Jump to content

Grūdų užauginimo kaina


Jaunasis ūkininkas

Recommended Posts

Man, kad gauti kviečių 6 t/ha: trašos 900lt, augalu apsauga 300lt, darbų išlaidos nuo arimo iki nuvežimo į elevatorių 650lt, tai gautųsi apie 1850lt/6t. Radviliškio r.

Jei neturit žalio supratimo iš ko susideda grūdų išauginimo savikaina, tai gal geriau nerašinėkit vėjų, nes po to tokias raštliavas perskaito miesto žmogeliai ir raunasi plaukus iš pavydo kaip gera kaimiečiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturit žalio supratimo iš ko susideda grūdų išauginimo savikaina, tai gal geriau nerašinėkit vėjų, nes po to tokias raštliavas perskaito miesto žmogeliai ir raunasi plaukus iš pavydo kaip gera kaimiečiams.

Suprantu. Tiesiog įdomu kur, kiek gaunasi pelno iš 1ha. Juk kiekvienam regione žemelė skirtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturit žalio supratimo iš ko susideda grūdų išauginimo savikaina, tai gal geriau nerašinėkit vėjų, nes po to tokias raštliavas perskaito miesto žmogeliai ir raunasi plaukus iš pavydo kaip gera kaimiečiams.

Tai parašyk iš ko tada, persiskaičiuosiu as, juk ne sunku jaunam patarti, gal į minusą varau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man, kad gauti kviečių 6 t/ha: trašos 900lt, augalu apsauga 300lt, darbų išlaidos nuo arimo iki nuvežimo į elevatorių 650lt, tai gautųsi apie 1850lt/6t. Radviliškio r.

a taip pigiai mokat uzaugint?  cia darbas itrauktas? kuras? seklos kaina? traktoriaus bei kombaino kaprizai? palukanos (juk jei ukis ima paskola pagal mane taipat i i slaidas isiskaiciuot reiktu), buna kaip pernai kad issalimai (atsejimai), krusa isdauzo... labai jau sabloniskas paskaiciavimas mano nuomone pagal IDEALIAS salygas... :icon-rolleyes:

Nepamirskim zemes mokesciu, nuomos kaina (nebent jei tik nuosava tedirbi)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

300 Lt  tona , neblogai. suopirkimas 500-700 LT

Gera tema :)  bet juk ne visur buna 6tonos kitur buna 2t -1.5t  kitur bala o trasos isbertos ir t.t    gerai kai sausa vasara o jei slapia :)   kas supranta tas nepavydi o kas nesupranta tie gal ir pavydi ukininkam ;)

Vaar lytagroj bebunant per M-1 radija sake kad kulat 6 tonas rapso ...  :))))))))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

   Ir be buhalterės gali apsiskaičiuoti, o ką daryti mažažemiui, visur PVM sumoki, o grąžos negauni

 

Jei gerai pasuktum galvą, supratum, kad nebūti PVM mokėtoju yra kur kas geriau, bet jei apyvartos didelės niekur nuo tos prievolės nepabėgsi.

 

Kas dėl užauginimo pelno, jis praktiškai lygus 0, atmetus visus pragyvenimo poreikius, nes viską vėl sukiši į techniką, trašas, chemiją ir paskolas bankui. Ūkininko visas pelnas, kai realizuoja ūkio techniką ir žemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai pasuktum galvą, supratum, kad nebūti PVM mokėtoju yra kur kas geriau, bet jei apyvartos didelės niekur nuo tos prievolės nepabėgsi.

 

Kas dėl užauginimo pelno, jis praktiškai lygus 0, atmetus visus pragyvenimo poreikius, nes viską vėl sukiši į techniką, trašas, chemiją ir paskolas bankui. Ūkininko visas pelnas, kai realizuoja ūkio techniką ir žemes.

Buti ne PVM mokėtoju apsimoka jei dirbi su privačiais pirkėjais, jei dirbi su įmonėmis tai tik PVM mokėtoju. Jei pelno nulis tai kokia esmė dirbti, nesueina man čia kažkaip galai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...