Jump to content

Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.


Eimontas

Recommended Posts

Na nesvarbu iš kur. Aš puikiai suprantu, jog kaip pardavėjas tu nori parduoti savo paslaugą kuo brangiau, o ūkininkas kaip pirkėjęs už tai nori sumokėti kuo mažiau. Tai kaip rasti tą viduriuką?

 

Jei turi kur parduodi vilną, (nors tiesą pasakius niekad per daug rimtai nesidomėjau jos realizacija) tariamės, kad pasiimsi vilną už nukirpimą. juk taip tavo pelnas būtų didesnis. Tinka? Jei taip, duok kontaktus ir galim tartis kada tau tik patogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tik apie kainas šneka. Man avių kirpimas kaip gyvenimo būdas ir kaina nelabai svarbu svarbiausia kad būtų ką kirpt po 1 eurą ar daugiau kerpi ir vargo nematai avi užtrunka nukirpti apie 2 minutes plius minus tai nemanau kad gali imt 2 eurus.... bisky jau per daug. .. O dėl važinėjimo pas ūkininkus nereikia verkt toks juk darbas aš daug važinėju ir nesiskundžiu. Kaip ir sakoma ne varyk Dievo į medžius ;) Bet džiugu, kad Lietuvoj daugėja avikirpiu. Ir kiek kas nukerpa avių per sezoną? labai įdomu:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek tu nori gaut už avi? Kokie dar niekai buvau gryzes į Lietuvą ir kirpau po 1.5 euro maks plius kelias. Tai kalbėjau už 40 avių prašo 200 eurų... kiti kabutėse profesionalai.... tai viskas proto ribose. Tai mažos kainos važiuok kirpt avis į Norvegiją. Tikrai kainos ne mažos bet ir pragyvenimas nepigus tai kad tas pats kur kirpsim ar Lietuvoj ar Norvegijoj. Tik nereikia įsižeisti už teisybę. Tik sakau kaip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kokia tavo kaina galutinė su kelione ir su kirpimu? Už 200 km sumokėjo 40 eurų. As Lietuvoj po kol kas mažai turiu klientų tai kad aš į Lietuva avių kirpt nesiveržiu. Tai tik kirpkit vyrai. Nes ne bet kas gali kirpt avis ;) Tik tikri vyrai tai gali ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš pats savo avis kirpdamas megėjiška mašinėle ne kartą esu pamąstęs(per netrumpas minutes), kad taikyt kainą aviai kirpti per galvą nevisai tikslus apibūdinimas. Kaip EImontas buvo įdėjęs video iš Norvegijos , panašu , kad ir gera kirpti tokias avis. Bet būna visokių ir neūžaugų ir sukūdusių avių , kur tikras vargas su jomis, nes nei prieit nei mašinėlė per kaulus slysta. Daug geriau kirpti gerai įmitusį tekselį kur per kumpius kaip per sviestą mašinėlė lekia, negu kaulėtą pvz romanovą. Taip pat vienos veislės bandas daug lengviau kirpti negu galybę mišrunių, nes pagavus ritmą greitai kerpasi. Į šiuos aspektus manau kaina taip pat turėtų atsižvelgt ir vieniem būti brangiau kitiem pigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš asmeniškai elgiuosi ne patriotiškai. Man 2€/vnt per brangu. Atvažiuoja du lenkai. 100 avių nukerpa per 2-2,5h. Sumoku 1,5/€vnt ir pavaišinu pietumis. O apie jokias keliones net kalba neina. Ir mandagiai be jokių akių draskymų ir reikalavimų išsiskiriam. Turėjau kirpėjų, kurie kaip žvaigždės atvažiuoja... čia jam alaus reikia, ne tokį nupirkai, čia karbonado nori, avys per didelės ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš asmeniškai elgiuosi ne patriotiškai. Man 2€/vnt per brangu. Atvažiuoja du lenkai. 100 avių nukerpa per 2-2,5h. Sumoku 1,5/€vnt ir pavaišinu pietumis. O apie jokias keliones net kalba neina. Ir mandagiai be jokių akių draskymų ir reikalavimų išsiskiriam. Turėjau kirpėjų, kurie kaip žvaigždės atvažiuoja... čia jam alaus reikia, ne tokį nupirkai, čia karbonado nori, avys per didelės ir t.t.

Teisingai reikia rinktis kokybe  ne tik kirpime bet ir bendravime :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip visokių būna avių, bet tekselius reikia kirpt Norvegijoj tai ne Lietuvoj.... Pas vieną ūkininką avis minimum sveria 115kg tai jau geriau kartais kudesnes. :) Ir dar kaip turi daug praktikos kirpime tai kuda ar stora ar tekselis ar romanovo jau nebebūna skirtumo kerpi kuo greičiau ir namo leki ;)

O taip kaip kiti įsivaizduoja kad jau jie profesionalai ir verkia dėl avių kad didelės ir taip toliau, nors nukerpa per sezoną vos 1000 ar daugiau. Tai paprasčiausiai daugiau tokių nesikviest verksniu...... As bent taip manau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciau ,net nusijokiau kad dar atvazeve reikalavimus turi alui,maistui,juokinga.dirbdamas jokio alaus ar dektines,pietus jai duoda gerai,neduoda tai jau mano bedos jai neturiu.kas del kainos uz galva tai pas mane tos kainos ir yra dar derinamos vietoje,kai pamatau.o kas del lenku,negrazinkit,nevienems jau kirpau kur lenkai kirpdavo,50 aviu kerpa 2-2,5 valandos,ir nevaziuoje jai maziau kai 50

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, matyt ne viena brigada važinėja. Man dviese (su dviem kirpimo mašinom) nukirpo per 2.5 h 97 vnt. Avys nemažos - LJ, sufolkai, keli merinosai ir tekselių mišrūnai. Avys prižiūrėtos ir gerai įmitusios.

Dirbo tikri profai. Nė viena avis nebuvo sužeista. Kolkas geriausi kirpėjai kokie yra kirpę pas mane. Bet tikrai neatmetu galimybės ir lietuvius samdyti, jei tik kaina patraukli bus pasiūlyta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar kas nors naudojate kirpimo mašinėlę "P-500"? Įdomu ar ji verta dėmesio ar geriau pasirinkti "Constanta 4" arba "Hainiger Xtra"?

Pagal parametrus tai Constanta 4 geresne nes ji daugiau galios turi .. 

as naudojau kinieti 450w  -visai neblogas(turiu nauja nenaudota) ,gal kiek peilukai minkstesni o siaip tas pirkinys priklauso kiek aviu kirpsit .. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki. Turime tris avis - vieną baroną ir dvi ką tik apsiėriavusias avytes. Patarkite, kada galėtumėme jau kirpti visas avis. Ar reikia kažkiek laiko apsiėriavusiom avim. Aš manau, kad balandžio mėnesiui tai tikrai jau būtų galima. Kaip yra iš tikrųjų? Tuo pačiu norėčiau ir užsiprašyti kirpimo paslaugos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

avim stresas kirpimas.. įdomu kaip stresas pieną veikia. aš jei kirpčiau sau po ėriavimosi pavasarį, tai kirpčiau po ėriukų kokius 3-4 mėn, kad avys būtų jau atsigavusios ir savo kūno svorį atauginusios, nes kirpt po ėriukų iškart, nors ir gerai šertos vistiek būna labiau sukūdusios. 
Geriausia kirpt apie rugsėjį spalį, tai ir lietutis per vasarą vilną išbaltina ir žiemą avys negauruotos, o ėriukam spenius rast lengviau, o ir pamatyt iš šiknos gali tešmenį gerai. Avys per vasarą gerai įmitusios ir mašina kaip per sviestą einą. 
3avis jum geriau talpint į priekabą ir atsivežt į kokį ūkį, kur kirps avis , prie to pat ir jum nupirks, nes už 3 avis paims po 10 eurų vienai galvai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...