Jump to content

traktorius uz parama 140 tk litu 2014 m


lomas

Recommended Posts

Jei zadi dar vyniotuva tasyt, tai zinoma reikes ir frontalinio. Tai geriausias pasiulymas Zetor Proxima Power 120 su frontaliniu įsiteksi. Mano galva svarbiausia ūkyje traktorius su frontaliniu. Kitas variantas NH T5, bet su frontaliniu ar isiteksi.

New holand t5 105 kainuoja 140tk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku kitas variantas ne traktorius,bet padargai,jai turi su kuo tempi.pas mane yra 952 mtz. Na mtz ksip ir mtz.pigus ir paprastas pacio remontas,aisku kokybe paciu daliu ir trsktoriaus aiski.padargus gal ir devetus supirksi.lengviau.pvz plugai kur 30 nauji kur 15 deveti.as cia grubiai zinau kad buna visokiu variantu.:) nei deveta traktoriu nupirkt uz. N pinigu ir dar neaisku koki.tai taip ir suku galva kur link parsika teikiant sukti sr link traktoriaus su mintim kad padargus lengviau dusipirkti.ar link padargu,kad turiu dar sioki toki lavoneli kuris dar trauks kazkiek,o siulomi traktoriai nera tokios jau kaip sakyt ypatingos komplektacijos ir dydzio.mtz trukumas tai zinoma darbinis velenas,hidraulio amzini pratekejimai,leidimaisi ir tsip toliau,svorio trukumas.su smulkintuvu 950 kg praktiskai labai sunkus darbas.prieki kilsteli net keliu vaziuojant:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau traktoriaus nė vienam pakete.

Tai taip. Kiti minėjo, kad geriau padargai. Tai ir įmečiau. O šiaip kaip ir minėjau, aš suprantu temos autorių ir taip pat tik traktoriaus ieškočiau. Daugelis sako, kad geriau galingesnį, nes koks tada tikslas traktoriaus, kuris dirbs taip pat kaip bielkis. O aš pasakysiu savo nuomonę. Kad ir ką jūs sakytumėt, bet turėti žirgelį, kuris bus patikimas, ir patogus, ir tikrai žinosi, kad galėsi darbuotis laukuose o ne atsigulęs šalia traktoriaus... Sako, kad ant 40 ha užtenka T-40... Nu turiu aš tokį. Tai kai darbymetis... tai tampu labai pamaldus. :) važiuoji į laukus ir meldiesi, kad tik nesugriūtų. O kadangi gyvulininkyste užsiimu, tai traktorius darbuojasi 12 mėn per metus.. :) Nesakau, kad su tokiu traktorium šis darbas neįmanomas. Bet apie ūkio plėtrą galvoti nesinori, nes žinau, kad nepatemps t40 daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku kitas variantas ne traktorius,bet padargai,jai turi su kuo tempi.pas mane yra 952 mtz. Na mtz ksip ir mtz.pigus ir paprastas pacio remontas,aisku kokybe paciu daliu ir trsktoriaus aiski.padargus gal ir devetus supirksi.lengviau.pvz plugai kur 30 nauji kur 15 deveti.as cia grubiai zinau kad buna visokiu variantu. :) nei deveta traktoriu nupirkt uz. N pinigu ir dar neaisku koki.tai taip ir suku galva kur link parsika teikiant sukti sr link traktoriaus su mintim kad padargus lengviau dusipirkti.ar link padargu,kad turiu dar sioki toki lavoneli kuris dar trauks kazkiek,o siulomi traktoriai nera tokios jau kaip sakyt ypatingos komplektacijos ir dydzio.mtz trukumas tai zinoma darbinis velenas,hidraulio amzini pratekejimai,leidimaisi ir tsip toliau,svorio trukumas.su smulkintuvu 950 kg praktiskai labai sunkus darbas.prieki kilsteli net keliu vaziuojant:)

O frontalini turi prie bielkio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne frontalinio neturiu.

Tai pirmiausia komplektuok tik su frontaliniu! Kad ir silpnesnį traktoriuką, bet daugiau apdirbsi. Kaip kiti sakot tik galingą ir su komfortu. Kas iš to rimto traktoriaus, kad su rankom šakę tąsysi ir sveikatą susiėsi. Ateis laikas, ūkis bus ekonomiškai stipresnis ir įsigysi. Čia iš savo patirties pastebėjimai - 100ag traktorius su frontaliniu tikrai į paramą įsiteksi. Mano Proxima power 120 su frontaliniu ir komplektacija atsiejo pries 3 metus 136tukst. dirbant 40ha ūkyje, viršyja visus darbo našumo ir ekonomiškumo lūkesčius.

Juolabiau bielkis tos pačios klasės, ir padargai vienodi tiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...