Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

prieš valandą, Gita pranešimas:

Aš jau gavau tą PARAMĄ ir vykdau, liko du metai. Ėjau su 2015 šaukimu. 

Koks skirtumas kiek liko iki Naujų. Juk pradėti reikia per 9 mėn. Aišku, pradėjus šiais metais, užsiskaitys ir susitaupys metai.

Kokia firma vilkina traktoriaus gabenimą, nerimta....

Tada kita kalba , o mano atveju turiu iki 2019-01-01 pakelti ved 21 procenta, tai nusipirkau pora karviu .Parama vykdau per 1 metu su 3 metu įsiparegojimais. Tai kiek suprantu iš šio paraiškų rinkimo tikriausiai visi sėdi nežinioje,nors atrodo nma per 30 d.d. nuo paskutines paraiškų priemimo dienos turi informuoti pareiškėją,bet ką gali žinoti gal žodelis -vertinama irgi informacija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

 O  tai kiek metu jau ukininkauji ir kaip produkcija realizuoji

Nuo 2016. Kvietuka sušeriu karvutems ,o pienuką į autobusiuka.Veršiuka parduodu berniukams.100 procentu pajamos iš prioritėtinės gyvulininkystės. Dar noriu forumo dalyviu paklausti apie viena kontora vadinasi UAB TECHNOLA . Gal kam teko susidurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , smilgietis pranešimas:

Nuo 2016. Kvietuka sušeriu karvutems ,o pienuką į autobusiuka.Veršiuka parduodu berniukams.100 procentu pajamos iš prioritėtinės gyvulininkystės. Dar noriu forumo dalyviu paklausti apie viena kontora vadinasi UAB TECHNOLA . Gal kam teko susidurti.

Esat labai turtingas , kad tokia prabanga galite sau leisti-remti pieno perdirbejus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, smilgietis pranešimas:

Nuo 2016. Kvietuka sušeriu karvutems ,o pienuką į autobusiuka.Veršiuka parduodu berniukams.100 procentu pajamos iš prioritėtinės gyvulininkystės. Dar noriu forumo dalyviu paklausti apie viena kontora vadinasi UAB TECHNOLA . Gal kam teko susidurti.

tai kiek autobusiuko savininkai  moka uz pieno litra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, smilgietis pranešimas:

Nuo 2016. Kvietuka sušeriu karvutems ,o pienuką į autobusiuka.Veršiuka parduodu berniukams.100 procentu pajamos iš prioritėtinės gyvulininkystės. Dar noriu forumo dalyviu paklausti apie viena kontora vadinasi UAB TECHNOLA . Gal kam teko susidurti.

Man teko susidurti su TECHNOLA. Jų traktoriai ir aptarnavimas geresnis nei LITECHNIJOS. Bet...

Vedėm derybas pusę gal metų viską kaip priklauso pagal paramas. Derybos apžiūros apklausos ir t.t. Vadybininkas žinojo, kad pas jį imsim, kad patvirtinta parama, laukėm tik pinigėlių sąskaitoje. Prieš savaitę paskambinome, sakom tada ir tada atvarysim pirksim, gerai...Paskambinam iš vakaro, sakom ryt ryte atvarom, o jis mums ir sako, atsiprašau, bet traktorių neturiu, nupirko lenkai....

Žodžiu, gavosi žodžio nesilaikymas. Kita traktorių partija turėjo būti gal po pusmečio, gal...o ir kaina jau būtų kita.

Teko imti šudą iš litechnijos, nes spaudė paramos terminai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Gita pranešimas:

Man teko susidurti su TECHNOLA. Jų traktoriai ir aptarnavimas geresnis nei LITECHNIJOS. Bet...

Vedėm derybas pusę gal metų viską kaip priklauso pagal paramas. Derybos apžiūros apklausos ir t.t. Vadybininkas žinojo, kad pas jį imsim, kad patvirtinta parama, laukėm tik pinigėlių sąskaitoje. Prieš savaitę paskambinome, sakom tada ir tada atvarysim pirksim, gerai...Paskambinam iš vakaro, sakom ryt ryte atvarom, o jis mums ir sako, atsiprašau, bet traktorių neturiu, nupirko lenkai....

Žodžiu, gavosi žodžio nesilaikymas. Kita traktorių partija turėjo būti gal po pusmečio, gal...o ir kaina jau būtų kita.

Teko imti šudą iš litechnijos, nes spaudė paramos terminai.

Man irgi panašiai sako traktoriai atplauks lapkričio pabaigoje irgi galvoju ar neteks į Margučius kreiptis-dong-feng pirkti , o tėl žemės laisva valstybinė tik prisiminimuose liko , nuoma tai atiduodi išmokas.autobusiukas 18 duoda 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , ekologas pranešimas:

tai koki ten suda is litechnijos emet ir kokio norejot

Ėmėm chery, norėjom fotono. Sakysit tas pats šudas, bet tuo metu 2015 fotino geresnė buvo komplektacija, neva modernesnis, sėdynė geresnė, radijas, kondiškė, kitoks kablys, nu žodžiu geresnis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turejau ir as reikalu su UAB "Technola". Pirkau is ju traktoriu su frontaliniu krautuvu pagal sita parama. Traktoriumi esu labai patenkintas, bet kol ji pristate nuejau kryziaus kelius. Sumokejau avansa, o likusia suma turejau sumoketi pristacius traktoriu. Imones pristatymo terminas baigesi, bet traktoriaus negavau. Paskambinus pasake, kad ispirko visus frontalinius reikia palaukti naujos partijos is Lenkijos. Palaukus pora savaiciu pradejo aiskinti, kad atkeliavo frontalinis su netinkamais tvirtinimais. Tada vel seke ivairus pasiteisinimai, viskas tesesi pora menesiu kol pareiskiau, kad atveztu traktoriu ir kai bus frontalinis pasiimtu traktoriu sumontuotu frontalini ir ji man vel atveztu su frontaliniu, nes jie pareiske kad frontalini krautuva gali sumontuoti, tik pas save sandeli. Jie sutiko su mano salygomis,bet pareikske kad as savo lesomis turesiu apmoketi transportavimo islaidas. Pavyko issidereti, jog uz transportavima moketume per puse. Sutarus laika nieks neatveze traktoriaus, po keliu dienu vel tas pats. Na o tada truko mano kantrybe, kreipiausi pas teisininkus. Surase pretenzija su visais galimais ateityje patirtais mano nuostoliais del sutarties nesilaikymo. Vadybininkas iskarto paskambino ir pradejo verkslenti, kad kam viso to reikejo gal galim susitarti graziuoju, bet pasakiau kad jau per velu. Reziume, kad traktoriu pristate per pora dienu, veliau sumontavo frontalini, transportavo savo lesomis, sumokejo teisininku islaidas ir palukanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ZMODAS pranešimas:

Sveiki, turejau ir as reikalu su UAB "Technola". Pirkau is ju traktoriu su frontaliniu krautuvu pagal sita parama. Traktoriumi esu labai patenkintas, bet kol ji pristate nuejau kryziaus kelius. Sumokejau avansa, o likusia suma turejau sumoketi pristacius traktoriu. Imones pristatymo terminas baigesi, bet traktoriaus negavau. Paskambinus pasake, kad ispirko visus frontalinius reikia palaukti naujos partijos is Lenkijos. Palaukus pora savaiciu pradejo aiskinti, kad atkeliavo frontalinis su netinkamais tvirtinimais. Tada vel seke ivairus pasiteisinimai, viskas tesesi pora menesiu kol pareiskiau, kad atveztu traktoriu ir kai bus frontalinis pasiimtu traktoriu sumontuotu frontalini ir ji man vel atveztu su frontaliniu, nes jie pareiske kad frontalini krautuva gali sumontuoti, tik pas save sandeli. Jie sutiko su mano salygomis,bet pareikske kad as savo lesomis turesiu apmoketi transportavimo islaidas. Pavyko issidereti, jog uz transportavima moketume per puse. Sutarus laika nieks neatveze traktoriaus, po keliu dienu vel tas pats. Na o tada truko mano kantrybe, kreipiausi pas teisininkus. Surase pretenzija su visais galimais ateityje patirtais mano nuostoliais del sutarties nesilaikymo. Vadybininkas iskarto paskambino ir pradejo verkslenti, kad kam viso to reikejo gal galim susitarti graziuoju, bet pasakiau kad jau per velu. Reziume, kad traktoriu pristate per pora dienu, veliau sumontavo frontalini, transportavo savo lesomis, sumokejo teisininku islaidas ir palukanas.

Va čia tai dideli ačių už patarima .Reiks tartis su pažystamu teisininku ,kad parengtu sutarti. Dar norėjau paklausti koki fotona pirkai ,aš galvoju apie lavol m354 su kabina ir frontaliniu.Ir dar kaip su rankpinigiais jai duosi grynais ant sąskaitos bus suma mažesnė,o tai problema su nma,jai ant sąskaitos visa suma kiek priklauso tada sumažėja pirkėjo derybinės galios grynieji rankpinigiai pas pardavėja, o tada ir prasideda transporto išlaidos ir visa kita. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

354 su frontaliniu, ką ten su juom rimto dirbti, kaip karutis.

Jeigu 504 su frontaliniu kelia tik 300 kg.

Nesupratau nieko apie rankpinigius. Atsiskaitymas tik sąskaitoje. Ką ten makliavojat, rašykit konkrečiai, nors manau nutuokiu esmę. Gal galima žinot visą suderėtą traktoriaus sumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...