Jump to content

Grudu supirkejai neatsiskaitantys uz grudus


kestoxs

Recommended Posts

Ten taip pat gali rasti kad kreditoriniu isipareigojimu paraiškos primamos iki kovo 16dienos.Yra nurodytas ir administratorius.Manau kad jie tempia guma pakiš tave po restrukturizacija .tiksliau pats turi prisiduoti kaip juju kreditorius smarkiai netempiant gumos jeigu neatsiskaito.O apie tikra ju padeti skambink bankroto administratoriui ten yra nurodyti rekvizitai tada viskas bus aiškiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su restrukturizavimais yra susiklosčiusi nenormali teismu praktika.Užtenka pusės ir vienos dalies kreditoriu skolos paketo kad tvirtintu restrukturizavimo plana.Teismai nesiima vertinti plano pagristumo,nesiima vertinti imones pajėguma ji vykdyti,taip pat nevertina mažumos kreditoriu pasiulymu.Tipo tvirtina daugumos pageidavima o paskiau jei nevykdomas planas iš naujo skuskit teismui.Tai yra idinga praktika .Tuom sukčiai ir naudojasi visada išlipa sausi iš vandens.

Pas viena teisininka kai konsultavomės tai jo nuomone restrukturizavimai lietuvoje tik truputėli daugiau kaip du iš dešimties baigiasi laimingai.Tokia anot jo statistika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

AGROKONTRAKTO situacija tokia. Imonės turtas- 3 000 000, PRADELSTOS skolos-1 200 000, didžiausias kreditorius-bankas FINASTA 600 000. Teismas leido įmonei pradėti restruktūrizaciją, tačiau bankas Finasta apskundė šį sprendimą tačiau nesėkmingai. Teismas paliko galioti ankstesnį sprendimą. Jau ir aš gavau laišką restruktūrizacijos plano reikalavimams pateikti. Kad butu patvirtintas planas reikia 2/3 kreditorių pritarimo. Tačiau man dar neaišku kas bus jei kreditoriai (mes) nepritarsim tam planui.... reikia tą vietą pasigilint....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kilo klausimas iš to laiško.

4.sustabdomas netesybu ir palūkanų už visų įmonės prievolių susidariusių iki 2014-11-27, skaiciavimas

5.sustabdomas išieškojimas pagal vykdomuosius dokumentus bei reikalavimų iskaitymais.

Aš turiu vasario 5 dienos teismo sprendimą dėl skolos priteisimo. Jų restrukurizacijos bylav gdoma pagal 2014-11-27 dienos sprendimą.Tai mano bylinėjimosi išlaidoms ragas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau kad ne ragas jei teismas priteisė. Turėtų visą priteistą sumą įtraukti į restruktūrizavimo planą. Tačiau manau kad anstolis negalės išieškoti tau teismo sprendimu priteistų pinigų kol imonė pati pagal planą neperves savanoriškai. Dabar svarbiausia parašyti laiške reikalavimus ir išsiūsti. Galvoju gal net pas notarą reikėtų patvirtinti išsiūsto laiško turinį bei išsiuntimą registruotu laišku (kad jis netyčia nedingtų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O imonės turtas realus ar tik balansinis.O ir skolos tai tos kurios iki restrukturizavimo pradžios.Juk kiek pasipasakojate tai jau ir nauju skolu yra ir ju dydis neapibrėžtas.Tiksliau kreditoriai ju dydžiu nežino dažniausiai ir skolininkas nežino nes kaip sakoma jai jau griuti tai su visais pamatais paskui save nusitenpiant dar bent kelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uab Bioliuks is vilniaus rajono,,natsiskaito jau pusantru metu,

Jis man sako kiti dar ilgiau neatgave ,tipo buk ramus,tai sakau nebepirk is kitu ukininku ir nebeapgaudinek,sako vsio nk neperku,

O per kaimo akademija rodo koks ten puikus kooperatyvas ir grudus kaip gerai superka,nu valio kaimo akadejima- meslo kruva;))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...