Jump to content

Grikiai


Jonas2

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

Grikiai seti paskutine geguzes savaite kaip kasmet ir darau, 25-26 diena lygtai :) Grikius seju tik lengvose zemese, kuriose nuolatinio zydejimo problemos nebuna, skirtingai nuo sunkesniu molingesniu dirvu. Smeli augintus grikius jau eile metu pradedu kult apie rugsejo pirma arba dar anksciau ;) Siemet plius nesveika sausra uzkepino. Bet derlius puse velnio 1,5 tonos ir 17 dregmes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Ar tresiat grikius? Jei tresiat, tai kokiomis trasomis ir koks kiekis? Man idomu ar tai pakelia derliu, nes netresdamas, nepurksdamas, seju 3 metus jau ir vidutiniskai prikuldavau 1-1,5 t/ha. Idomu ar verta trest, zemes nenasios. Pastebejau, jeigu paseji i derlingesne zeme, buna tik lapijos daugiau ir veslesni jie, ir dar isgula kai kur, bet grudu tikrai ne daugiau. Man grikiai patinka, nes mazai prieziuros reikalauja, o kaip nederlingose zemese, tai visai apsimoka juos set.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tresiat grikius? Jei tresiat, tai kokiomis trasomis ir koks kiekis? Man idomu ar tai pakelia derliu, nes netresdamas, nepurksdamas, seju 3 metus jau ir vidutiniskai prikuldavau 1-1,5 t/ha. Idomu ar verta trest, zemes nenasios. Pastebejau, jeigu paseji i derlingesne zeme, buna tik lapijos daugiau ir veslesni jie, ir dar isgula kai kur, bet grudu tikrai ne daugiau. Man grikiai patinka, nes mazai prieziuros reikalauja, o kaip nederlingose zemese, tai visai apsimoka juos set.

Mes pries seja max 100kg salietros, plius jei nesvarus laukas is pavasario nusiglifosuojam lauka ir sejam :) Siaip iki 2 tonu buna jei gamta nepakisa kojos labai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...