Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

kaip ta paramos intensyvumas skaiciuojasi procentais, paaiskintut kas nors?

kad viskas gan aiškiai paaiškinta, kurios vietos nesupranti?

 

O ką reiškia tos "inovacijos"? Jei šituos 10 balų gaučiau tai gal ir surinkčiau tuos reikalingus 50 balų dėl "investicijų į materialųjį turtą"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joooo.... Su skaitymu problemos.  :icon-rolleyes: Pažiūrėk visą diskusiją. O ne tai, kad neįsiskaičiau. Čia kaip tik buvo duotas pvz kaip visi kaimynai rašė projektus ir visi pirko vienodą techniką. Tai tamsta padarėt išvadą "50% paramos, o kita 50% dalinam ant tu dvieju pareiskeju, teisingai? jei trys pareiskejai, tai 50% ant 3 ir t.t.?".....

tai kai visi kaimynai raso ir kiekvienas nusiperka po toki pat traktoriu ir kombaina, tai pas jus vadinama kooperacija? idomiai. as butent nuo tos vietos ir skaiciau.

ar kooperacija pas jus kai vienas perka sejalka, kitas traktoriu, trecias kombaina ar kaip ten kazkur rasyta buvo? tik tada kiekvienam tenka skirtinga nekompensuota suma, vel nesigauna kooperacija.

suprantu kai visi po lygiai sukisa ir visi naudojasi tuo, tada jau apsiverstu liezuvis pavadint kooperacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Manau daugumai aktuali informacija. Manau, dauguma jaunųjų ūkininkų dėl šio projekto nukentės, nes visi buve suskubę teikti deklaracijas ir rodyt, veiklą, kad pagal pirminį 2014-2020m. jaunųjų ūkininkų projektą, buvo numatyta parama "aktyviems jauniesiems ūkininkams", kurie veiklą vykdo ne daugiau kaip 2 metus. Taip pat atsižvelgdamas į tai, kad dabartinis projektas nėra patvirtintas, siulyčiau vienytis ir užprotestuoti šį projektą. http://manoukis.lt/naujienos/bzup-reforma/19883-kas-suvedziojo-jaunuosius-ukininkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Manau daugumai aktuali informacija. Manau, dauguma jaunųjų ūkininkų dėl šio projekto nukentės, nes visi buve suskubę teikti deklaracijas ir rodyt, veiklą, kad pagal pirminį 2014-2020m. jaunųjų ūkininkų projektą, buvo numatyta parama "aktyviems jauniesiems ūkininkams", kurie veiklą vykdo ne daugiau kaip 2 metus. Taip pat atsižvelgdamas į tai, kad dabartinis projektas nėra patvirtintas, siulyčiau vienytis ir užprotestuoti šį projektą. http://manoukis.lt/naujienos/bzup-reforma/19883-kas-suvedziojo-jaunuosius-ukininkus

kokiu budu uzprotestuot siulai? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kai visi kaimynai raso ir kiekvienas nusiperka po toki pat traktoriu ir kombaina, tai pas jus vadinama kooperacija? idomiai. as butent nuo tos vietos ir skaiciau.

ar kooperacija pas jus kai vienas perka sejalka, kitas traktoriu, trecias kombaina ar kaip ten kazkur rasyta buvo? tik tada kiekvienam tenka skirtinga nekompensuota suma, vel nesigauna kooperacija.

suprantu kai visi po lygiai sukisa ir visi naudojasi tuo, tada jau apsiverstu liezuvis pavadint kooperacija

Vaikinai, va paskaitau buhalterijos temoj, kad raunatės apskaitą patys vest. Kaip jūs skaitysit įstatymus, jei elementarių sakinių nesugebat perskaityti?

Aš rašiau apie tai, kad "O gal įmanoma susikooperuot keliems jauniems ūkininkams ir susitart - tu su parama perki traktorių, tu sėjimo agregatą, o tu kombainą. O ne kiekvienas atskirai po traktorių, po sėjamąją ir po kombainą." Ir būtent JŪ. Ir kaip pavyzdį pateikiau kaip anksčiau nesąmoningai buvo daroma. O čia iš karto šokat aukščiau bambos į kooperaciją. Toks vaizdas, kad nemokat nei su kaimynais gerai sugyvent, nei draugų turit.

Ir prie ko čia kompensuojamos sumos. Tipo kai visi pirksit vienodą techniką tai vienodai ir paramos gausit? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rašiau apie tai, kad "O gal įmanoma susikooperuot keliems jauniems ūkininkams ir susitart - tu su parama perki traktorių, tu sėjimo agregatą, o tu kombainą. O ne kiekvienas atskirai PO traktorių, po sėjamąją ir PO kombainą." 

 

6 dienos pries:

... rašėm projektus ir 5 vieno rajono ūkininkai, ne patys stambiausi, kaimynai, nusipirko PO vienodos galios (ne pačios mažiausios) Jonh Deere traktorius. Aišku, prie to dar ir PO kombainą tokį pat prigriebė. ...

jau geriau nemoket skaityt, nei kad nezinot, ka pats sneki..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kiekvienas mes suprantam pagal save  :icon-neutral: Aš tą situaciją aprašiau kaip pvz kaip anksčiau (o ko gero ir dabar) buvo perkama. Ir kaip tik dėl to pirkimo man kilo mintis o kodėl gi neįmanoma kiekvienam pirkti skirtingą techniką ir su ja bent trims ūkininkams kartu dirbti. Sorry, bet kai JŪ tada pirkdavo krūvas technikos savo 40 ha...... Nežinau kiek laiko užima nukult tuos 40 ha, bet įsitikinusi, kad tas gražus blizgantis kombainas 90 proc laiko tik stovi. Ir čia jau išlipa lietuvių mentalitetas - AŠ TURIU. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiama Dzūkija,mes,ūkininkai raunamės vest buhalterinę apskaitą ne todėl,kad laikome save visose srityse išmanančiais,o todėl ,kad teikiantys šią paslaugą ,kuriuos žinome,ima tokią kainą,kad jei  smulkesnis gyvulininkystės ūkis,tai  išlaidos šiai paslaugai sudaro nemažą dalį visų išlaidų.(Čia apie save)Jūs ,kai kažkada buvo paklausta apie Jūsų įkainius,t.p. neparašėte (bent aš taip supratau)kainų.

Dėl susitarimo tarpusavyje ūkininkams ,bent ką matau aš(gal ir klaidingai),mėgstam  apgaudinėti ,lipti per galvas...Santykiai -"ką pagriebiau ,tas mano"

Šioje temoje ,kur ne apie jaunuosius,o apie žodžio" įsikūrimas "europinį "išaiškinimą galima sutikti,kad be EU ŽŪM nebūtų drįsusi pradėti daryti tvarką.O kad dėl valstybinių tarnybų blogo darbo nukenčia valstiečiai,tai jau taisyklė.

Apie šią temą:ar jau yra tokių mokymų datos,kaip rašyti projektus paramai,kokie buvo rajonuose 2007-02013 metais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Dėl susitarimo tarpusavyje ūkininkams ,bent ką matau aš(gal ir klaidingai),mėgstam  apgaudinėti ,lipti per galvas...Santykiai -"ką pagriebiau ,tas mano"

 

Man tai labiausiai patinka žmogaus atvirumas - mėgstam apgaudinėti, lipti per galvas :) O kodėl nepabandžius nustoti lipti per galvas ar apgaudinėti pirmiausia pačiam, o tada gal ir kaimynai nustos taip daryti. Va ir atsiras būdas ir vieta pinigų sutaupymui!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

O ką reiškia tos "inovacijos"? Jei šituos 10 balų gaučiau tai gal ir surinkčiau tuos reikalingus 50 balų dėl "investicijų į materialųjį turtą"

LIETUVOS KAIMO PLĖTROS 2014–2020 METŲ PROGRAMOS INVESTICINIŲ PRIEMONIŲ INOVATYVUMO VERTINIMO KRITERIJŲ APIBŪDINIMAS

 

file:///C:/Documents%20and%20Settings/sigita/My%20Documents/Downloads/3D-918%20priedas.pdf
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Daržininkai, sodininkai, uogininkai, gal kas bandėte eiti paramas gruodį ? kaip sekėsi ? Kiek man žinoma didžiąją dalį paramos pasiėmė didieji šiltnamininkai.. tai kur čia mažųjų rėmimas....

Gruodį buvo renkamos paraiškos pagal 2007-2013 kriterijus,o ten patys zinot kas buvo. Smulkius rems 2015-2020

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau smulklus isnyks 2015-2020

Pritariu isnykimo minciai. Nelabai daug perspektyvu matau ukininko kelyje. Ismokos sumazejo visu finansiniu laikotarpiu, grudu kainos laikosi irgi ant ribos tarp pelno ir minuso. Modernizavimo programa komplikuota arba padaryta konsultantams. Be ju bus kebliau. Tikrai sudetingiau viskas padaryta nei prie Kazio. Zodziu pliudu nematau. Na gal vienas, kad zemes kaina vis dar kyla. Bus galima parduoti ir keleta desimtmeciu gyventi is "zemes" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ūkis,

 

Šiaip keistas dalykas tie šiltnamiai.. Čia kažkokia nauja perspektyvi ūkio šaka, kad po 10 mln. EUR į juos investuot? Stambiu mastu išdalins pinigus kam reikia :D Mažiems projektams buvo numatyta 50 tūkst., dideliems 200 tūkst., o jeigu statai šiltnamį, tai gali imt 10 mln... Mistika (tiksliau sakant pinigus atitinkamos partijos ministrai žino kaip dalinti ir smulkūs ir vidutiniai ūkininkai tikrai ne pirmoje eilėje..).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko girdet kalbu kad Uspaskicho kazkuri kompanija planuoja statyti kedainiuose siltnamiu kompleksa tai reik ir paramos rimtos, nors jie gal teike jau ir gruodi paraiska... :)

 

Nu bet cia nereikia pavydet tiems kas sugeba moka ir gali prieiti prie tokiu reikalu, juk Lietuva laisva salis :)

Skaitant net ir si foruma matosi kad vieni ukiai sugebejo prisitaikyti prie buvusiu salygu ir isisavinti po kelis projektus (as asmeniskai 4 paramas gavau per 6m) manau jie sugebes prisitaikyti ir prie nauju zaidimo taisykliu ir toliau modernizuotis, o kiti ukiai taip ir toliau liks uz linijos kaltindami vis kazka kita tai kaimyna tai valdzia tai spauda tik ne pati save...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...