Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Projekte buvo aiškiai parašyta kad reikia vesti dvejybinę apskaitą, o dabar tai suprask kaip nori.

Dvejybinės vesti nereikia kaip ir, bet baigiant įgyvendinti projektą reikės pateikti pelno nuostolio ataskaita ir balansus, tai baigus projektą jos reikės, tad patartina iškarto vesti dvejybine apskaita, kad neturėti po to didelių vargų kai reiks baigti projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dvejybinės vesti nereikia kaip ir, bet baigiant įgyvendinti projektą reikės pateikti pelno nuostolio ataskaita ir balansus, tai baigus projektą jos reikės, tad patartina iškarto vesti dvejybine apskaita, kad neturėti po to didelių vargų kai reiks baigti projektą.

Balansa ir pelno nustolio ataskaita galima sudaryti ir iš supaprastintos apskaitos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad padargų turiu , turiu ir t25 bet jau tiek senas , kad jau tiks tik į metalą priduot (juokauju) , pas mane uogynas ir česnakus auginu , tai didelio nereikia . Matau , kad čia patarimų nelabai ir sulauksi.

pabandyk pažiūrėti hatat, jie nėra brangūs, manau 50 ag gal ir išeis tau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad padargų turiu , turiu ir t25 bet jau tiek senas , kad jau tiks tik į metalą priduot (juokauju) , pas mane uogynas ir česnakus auginu , tai didelio nereikia . Matau , kad čia patarimų nelabai ir sulauksi.

http://www.litechnija.lt/index.php/dongfeng/9-uncategorised/221-dongfeng-df-304

Tokiam ūkiui pagal dydį ir galingumą būtų pats tas. Tik kinietiškas.

http://www.kajovika.lt/go.php/lit/IMG/89

Kaina neparašyta, bet į 10 k gal tilptų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai prašyt paramos traktoriui galima , tik už tą 15000 Eur. nekažką galima nupirkt  , bent jau parodo susidarė tokia nuomonė , kažin galima rast  traktoriuką iki 50 ag ir sukabina už 10000 Eur. ir kur rast tokia firmą?

Aš norėjau pirkt LS - visai neblogi. O tie Litechnijos kinietiški tai kažkaip nerimtai atrodo. Visi vamzdeliai po "pilvu" sukišti- reik perdarinėt nenorint juos nuraut miške.Vairo traukė priekyje- jei kur įsiremsi - bus šakės. LS prekiauja "Horo mechanika" tik kad man netiko aptarnavimo kaštai,Tai pirkau sena Bulbašą o su parama - inventorių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš norėjau pirkt LS - visai neblogi. O tie Litechnijos kinietiški tai kažkaip nerimtai atrodo. Visi vamzdeliai po "pilvu" sukišti- reik perdarinėt nenorint juos nuraut miške.Vairo traukė priekyje- jei kur įsiremsi - bus šakės. LS prekiauja "Horo mechanika" tik kad man netiko aptarnavimo kaštai,Tai pirkau sena Bulbašą o su parama - inventorių.

Aš taip pat LS rinkčiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprantate:

 

 

16.5. parama teikiama veikiančiam ūkiui (kuris ne mažiau kaip paskutiniuosius metus iki paramos paraiškos pateikimo metų deklaruoja pasėlius ir (arba) registruoja gyvulius), kurio ekonominis dydis, išreikštas produkcijos standartine verte, paraiškos teikimo momentu yra ne mažesnis kaip 4 000 Eur ir ne didesnis kaip 7 999 Eur (ūkio ekonominis dydis skaičiuojamas pagal Produkcijos standartine verte išreikšto žemės ūkio valdos ekonominio dydžio apskaičiavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2014 m. birželio 23 d. įsakymu Nr. 3D-382 ,,Dėl Produkcijos standartine verte išreikšto žemės ūkio valdos ekonominio dydžio apskaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“);

 

Jei tarkim paraišką teiksiu iki naujos deklaracijos tai taip išeina, jog skaičiuos pagal sausio 1 dienos VED (praėjusių metų) ? Paraiškos teikimo paskutinė diena, birželio 30, o naujasis VED perskaičiuojamas su paraiškų vertinimo pradžia nuo Liepos 1 d.

 

Tai parama teikiama pagal Praėjusių metų VED ar būsimų naujai deklaruojamų metų VED?

 

Logiškai mastant nuo Liepos bus naujas VED, todėl pagal jį turėtų ir vertinti...Visiškai susipainiojau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...