Jump to content

Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.


Eimontas

Recommended Posts

Nu jo kaip paskaitai vienas geras nes pigus kitas blogas nes brangus. As avis kerpu, nes pirma man tai labai patinka irplanai yra dideli y ateity ne vien kirpsiu Norvegijoj ar Lieruvoj jei iseis, nes po kol kas jokiu pasiulymu negavau rimtu, nes man del 50 aviu gryzt nukirpt kad ir po 2 tuos eurus man nera jokio biznio tik laiko svaistymas ir kaip paskaitai, kad nera pas ka kirpt, nes Virgis kerpa arba lenkai, o as Lietuvoj neturiu laiko sedet namie ir laukt kol kas paskambint kad nukirpciau 20 aviu per savaite, Kirpciau tas avis ir uz 2 eurus, tik duokit, bet kad ju nera stai kur problema. Esu jaunas perspektyvus, tai kad Lietuvoj tikiuos ir man teks aviu pakirpt.

 

Eimantai džiugu jog ėmiesi avių kirpimo, tačiau tau per forumą daug klientūros nesusirinksi., paskelbk tik pačiam forume, kad rinkos kaina profesonaliai kerpi avis ir savo tel nr (geriausiai po kiekvienu pranešimu kaip ekotomas). Įdėk tą pačią šitą info ir į bent kelis didžiausius  sklebimų portalus, jei neturi laiko, daryk grafiką, pvz:. i mėn ar rečiau rezervuok laiką ir per pora dienų aplėk užsiprašusius. Didelių bandų virš 300 - 500 kažin ar gausi, nes vienas dalykas jų nedaug, o ir jie nori viso paslaugų paketo kuo greičiau (kiek tu laiko kirpsi 500 avių? ~ apie 3-5 dienas. O kas paskui avių kanopas tvarkis? vėl gautyti ir stesą varyti avims?), o ir kaina pas juos savaime suprantama mažesnė. Realiausi potencialūs klientai būtų 50-200 kerpamų avių augintojai. nors nespjaut reikėtų ir į 20, juk jie taip pat kažkada užsiaugins didesnes bandas :)

 

 

2015 01 01 duomenimis buvo tik:

58 avių augintojai turintys virš 150 avių (visų avių) Jie laikė 24083 avis.

62 - nuo 100 iki 150 -----   7570 avių

246 - nuo 50 iki 100 ------ 16976 avių

 

 

Avių yra, tiesiog reikia kontaktuoti, nes stambesni augintojai turi savo kontaktus kur kerpa pastoviai, nebent gali pasiūlyti kažką geriau -pigiau.

 

 

Taip pat duočiau patarima dirbti dviese - vienas kerpa kitas kanopas tvarko, o jei kanopų nereikėtų tvarkyti, taip pat galėtų avis kirpti.

 

 

Laukiant kol kažkas tave pats susiras neverta, turi pats imti aviną už ragų ir parodyti bent kažkokią iniciatyvą. Sėkmės!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gali galvoti ir svajoti ką nori ,bet rinkos kainą derinsim kiekvienu atveju konkrečiai ir nuo tamstos norų niekas nepriklausys ....

Kai visi kerpantys išvyksime į platų pasaulį už pinigus,ne iš idėjos kirpti galėsit patys savo avis svilinti kaip kiaules ;)

na nežinau kaip pačiam su plačiuoju pasauliu. Bet turiu gyvą pavyzdį. Norvegijoje jau antrą kartą atvažiuoja du vaikinukai iš Škotijos kirpti avių. Susidaro grafiką ir apvažiuoja visus per porą savaičių. Kirpimo tempas - 353 avys per 5,5 valandos. Kaina  300 NOK tai panašiai su daro 12 Lt. Veiklos geografija - UK. Australija, Naujoji Zelandija ir Norvegija. Klientus jie susirenka kirpimo čempionatuose. Parašiau tam, kad jums būtų lengviau plačiąjame pasaulyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nežinau kaip pačiam su plačiuoju pasauliu. Bet turiu gyvą pavyzdį. Norvegijoje jau antrą kartą atvažiuoja du vaikinukai iš Škotijos kirpti avių. Susidaro grafiką ir apvažiuoja visus per porą savaičių. Kirpimo tempas - 353 avys per 5,5 valandos. Kaina  300 NOK tai panašiai su daro 12 Lt. Veiklos geografija - UK. Australija, Naujoji Zelandija ir Norvegija. Klientus jie susirenka kirpimo čempionatuose. Parašiau tam, kad jums būtų lengviau plačiąjame pasaulyje.

 

Gaunasi ~32 avys per val. o tokiu greičiu tik robotai dirba be pertraukų. Per dieną 353, dviese dirbant visai realu. O 30 NOK yra ryškiai per daug. Na nebent ten užpakalius avims išbučiuoja, arba dirba legaliai ir sumoka kosminius norvegijos mokesčius. Tiesa po 5 metų darbo Norvegijoje tavo pencija garantuota. Sakyčiau ta bobutė kuri tau visą tai pasakojo su viena ausim neprigirdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaunasi ~32 avys per val. o tokiu greičiu tik robotai dirba be pertraukų. Per dieną 353, dviese dirbant visai realu. O 30 NOK yra ryškiai per daug. Na nebent ten užpakalius avims išbučiuoja, arba dirba legaliai ir sumoka kosminius norvegijos mokesčius. Tiesa po 5 metų darbo Norvegijoje tavo pencija garantuota. Sakyčiau ta bobutė kuri tau visą tai pasakojo su viena ausim neprigirdi.

Tikriausiai tu žinai geriau kaip toje Norvegijoje yra su pensijomis ir avių kirpimo kainomis. O vat ta bobutė, kuri viena ausim negirdi ir tas visas avis šeria ir esu aš pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kam reikia turiu parduoti avių kirpimo žirkles iš Avenos. Pilnas komplektas. Dar yra garantinis iki rudens. Nukirpau su jomis savo 3 avis rudenį.

Jeigu ką domina rašykit čia.

 

http://www.avena.lt/Galvijams-ir-avims/Aviu-kirpimo-masinos/KR18190 vat šitas parduodu

 

 

Tai ką realizuoji bandą? http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-avis-ir-viska-ko-joms-reikia-20999801.html

 

Kas nutiko? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar tik 16 metų  einu į 10kl ir mama sako, kad mesk tas avis ir visas pastangas dėk į mokslus, o kai pabaigsi universiteta galėsi nusipirkti. Atseit daug laiko sugaištu su avims, tverdamas, šienaudamas. Šeip dar laikyčiau, nes man pilnai to laiko užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu dar tik 16 metų  einu į 10kl ir mama sako, kad mesk tas avis ir visas pastangas dėk į mokslus, o kai pabaigsi universiteta galėsi nusipirkti. Atseit daug laiko sugaištu su avims, tverdamas, šienaudamas. Šeip dar laikyčiau, nes man pilnai to laiko užtenka.

Su avim per metus pelno nepajusi ,reikia uzsiauginti bent 20 -30 , aptverus stacionariai ju ir ganyti nereikia jos pacios ganosi (bent jau pas mane)  ziema kiek daugiau yra to darbo vanduo sienas ...  Nu bet mama :)  geriau zino .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai daugiau darbo vasarą, žiemą ramu, vanduo automatiškai, šieno pilnų ėdžių užtenka 12-14 dienų. grudų kasdien paberiu ir viskas.  Ėriavimaisi kiek sunkiau, bet jei nėra blobleminių viskas paprasta. O va vasarą, tampai nuo ryto iki vakaro tuos tinklus kas dvi savaites. Šiemet sakiau aptversiu kaskart po 4 - 5 ha ant karto ir nebežaisiu, bet vežiot reikės iš vieno kaimo galo į kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaunasi ~32 avys per val. o tokiu greičiu tik robotai dirba be pertraukų. Per dieną 353, dviese dirbant visai realu. O 30 NOK yra ryškiai per daug. Na nebent ten užpakalius avims išbučiuoja, arba dirba legaliai ir sumoka kosminius norvegijos mokesčius. Tiesa po 5 metų darbo Norvegijoje tavo pencija garantuota. Sakyčiau ta bobutė kuri tau visą tai pasakojo su viena ausim neprigirdi.

Nu kaip jus galit lygint Norvegija ir Lietuva, kaina skiriasi stipriai as kerpu avis Norvegijoj, tai kainu nera ko lygyt, ir nereikia siknu buciuot ar kaip, ten kazkas issireiske, jei nezinot tai jau geriau patylet, nes as uz avy imu 30 kronu plius pvm, dar plius kelione jei toli reikia vaziuot ir dar gali vardint ir vardint, nes kartais ima kiti kirpejai  norvegijoj uz absurdiskus dalykus, bet klientas vistiek buna patenkintas, kad ir minusas buna kirpt avis. As ir noriu avis Lietuvoj kirpt ydejas skelbimu, bet kaip niekas nepaskambina taip nepaskambina nors dar plius y Lietuva neleksi del 50 aviu su visa yranga, nes viskas kainuoja. Nors gryztu Liepos gale jei kam reiketu apkirpt kelias aveles skambinkit rasykit TLF +4793970156 arba [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip jus galit lygint Norvegija ir Lietuva, kaina skiriasi stipriai as kerpu avis Norvegijoj, tai kainu nera ko lygyt, ir nereikia siknu buciuot ar kaip, ten kazkas issireiske, jei nezinot tai jau geriau patylet, nes as uz avy imu 30 kronu plius pvm, dar plius kelione jei toli reikia vaziuot ir dar gali vardint ir vardint, nes kartais ima kiti kirpejai  norvegijoj uz absurdiskus dalykus, bet klientas vistiek buna patenkintas, kad ir minusas buna kirpt avis. As ir noriu avis Lietuvoj kirpt ydejas skelbimu, bet kaip niekas nepaskambina taip nepaskambina nors dar plius y Lietuva neleksi del 50 aviu su visa yranga, nes viskas kainuoja. Nors gryztu Liepos gale jei kam reiketu apkirpt kelias aveles skambinkit rasykit TLF +4793970156 arba [email protected]

Pas mus kaime nuo nauju metu eurai o ne kronos ... taip kad eurais issireikskit   .. o kokia veisle norvegai augina ir kam naudoja ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...