Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

Recommended Posts

• Atsakymai 2,7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Galiu pasidalyti ankstesnes patirtimi. Buvau rašęs prieš kokį pusmetį gal, atlikau elementarų paprastą palyginimą dėl pradedančių Jaunų ūkininkų galimybės dalyvauti investicjose į materialų turtą (kur

Yra toks posakis, blogas tas kareivis kuris nenori tapti generolu, tai ir čia, jei pats nesieki perspektyvos, kas tau gali padeti? Kodel įsikibti į ta aš smulkus, kas man padės? 

Is dalies teisinga - taciau is dalies. 30 riba nieko nepasako. Bet is esmes ismokos turi buti diferencijuojamos. Kai DIDIESIEMS vyrams pasakiau kad jeigu jau patvirtinot mokejima uz piena pagal grupes

Paskelbtos nuotraukos

• po 2 savaičių...

On 2021-01-16 at 19:08, mtz505 pranešimas:

Tai reiškia visiems patvirtino paskutinę dieną, bet pinigų dar nepraveda ir nesuprantu ko jie laukia

60 tasku dar nepatvirtinta email laisko negautas, tik nma puslapi raso administravimas paramos tai patvirtinta ar kaip?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 17 valandų, MantvydasB pranešimas:

60 tasku dar nepatvirtinta email laisko negautas, tik nma puslapi raso administravimas paramos tai patvirtinta ar kaip?

Tai kad gruodžio 30 visiems patvirtino, o praita savaitę, pervedė visiems pinigus

Nuoroda į pranešimą
prieš 19 minutes , -marius- pranešimas:

Išviso nebus gal jau tokios, skirsis investavimo sritys atrodo jei gerai supratau.....

Turėtų būti, skaičiau straipsni, kur nori ivest privalomus pieno šaldytuvus, ne va bus ta pati parama, jog smulkieji galėtų įsirengt šaldytuvus, mėšlides.

Nuoroda į pranešimą

Aš kiek skaičiau jeigu gerai supratau, tai bus skiriama parama labiau perdirbimui ir gamybai, nebus berods tos galimybės pirkti dėvėtą ž.ū. techniką, jeigu gerai supratau. Bus gal šaldytuvai ir kt., bet čia jau kokybės ir techninių sprendimų diegimas, bet kaip supratau parama bus orientuota kita linkme nei buvo.

Kažkaip aiškumo trūksta, bet manau skatins kad būtų sukuriama kuo daugiau pridėtinės vertės.

Nuoroda į pranešimą
prieš 41 minutes , -marius- pranešimas:

Aš kiek skaičiau jeigu gerai supratau, tai bus skiriama parama labiau perdirbimui ir gamybai, nebus berods tos galimybės pirkti dėvėtą ž.ū. techniką, jeigu gerai supratau. Bus gal šaldytuvai ir kt., bet čia jau kokybės ir techninių sprendimų diegimas, bet kaip supratau parama bus orientuota kita linkme nei buvo.

Kažkaip aiškumo trūksta, bet manau skatins kad būtų sukuriama kuo daugiau pridėtinės vertės.

Na kova, balandį gal jau bus aiškesnės detalės.

Nuoroda į pranešimą

:happy-smileyflower:Paramos tikrai bus. Kazkada zadejo, kad ir suma dides, bet 2021 ir 2022 yra pereinamieji metai tai nelabai turbut kas ir keisis. Kas dabar paskelbta nauju paraisku rinkimui tai yra is likusiu lesu projektams likusiu is buvusio laikotarpio... Primygtinai rekomenduoju nesikreipt. Palikit man vilciu :occasion-snowman:

Nuoroda į pranešimą
prieš 40 minutes , Arunas S pranešimas:

:happy-smileyflower:Paramos tikrai bus. Kazkada zadejo, kad ir suma dides, bet 2021 ir 2022 yra pereinamieji metai tai nelabai turbut kas ir keisis. Kas dabar paskelbta nauju paraisku rinkimui tai yra is likusiu lesu projektams likusiu is buvusio laikotarpio... Primygtinai rekomenduoju nesikreipt. Palikit man vilciu :occasion-snowman:

O kiek balu rinkai, jog nepraėjai? Nes pernai vasara su 60 balu praėjau. O pienininkai visi gavo ir dar liko.

Nuoroda į pranešimą
Prieš 9 valandas, hellboy197 pranešimas:

O kiek balu rinkai, jog nepraėjai? Nes pernai vasara su 60 balu praėjau. O pienininkai visi gavo ir dar liko.

Mamos vardu rasysiu, augalininkystes ukis, bet kam virs 40 41 metu augalilinkystes ukiui sunsia parama sudetinga

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...