Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

1 hour ago, sgts said:

Nesuprantu jusu, jus gal atitinkamas firmas atstovaujat;)

As noriu pasakyti kad smulkus ukiai patys bandytu pildyti paraiskas, ataskaitas, kad tai tikrai nera sudetinga, kad nesvaistytu tokiu dideliu pinigeliu bereikalingai firmoms, kad tos pinigelius geriau nukreiptu ukiams.....

Daugiau neturiu sia tema kuom pasisakyti. Iki:) 

Būtent, kad esu super smulkiai mažas, kas manęs nėra net ūkininkų žemėlapyje, apie tokius nešneka nei vienas zū funkcionierius.

Šitam atvejy, aš už tai, kad mažiukai nešvaistytų laiko visokiems biurokratizmams, o verčiau visas jėgas nukreiptų savo ūkeliui, artėtų link savo svajonių, aišku jei tokių turi...

Aš už, kad būtų paraiškos super supaprastintos, bet dabar yra kaip yra.

Rašot į forumą,klausiat...ir pykstat, kai išgirstat ne tai, ką norėjot išgirst. Kam tada klausinėt, jei atsakymus patys žinot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, kastuvas said:

klausyk, ka cia buri atsisedus, tipo as cia pasisamdzius konsultantus tai jau kieta ir galiu menkint kitus. Kai reiks tu galutiniu ataskaitu ir nesupras ka daryt, nueis pas suprantancius ir sumokes tikrai maziau nei tiem konsultantam.

Nu nu, visi neapsisprendėliai ir chaliavnų es bapkių norėtojai konsultuokitės tik su kastuvu, jis  turi patirties...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , kastuvas said:

ka tu cia vartai pagal save, pati cia visazine vaidini ir is kitu tyciojiesi kurie patys raso savo jegom.

Berneli, nusivalyk pieną, ir eik kasti žemės, jau atšilo, bent jau šiltnamyje... Kai dirbsi vienas-dviese ūkyje, pradėsi „, nuo nulio”, o nesėdėsi tėvo užnugaryje, tai galėsi mokyti..

Tipinis kaimo bernas...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2/8/2017 at 12:23, Gita said:

Nu nu, visi neapsisprendėliai ir chaliavnų es bapkių norėtojai konsultuokitės tik su kastuvu, jis  turi patirties...

Visgi manau,kad jei nesugebi užsipildyti elementarios lentelės-paraiškos,ir,ar,pasinaudoti visiems prieinamoms vic.lt sistemomoje sukūrtų  skaičiuoklių,tada neverta dalyvauti jokiose programose,nes vis vien kažkur užlūši ir gausi paramą gražinti,suprantu,kad reikia aukštąjį pabaigt,norint paskaičiuoti finansinius srautus,rašant projektą 400.000,bet čia...Jei kas neaišku pakeli ragelį,surenki 852526999,ir sakai labadiena..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Gita said:

Berneli, nusivalyk pieną, ir eik kasti žemės, jau atšilo, bent jau šiltnamyje... Kai dirbsi vienas-dviese ūkyje, pradėsi „, nuo nulio”, o nesėdėsi tėvo užnugaryje, tai galėsi mokyti..

Tipinis kaimo bernas...

 

Jeigu jau prasidejo atviri izeidinejimai, tai geriau jau nesakysiu paciai ka nusivalyt nuo lupu ;) apie mane nieko nezinai ir isvedziojimai kazkokiais uzsiimi. as tam tevui nuo 6metu padedu ir dirbu saves neziuredamas ir tada viskas nuo nulio prasidejo, viska savom rankom ir bendrom pastangom susikurem, niekas ant lekstutes nepadejo. Ir nebegau smulkiu ukio paraiskos pildyt, samdyt konsultantu, o dariau pats, domejausi, analizavau, ko nesupratau klausiau. Taip kad savo tuscias kalbas pasilik sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Gita said:

Nu va ir išsiaiškiom- kol tėvas šeria gyvulius, mama daro valgyt...gali ir prie kompo pasėdėt.

O tu pradėk viską nuo 0 vienas!!!!!!

 

Viskas. Baigiam šitą asmeninę diskusiją.

Na nabebuk tokia pagiezinga manau daugelis is musu pradejom nuo nulio ir daugeliui pradzia buvo sunki mano pradzia buvo uz skolintus 2000 lt pirkta karve   mano  sunaus pradzia  1l kibirelis skubant mamai i pagalba girdant gyvuliukus  buvo dar vienas kibirelis metais jaunesnese rankytese    gal nereikia juodinti kitu as isuprantu kolega kastuva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbejom apie projektu rasyma, o cia kazko sustojai ties pradek nuo nulio. sakiau, pradejom nuo nulio, o kol tevai valgytis daro as bunu su savo seima, taip kad pjauni toliau i lankas ir tokia protinga vaidini, o atsiskleidei visu grazumu. Daugiau neturiu ka su tavim diskutuot, nes kaip matom, kad nemoki to daryt, o tik savo tiesas irodinet kitiem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl ko prakalbau, nuo 0...

Apibendrinant, dabar jau galutinai „konsultantų” temą.

kada tu ūkyje dirbi 1-2, kai atsakingas už valgio virimą, gyvulių priežiūrą, žemės dirbimą, produkcijos gamybą, realizaciją, naujų pričindalų ūkių pirkimą ir t.t. ir t.t., o jei dar kas turi mažų vaikų arba eina į „darbą”, ar gali žmogau suspėti ir GERAI pasirašyti kokį nors projektą ar pan., ar gali sužiūrėti visus teisinius niuansus...

Kiek iš jūsų pačių rašančiųjų nesinaudojo niekieno šablonais...

Aš naudojausi firmos paslaugomis tik todėl, kad šventai tikėjau,jog netinkamai užpildyta paraiška bus atmesta.

Kadangi, pasak kažkieno aš mėgstu įrodinėti savo tiesas, tai pagal savo ūkio veiklą galiu įrodyti, kad projektą galima įvykdyti , per metus, t.y. pasiekti rodiklius- edv ne 20%, o 100% bei pelningumą ne 50%, bet 80%. Tačiau dėl tam tikrų , vėlgi teisinių niuansų, turėsiu laukti metus, kad užbaigti projektą..

Kadangi jau čia esu pagiežinga,tai džiaugiuosiu ir linkiu greitų es paramos pinigų pasibaigimo bei naujų paraiškų rinkimo pristabdymo.

Ačiū už dėmesį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji, ne vaikų darželis gi čia. Kalbėkim apie paramą. Šiandien ir aš gavau laišką iš Panevėžio, kad paraiška bus vertinama. Bet kaip supratau, tai nuo šio laiško jie turi tris mėnesius vertinimui. Rašo tai įdomiai, nuo aplinkybių atsiradimo turim tris mėnesius. O tai kad laikoma, kad atsirado aplinkybės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , Gita said:

Dėl ko prakalbau, nuo 0...

Apibendrinant, dabar jau galutinai „konsultantų” temą.

kada tu ūkyje dirbi 1-2, kai atsakingas už valgio virimą, gyvulių priežiūrą, žemės dirbimą, produkcijos gamybą, realizaciją, naujų pričindalų ūkių pirkimą ir t.t. ir t.t., o jei dar kas turi mažų vaikų arba eina į „darbą”, ar gali žmogau suspėti ir GERAI pasirašyti kokį nors projektą ar pan., ar gali sužiūrėti visus teisinius niuansus...

Kiek iš jūsų pačių rašančiųjų nesinaudojo niekieno šablonais...

Aš naudojausi firmos paslaugomis tik todėl, kad šventai tikėjau,jog netinkamai užpildyta paraiška bus atmesta.

Kadangi, pasak kažkieno aš mėgstu įrodinėti savo tiesas, tai pagal savo ūkio veiklą galiu įrodyti, kad projektą galima įvykdyti , per metus, t.y. pasiekti rodiklius- edv ne 20%, o 100% bei pelningumą ne 50%, bet 80%. Tačiau dėl tam tikrų , vėlgi teisinių niuansų, turėsiu laukti metus, kad užbaigti projektą..

Kadangi jau čia esu pagiežinga,tai džiaugiuosiu ir linkiu greitų es paramos pinigų pasibaigimo bei naujų paraiškų rinkimo pristabdymo.

Ačiū už dėmesį

Nu tikra Lietuve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , dvidas said:

Nu tikra Lietuve

Piktoka ir valdinga suprantu sunku vienai .  Gryztan prie temos kodel pas mane konsultantas---minimali rizika -- investuoti 500 e gali.atnesti 12000 arba 15000 zinoma kas sugeba visa tai gali pasiimti be papildomu isslaidu  manau tas kas turi laiko ir pats sugeba teisingai ir tvarkingai uzpildyti paraiska  --be problemu sugebes pateikti visas ataskaitas  kodel pas mane dvejybine ateiciai jei tektu bendrauti su bankais  P.S ukis nuo 2016 07 01 nebepatenka i smulkiu ukiu sarasa reikejo labai greitai suktis norint speti ipaskutini traukini ir jei ne konsultanto teisingas patarimas  pasikelti ne 20% kaip kad buvau planaves(55 balai) o 50%  (60balu) ,kas jau ivygduta, --pirmoje stoteleje buciau buves islaipintas  kolkas suvisais judu iprieki ir tikiuosi kad visi pasieksim galutine stotele  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 minutes ago, virgis807 said:

Piktoka ir valdinga suprantu sunku vienai .  Gryztan prie temos kodel pas mane konsultantas---minimali rizika -- investuoti 500 e gali.atnesti 12000 arba 15000 zinoma kas sugeba visa tai gali pasiimti be papildomu isslaidu  manau tas kas turi laiko ir pats sugeba teisingai ir tvarkingai uzpildyti paraiska  --be problemu sugebes pateikti visas ataskaitas  kodel pas mane dvejybine ateiciai jei tektu bendrauti su bankais  P.S ukis nuo 2016 07 01 nebepatenka i smulkiu ukiu sarasa reikejo labai greitai suktis norint speti ipaskutini traukini ir jei ne konsultanto teisingas patarimas  pasikelti ne 20% kaip kad buvau planaves(55 balai) o 50%  (60balu) ,kas jau ivygduta, --pirmoje stoteleje buciau buves islaipintas  kolkas suvisais judu iprieki ir tikiuosi kad visi pasieksim galutine stotele  

As pats nesu teikes jokiu paraisku turbut ir neteiksiu bet dvejyine pradejau nuo pernai vest del banku ,pateikus balansa mazesnes palukanos ,siaip reiketu samditi ka nors buhalterijai tvarkyti ,bet man dukte padeda,tai sutaupau kruvike pinigu  .Del tu paraisku esu jas ziurinejes tai nieko baisaus  ten nera ziema kai yra laiko galima palengva ,pasikonsultuojant padaryt,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

penktadienį gautos žinios iš NMA, jog parama (smulkiems ūkiams) skiriama. Reikia  tik pateikti kelis duomenis (patikslinti mokėjimo prašymą, banko rekvizitus, el. pašto adresą), kad NMA galėtų ruošti sutartį. Tikiuosi kad su sutarties ruošimu neužtruks ir galima bus pirktis naujus žaislus. :D ( čia Vilniaus apskritis, paraiška 2016 rudens).

Tarp kitko, paraiška parašyta absoliučiai savarankiškai, kadangi buvo bandyta laimė su mažu balu, todėl nesišvaistėm pinigais konsultantams. Gal JUĮ paramai ir prašyčiau konsultantų pagalbos, bet SŪ paramai, tikrai neverta. Ir jei bus galimybė dar kada nors tikrai rašysiu pats. Nors ir buvo keli duomenų patikslinimo prašymai, kurių bijota, kaip vilko, bet viskas lyg susitvarkė.

Beje, kaip šiais metais nenusimato SŪ paramos? Gal yra kokių gandų?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...