Jump to content
Dzūkija

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

Recommended Posts

prieš 18 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Kur matai šią info?

Yra jug paraiškų numeriai, gali savo numeri sužinoti NMA puslapyje. 

Jaunas, gyvulininkas, iki 50000sp ir 70balu nemažinant intensyvumo. Pasirodo klaida buvo, kad nemažinau intensyvumo 1proc 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 18 valandų, Artojus pranešimas:

Na vą ir gerai,kad nepraeisiu,renku 65 balus,po paraiškos pateikimo pradėjau gailėtis kam ėjau į paramą.Metai vėl nusimato ubagiški,klimatas susijaukęs juodai,valdžia apkrovė mokesčiais.Pradėjau galvot kam man viso to reikia,greit sukaks 50, kiek aš dar krausiu turtus perdirbėjams?

Tai koks čia gailesti, jei ir praėjęs būtum, sutarties nepasirašai ir paramos negauni.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 36 minutes , buster540 pranešimas:

Nu gaidynas tikras. Smulkiam per didelis šitai mažai balų. Jau antrą kartą negauna nervai juodi, tiek pinigų sukista.

Ta pati situacija, bet antrą kart patys sukeverzojom paraišką ir nereikėjo 600eur rašytojam mokėt, nors tokia paguoda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 1 valandų, urbonas10 pranešimas:

Tai koks čia gailesti, jei ir praėjęs būtum, sutarties nepasirašai ir paramos negauni.

Gailiuosi,kad be reikalo sukišau 700e už paraiškos parašymą,nes į tą paramą ėjau be reikalo,atsikvošėjau tik pateikęs paraišką,dabar 2 daiktus nusipirksiu lizingu,o kiti 2 man nelabai ir reikalingi,juos ėmiau,kad nebūtų visai juokinga prašoma suma ir taip ji tebuvo 33000e.Dabar kai pagalvoju,kad būčiau vėl įsipareigojęs 5 metams,o tas karvių melžimas jau užkniso,parazitai perdirbėjai vėl mažina kainas už pieną,jau su karvėms baigia kantrybė išsekt.Galėsiu ramiai pereit į mėsinę gyvulininkystę.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Artojus pranešimas:

Gailiuosi,kad be reikalo sukišau 700e už paraiškos parašymą,nes į tą paramą ėjau be reikalo,atsikvošėjau tik pateikęs paraišką,dabar 2 daiktus nusipirksiu lizingu,o kiti 2 man nelabai ir reikalingi,juos ėmiau,kad nebūtų visai juokinga prašoma suma ir taip ji tebuvo 33000e.Dabar kai pagalvoju,kad būčiau vėl įsipareigojęs 5 metams,o tas karvių melžimas jau užkniso,parazitai perdirbėjai vėl mažina kainas už pieną,jau su karvėms baigia kantrybė išsekt.Galėsiu ramiai pereit į mėsinę gyvulininkystę.

Tai su mesiniais  pirmi metai tik kisimas, jokios grazos ir  siaip tinginiu verslas daugiau. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , Black-box pranešimas:

Tai su mesiniais  pirmi metai tik kisimas, jokios grazos ir  siaip tinginiu verslas daugiau. 

Aš galvoju pereiti palaipsniui,be to ankstesnės paramos įsipareigojimai baigiasi 2021m, o ir patingėti jau reikia,nes 30m kaip tik karvės uodegą tematau.Pavyzdžiui nebematau prasmės pirkt iš savų pieno šaldytuvo,kuris kainuoja 16000e.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 25 minutes , Artojus pranešimas:

Aš galvoju pereiti palaipsniui,be to ankstesnės paramos įsipareigojimai baigiasi 2021m, o ir patingėti jau reikia,nes 30m kaip tik karvės uodegą tematau

Tai misliji kad mėsiniai galvijai uodegu neturi? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Eilinį kartą ašaros ir kalčiausi gyvulininkai... neatrodo patiem juokinga? Tokie laikai atėjo, kad laimi kas atitinka kriterijus arba kas moka suktis. Tie patys gyvulininkai ne visi praeina, tai ką dabar kaltinti??? Taip kad nueikim į kiemą paglostykim savo 3 ar 5metų senumo džiondyrus ir žiūrėkime toliau į priekį, o pas ką kieme belarusai ir norai buvo atsinaujinti į kažką geriau, sėkmės kitam rinkime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 minutes , JCB pranešimas:

Eilinį kartą ašaros ir kalčiausi gyvulininkai... neatrodo patiem juokinga? Tokie laikai atėjo, kad laimi kas atitinka kriterijus arba kas moka suktis. Tie patys gyvulininkai ne visi praeina, tai ką dabar kaltinti??? Taip kad nueikim į kiemą paglostykim savo 3 ar 5metų senumo džiondyrus ir žiūrėkime toliau į priekį, o pas ką kieme belarusai ir norai buvo atsinaujinti į kažką geriau, sėkmės kitam rinkime.

Sėkmė čia ne prie ko, problema - korupcija- kai taisyklės rašomos taip  kad pinigus pasiimtų kas turi pasiimti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , JCB pranešimas:

Dabar geresni laikai ,ir teisingesni kriterijai .

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , PArty pranešimas:

Sėkmė čia ne prie ko, problema - korupcija- kai taisyklės rašomos taip  kad pinigus pasiimtų kas turi pasiimti.

Visi didieji augalininkai , kalbu apie būtent savo   aplinkinius ūkius,   pasiėme pilnas didžiąsias paramų sumas ,technikos prisipirke naujos  jau pradeda  verkt , sako Jums gyvulinikams gerai , paramas dalina:))  Atrankos kriterijai, bent pasitaisę:))

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę , Tom. pranešimas:

Visi didieji augalininkai , kalbu apie būtent savo   aplinkinius ūkius,   pasiėme pilnas didžiąsias paramų sumas ,technikos prisipirke naujos  jau pradeda  verkt , sako Jums gyvulinikams gerai , paramas dalina:))  Atrankos kriterijai, bent pasitaisę:))

sapardiniai  didžiojo ūkininkų ir medžiotojų vado draugai augalininkystės  ūkiai neverkia,jie dabar ima parama kaip vištų , elnių  , mėsinių augintojai ,kaip "kooperatyvas"

Verkti reikėtų tokiems kaip aš -tada buvau per smulkus dabar augalininkystės -visad už taisyklių  balų borto.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jaunas, nei karto paramos negavęs, ekologinis ūkis, kuris užsiima ūkio šaka sukuriančią didesnę pridėtinę vertę. Ar čia blogai, kad valdžia nusprendė būtent tokiems ūkiams teikti prioritetą? Labai čia jau bandys sukt makles kažkas dėl 50 tūkst eur...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 14 minutes , Burokėlis pranešimas:

Jaunas, nei karto paramos negavęs, ekologinis ūkis, kuris užsiima ūkio šaka sukuriančią didesnę pridėtinę vertę. Ar čia blogai, kad valdžia nusprendė būtent tokiems ūkiams teikti prioritetą? Labai čia jau bandys sukt makles kažkas dėl 50 tūkst eur...

50 ne pinigai?

Parama bus ir rudenį:icon-cool: ir ne po 50.

Šių metų slaptažodžio dar neatradai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes , PArty pranešimas:

50 ne pinigai?

Parama bus ir rudenį:icon-cool: ir ne po 50.

Šių metų slaptažodžio dar neatradai.

Kazin ko augalininkai tyli ir nesigiria kad jiems skirti pinigai uz2018 sausra  ,nuimti (pasiskolinti)nuo gyvulininku. kažkaip ydomiai nuo sausros pasirodo nukentejo tik augalininkai o kad pievos uždžiuvo ir gyvulinkai pritruko pašaru tai niekam neydomu.  Kažkada intensyvus remimas vyko augalininku ,neatitikdavau kriteriju  truputi ir man " abydna " budavo . 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Prieš 6 valandas, virgis807 pranešimas:

Kazin ko augalininkai tyli ir nesigiria kad jiems skirti pinigai uz2018 sausra  ,nuimti (pasiskolinti)nuo gyvulininku. kažkaip ydomiai nuo sausros pasirodo nukentejo tik augalininkai o kad pievos uždžiuvo ir gyvulinkai pritruko pašaru tai niekam neydomu.  Kažkada intensyvus remimas vyko augalininku ,neatitikdavau kriteriju  truputi ir man " abydna " budavo . 

Tikra teisybė,aš pernai pašarų pirkimui išleidau 7000e,o kur dar dėl žolės trūkumo ir karščių sumažėję primilžiai,nuostoliai buvo dideli.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...