Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

prieš valandą, Juodas pranešimas:

Pokolkas dar niekas neaisku, o jau toks sujudimas. Vasario pabaigoje turėtų būti viskas aišku kas kaip bus su tuo projektu. Dabar aišku, kad jis tikrai bus ir bus supaprastinta paraiška.  dabar neisisvajokit, ypač augalinininkai, nes realiai paskutiniai eilėje stovit, kad ir kaip liūdnai tai skambėtų. 

Norejau as tau komentara parasyt, kad ir kaip liudnai tai skambetu, bet parases pagalvojau ir istryniau, sekmes tau ;)

P.s. realiai tu su savo karvem gali maziau uz mane rinkt augalininka, taip kad pasilaikyk komentara sau apie eiliu sudarinejima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, MV ūkis pranešimas:

vien tik augalininkystė ar ved iki 50000, kaip tiek surenki :D kooperatyve gal dar? o šiaip į kooperatyvą stojimo mokestis koks mazdaug? keturženklis skaičius turbūt mažiausiai?

Atsiprašau, atidžiai perskaičius 60 balų vis dėl to :) Jo, sp iki 50 000, jaunas, negavęs nei 07-13 nei 14-02 ( išskyrus jaunojo ūkininko parama kuri nesiskaito). 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , virgis807 pranešimas:

Buvau konsultavimo tarnyboi iš mano paskaičiuotu 75 balu beliko 70 . projekto kaina butu 650 + PVM .Dar yra toks taiksyklese punktas (planuojantiems pirkti traktorius ) apie transporto priemones . Kol nėra patvirtintos taisykles manau nera ko peštis .

Ties kuriuo punktu atsimete 5 balai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, virgis807 pranešimas:

"Intencyvumo mažinimas"-patarė nemažinti 

Šudo verti ju patarimai. Paklausiau jaunojo parama imdamas. Pasimazinau. Barsk ir nera 8 k. E. nuo visos sumos. Cia paciam reik spresti ar mazintis o ne konsultavimui. cia kaip teleloto kampus islosti :D 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, kestoxs pranešimas:

Nesu girdejas kad su 70 kazkas mažintusi, nu bet jei pinigu yra kodel ne.

Aš ir nesu girdejes tikriausiai bučiau buves pirmas toks .(skaičiavau kiek galėčiau maksimaliai surinkti ir tai nebuvo galutis sprendimas)Bet kaip supratau pirmas punktas suteikia ne tik 10 balu bet ir kitoki pranašuma .P.s. iki pilnos laimes reikia tik puses to ka siulo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, kestoxs pranešimas:

https://www.nma.lt/20016

Kaikurie konsultantu patarimai buna auksiniai, kaip pvz jei renki 55 susimazink 1% intensyvumą... 

cia galite pažiūrėti kokie balai vyravo...

bet kiek matau ir čia buvo su 67- 66 balais, nzn man tai truputi kosmosas 

Ale is tikro gruodzio 5d atsiverciau sita forumo susirasinejima, buvo speta 56 kad praeinamas bus, taip ir yra, va ir pataike is ilgametes patirties matyt :) pavasary bus didesnis atrankos balas manau...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , virgis807 pranešimas:

Aš ir nesu girdejes tikriausiai bučiau buves pirmas toks .(skaičiavau kiek galėčiau maksimaliai surinkti ir tai nebuvo galutis sprendimas)Bet kaip supratau pirmas punktas suteikia ne tik 10 balu bet ir kitoki pranašuma .P.s. iki pilnos laimes reikia tik puses to ka siulo

koki pranasuma suteikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Dariulis pranešimas:

Ale is tikro gruodzio 5d atsiverciau sita forumo susirasinejima, buvo speta 56 kad praeinamas bus, taip ir yra, va ir pataike is ilgametes patirties matyt :) pavasary bus didesnis atrankos balas manau...

 

Istikro yra dar daliai ir su 55, tai ilgainiui gal visiems užtektų, kiek pamenu, nepirmas kartas kada 56 yra pereinamasis, tai kaip ir tendencija 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...