas savam.statybininkas nama pastatys ir irengs koki pageidauji nuo A iki Z galeciau ir daugiau vardinti,todel manau kad gereusi meistrai savamokskliai ir jai ukininkas su ilgamete patirtim,ivairiais isbandytais praktiniais bandymais bei minimaliom islaidom sugeba kasmet pasiekti gerus rezultatus tai kokie dar mokslai gali padeti?nebent paploninti pinigine arba jai esi linkes ekperementuoti neziurint i pelna ,kaip sako rusai(radi sportivnava intiriesa)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei lietų nukeltu dar kitam savatgaliui, tada už savaites prie tokių orų tikrai nebereikėtų jokio lietaus. Geriau jau duotų sausus nusikult ką davė jau užauginti. Apie z.kviecius kalbėjo ukininkas, kad labai mažai užmegztų grūdų varpoi, bus smulkūs, pupos žydi bet nemezga, žirniai kelios ankštis, taip, kad sakė jam jau dzin tas lietus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Vilius pranešimas:

Ne ne nieko as nesiulau. O su tokiais nepriklausomais agronomais tai sunku ir ka sprest. Keleta tokiu pazystu. Tai musu nuomones issikiria del agronomijos ;) bet rusai pasiektais derliais labai dziaugiasi. 

Kas del patarimu kartais nuo dusios kaimynui patari ir po kulimo atbega nepatikesi kokie kvieciai uzaugo ir t.t o kad bent uz patarima buteli pastatytu.....

Kas per nepriklausomi agronomai? Kokie vardai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ukis123 pranešimas:

Jei lietų nukeltu dar kitam savatgaliui, tada už savaites prie tokių orų tikrai nebereikėtų jokio lietaus. Geriau jau duotų sausus nusikult ką davė jau užauginti. Apie z.kviecius kalbėjo ukininkas, kad labai mažai užmegztų grūdų varpoi, bus smulkūs, pupos žydi bet nemezga, žirniai kelios ankštis, taip, kad sakė jam jau dzin tas lietus. 

Man taip pat jau beveik "dzin" jei ir uzlytu. Nuostolius teks dengt is ismoku..., neuzteks zinoma...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , grazbek pranešimas:

na katik praėjo debesis su garso ir šviesos efektais bet nei lašo lietaus.

 

prieš 12 minutes , Remse pranešimas:

Nebekliuna vis Radviliskio rajonui lietaus... tie sinoptikai pastoviai nepataiko. Visur siandien tik trimituoja kad lis, bet kur tau....

tai mes tame paciame tarpe ir liksim be lietaus,nors aplink ir dundes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...