Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Prieš 12 valandų, virgis807 pranešimas:

Man tas puktas  prideda 15balu ir  prie nuomojamu pievu  ( nuomojamas tik ganau i jas neinvestuoju) deklaracijos prides tam tikra sume €  . perskaciavus balus renku 80

Tai taip ir nesupratau kodel sakai atkreipti demesi i ta punkta, jei su juo ir taip viskas aisku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, Juozukas pranešimas:

Tai taip ir nesupratau kodel sakai atkreipti demesi i ta punkta, jei su juo ir taip viskas aisku

As nedalyvauju nei vienoj minetoi priemonej tai sudalyvausiu .Pamaniau gal yra kolegu kurie nedalyvauja ir jiems truksta balu  tai galetu sudalyvauti .Kaip supratau aš galbut cia vienas toks .Man palankaisias "Ekstencyvus pievu tvarkymas ganant galvijus " priedo dar gausiu virš 100 € ha ismoku uz tinkama plota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , virgis807 pranešimas:

As nedalyvauju nei vienoj minetoi priemonej tai sudalyvausiu .Pamaniau gal yra kolegu kurie nedalyvauja ir jiems truksta balu  tai galetu sudalyvauti .Kaip supratau aš galbut cia vienas toks .Man palankaisias "Ekstencyvus pievu tvarkymas ganant galvijus " priedo dar gausiu virš 100 € ha ismoku uz tinkama plota.

Tas punktas  niekinis beveik. Visi kurie siektiek gudresni prisiims koki isipareigojima(tarkim razienas per ziema) ir gaus tuos balus. Zodziu pranasumo pries kitus negausi. Augalininkam sansu mazai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Tas punktas  niekinis beveik. Visi kurie siektiek gudresni prisiims koki isipareigojima(tarkim razienas per ziema) ir gaus tuos balus. Zodziu pranasumo pries kitus negausi. Augalininkam sansu mazai.

pradžiai, kai skaiciavau balus , asi ta punkta nesigilinau ir ji praleidau . pagalvojau gal tokiu yra ir daugiau tai patarimas buvo jiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

43.1. pareiškėjas nėra gavęs ES investicinės paramos tame žemės ūkio veiklos specializuotame sektoriuje (gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystėsaraugalininkystės), pagal kurį prašoma paramos pateiktoje paramos paraiškoje (nustatoma pagal paramos paraiškos III skyriaus 3 punkte pareiškėjo nurodytų gyvūnų ar augalų rūšių priskyrimą specializuotam sektoriui):

kaip ta punkta suprast

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , azizas pranešimas:

43.1. pareiškėjas nėra gavęs ES investicinės paramos tame žemės ūkio veiklos specializuotame sektoriuje (gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystėsaraugalininkystės), pagal kurį prašoma paramos pateiktoje paramos paraiškoje (nustatoma pagal paramos paraiškos III skyriaus 3 punkte pareiškėjo nurodytų gyvūnų ar augalų rūšių priskyrimą specializuotam sektoriui):

 

kaip ta punkta suprast

 

Kad jeigu nesi gaves paramos pagal sias veiklas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, azizas pranešimas:

43.1. pareiškėjas nėra gavęs ES investicinės paramos tame žemės ūkio veiklos specializuotame sektoriuje (gyvulininkystės, sodininkystės, uogininkystės, daržininkystėsaraugalininkystės), pagal kurį prašoma paramos pateiktoje paramos paraiškoje (nustatoma pagal paramos paraiškos III skyriaus 3 punkte pareiškėjo nurodytų gyvūnų ar augalų rūšių priskyrimą specializuotam sektoriui):

 

kaip ta punkta suprast

 

jei nesi gaves paramos pagal ta punkta ta turi 10 balu pranašuma prieš tuos kurie gavo arba atvirkščiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...