Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, gzhegozh pranešimas:

!!! Išlaidas padengs 100 % tik tuomet jei tavo pirkinys kainuos <=15000 EUR. !!  Paramos dydis yra ne daugiau 15 Keur!

paramos dydis iki 15 000, jei prašot mažiau, o mažiau prašyti taip pat galima, tai kompensuos 100 proc to ką prašot, paramos intensyvumas nesusijęs su paramos dydžiu, nebent projekto sąmata didesnė nei 15 000 eur.  Taip pat svarbu, kad PVM yra ne komensuojamas, o taip pat svarbu, kad pirma turit išleisti visus 100 proc + PVM, o tik tada grąžins likusius 20 proc. Realiai reik4t7 planuoti, kad turit turėti 41 proc nuosavų lėšų, kad galėtumėt įgyvendinti projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, udugas pranešimas:

Priminkit, kur galima pasitikrinti ūkio VED?  (pasėliai.vic dabar neveikia iki 04 16)

 

Standartinės produkcijos skaičiuoklę galite rasti mūsų puslapyje: http://www.magvita.lt/aktualus-kvietimai/kvietimai-ukininkams-ir-verslui-kaime/produkcijos-standartines-vertes-skaiciuokle/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Jūsų skaičiuoklė pasenusi, o naujos ŽUIKVC dar neparuošė. Šiandien jiems skambinau, atsiprašo ir žadėjo vėliau įkelti į savo tinklapį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Zaneta, jusu puslapyje skaiciuokle 2014m.  kiek zinau yra jau pasiketimu, kiek kokiu tiksliai nepasakysiu ,bet savo pagal sena paskaiciuota suma po pakeitimo isaugo 30%

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , andas pranešimas:

Jūsų skaičiuoklė pasenusi, o naujos ŽUIKVC dar neparuošė. Šiandien jiems skambinau, atsiprašo ir žadėjo vėliau įkelti į savo tinklapį.

Rimtai? Ačiū už pastebėjimą. Peržiūrėsiu skirtumus, pakoreguosiu ir netrukus atnaujinsiu. Čia galima rasti galiojančias vertes: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/02dc80f0faca11e39cfacd978b6fd9bb/zEdoFHVDrC

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , daraciute pranešimas:

Zaneta, jusu puslapyje skaiciuokle 2014m.  kiek zinau yra jau pasiketimu, kiek kokiu tiksliai nepasakysiu ,bet savo pagal sena paskaiciuota suma po pakeitimo isaugo 30%

Tai įsakymas, pagal kurį apskrItai pradėta taikyti suvestinę yra 2014 metų, o suvestinę naujinam kiekvienus metus, kai tik būna paskelbta ŽUIKVC

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , daraciute pranešimas:

Zaneta, jusu puslapyje skaiciuokle 2014m.  kiek zinau yra jau pasiketimu, kiek kokiu tiksliai nepasakysiu ,bet savo pagal sena paskaiciuota suma po pakeitimo isaugo 30%

Nesuprantu kam vargti su ta skaičiuokle jei galima , nuejus iseniunija ja išsiimti vistiek prie projekto reikės prideti  jei paramos prašai 15000  gauni 12000 pridedi savo 3000 plius pvm poto igyvendini projekta teiki ataskaita su mokėjimo prašymu gauni likusius 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , virgis807 pranešimas:

Nesuprantu kam vargti su ta skaičiuokle jei galima , nuejus iseniunija ja išsiimti vistiek prie projekto reikės prideti  jei paramos prašai 15000  gauni 12000 pridedi savo 3000 plius pvm poto igyvendini projekta teiki ataskaita su mokėjimo prašymu gauni likusius 

Sausio men jau buvo  skaičiuojama pagal nauja skaićiuokle

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , virgis807 pranešimas:

Nesuprantu kam vargti su ta skaičiuokle jei galima , nuejus iseniunija ja išsiimti vistiek prie projekto reikės prideti  jei paramos prašai 15000  gauni 12000 pridedi savo 3000 plius pvm poto igyvendini projekta teiki ataskaita su mokėjimo prašymu gauni likusius 

Tikrai nebutina vaiksciot i seniunijas viska galima pasidaryt kompiuterio pagalba taupant savo ir valdininku brangu  laika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , virgis807 pranešimas:

Sausio men jau buvo  skaičiuojama pagal nauja skaićiuokle

Vat būtent tam, kad vargti einant nereikėtų. Be to jokia seniūnija Jums rengiant projektą nepaskaičiuos kiek turėsite auginti javų ar galvijų, tam, kad padidintumėte standartinės produkcijos dydį tarkim 20 proc. Va tam ir reikalinga skaičiuoklė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , daraciute pranešimas:

Tikrai nebutina vaiksciot i seniunijas viska galima pasidaryt kompiuterio pagalba taupant savo ir valdininku brangu  laika

Valdinkai turi dirbti tau one tu jiems  kai darysies (as irgi pats dariau smalsumo deliai )atkreipk demesi ivarneles . Kai teikiau mokejimo prašyma ejau i seniunija reikejo kad butu su stampu

,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , daraciute pranešimas:

Zaneta, jusu puslapyje skaiciuokle 2014m.  kiek zinau yra jau pasiketimu, kiek kokiu tiksliai nepasakysiu ,bet savo pagal sena paskaiciuota suma po pakeitimo isaugo 30%

Pagal paskutinį įsakymą kuris yra sausio 1 d. mūsų puslapyje esant skaičiuoklė ir joje nurodytos vertės yra absoliučiai tokios pat. Jei ŽŪM nuo to laiko neišleido naujos skaičiuoklės, o įsakymo naujo e-tar.lt nėra nurodyta, vadinasi skaičiuoklė yra aktuali ir teisinga, paskutiniai atnaujinimai atlikti vasario 4 dieną

O skirtumas galėjo susidaryti jei neteisingai skaičiavote gyvulių skaičių ūkyje, kadangi skaičiuojant gyvulius reikia labai atidžiai sužiūrėti jų amžių, laiką, kurį jie išbuvo ūkyje ir pan. pasėlius skaičiuoti ženkliai paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , virgis807 pranešimas:

Valdinkai turi dirbti tau one tu jiems  kai darysies (as irgi pats dariau smalsumo deliai )atkreipk demesi ivarneles . Kai teikiau mokejimo prašyma ejau i seniunija reikejo kad butu su stampu

,

Jūs kalbat apie faktinį skaičių, tai yra už praeitą laikotarpį, o aš kalbu apie planavimą, ūkio plėtros planavimą ir čia jokie valdininkai nesėdės ir neplanuos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Vat būtent tam, kad vargti einant nereikėtų. Be to jokia seniūnija Jums rengiant projektą nepaskaičiuos kiek turėsite auginti javų ar galvijų, tam, kad padidintumėte standartinės produkcijos dydį tarkim 20 proc. Va tam ir reikalinga skaičiuoklė

O kas kalba apie sprojekto rašyma ? Man 2016 raše privatus asmuo  kaina 500€ srandrtini kelem 51% del balu viska suskačiavo projektas yvygdytas 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , virgis807 pranešimas:

Mepagaunu minties (kur as klausiau apie skaičiuokles reikalinguma ar nereikalinguma?).ved teikiant projeka bus reikalingas 2018 01 01 

 

Tikrai, kad nepagaunat. Skaičiuoklė reikalinga tam, kad ūkininkas, norėdamas pats įsivertinti kiek jis nori/gali/planuoja pasididinti savo ūkį, kokiomis kultūromis/gyvuliais ir pan. galėtų ramiai sau sėdėdamas prie kompiuterio ir gerdamas rytinę kava padėlioti skirtingus variantus, aišku, jeigu aklai pasitikit ką verslo plane iš jėgos suplanuos konsultantas, rašantis Jums verslo planą - skaičiuoklės tikrai nereik, o aš esu linkus ne parašyti žmonėms maksimalius planus, bele tik jie gautų paramą, bet ir duoti žinojimą, ką ir kaip jis už tai įsipareigoja ir kad tą įsipareigojimą realiai suvoktų ir tame dalyvautų, ypač smulkių ūkių atveju, kai kiekvienas plėtros ha yra svarbus - pasėlių, sėjomainos ir kitais klausimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Žanetai. Labai svarbu per daug neprisiplanuoti, nes viską reikės įvykdyti.

"19.2. nekeisti projekto įgyvendinimo vietos ir sąlygų (vykdyti verslo plane numatytą žemės ūkio veiklą) nuo sprendimo skirti paramą priėmimo dienos iki projekto kontrolės laikotarpio pabaigos "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Tikrai, kad nepagaunat. Skaičiuoklė reikalinga tam, kad ūkininkas, norėdamas pats įsivertinti kiek jis nori/gali/planuoja pasididinti savo ūkį, kokiomis kultūromis/gyvuliais ir pan. galėtų ramiai sau sėdėdamas prie kompiuterio ir gerdamas rytinę kava padėlioti skirtingus variantus, aišku, jeigu aklai pasitikit ką verslo plane iš jėgos suplanuos konsultantas, rašantis Jums verslo planą - skaičiuoklės tikrai nereik, o aš esu linkus ne parašyti žmonėms maksimalius planus, bele tik jie gautų paramą, bet ir duoti žinojimą, ką ir kaip jis už tai įsipareigoja ir kad tą įsipareigojimą realiai suvoktų ir tame dalyvautų, ypač smulkių ūkių atveju, kai kiekvienas plėtros ha yra svarbus - pasėlių, sėjomainos ir kitais klausimais.

Mano konsultantas irgi taip sake , kai rase projektai isklsusinejo apie uki ir jo vizija nuo A iki Z ir pstare  susikelti balus o susikelti buvo tik viena galimybe ir jis buvo teisus  P.S.jei ukinikas pats nesidomes tai jusu noras duoti žinojimo  nieko jam nepades. Aš jau išankszto ruošiuosi gruodźio men modernizacijai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , virgis807 pranešimas:

Mano konsultantas irgi taip sake , kai rase projektai isklsusinejo apie uki ir jo vizija nuo A iki Z ir pstare  susikelti balus o susikelti buvo tik viena galimybe ir jis buvo teisus  P.S.jei ukinikas pats nesidomes tai jusu noras duoti žinojimo  nieko jam nepades. Aš jau išankszto ruošiuosi gruodźio men modernizacijai. 

Jei ūkininkas nesidomės, tai aš rankų užlaužus neversiu tikrai, o, bet, tačiau, mano patirtis rodo, kad ūkininkai yra tie žmonės kur domisi ir didesni tų žinių gal būt turi daugiau, o mažesni domėtis nori, tik gal nežino kažkurių niuansų, taigi - mano tikslinė grupė pastarieji, jiems ir skaičiuoklė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Jei ūkininkas nesidomės, tai aš rankų užlaužus neversiu tikrai, o, bet, tačiau, mano patirtis rodo, kad ūkininkai yra tie žmonės kur domisi ir didesni tų žinių gal būt turi daugiau, o mažesni domėtis nori, tik gal nežino kažkurių niuansų, taigi - mano tikslinė grupė pastarieji, jiems ir skaičiuoklė.

 

prieš 5 minutes , Žaneta Magvita pranešimas:

Jei ūkininkas nesidomės, tai aš rankų užlaužus neversiu tikrai, o, bet, tačiau, mano patirtis rodo, kad ūkininkai yra tie žmonės kur domisi ir didesni tų žinių gal būt turi daugiau, o mažesni domėtis nori, tik gal nežino kažkurių niuansų, taigi - mano tikslinė grupė pastarieji, jiems ir skaičiuoklė.

Pasakykit kaip greičiausiai  sukelti VED1000€.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...