Jump to content

Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.


Eimontas

Recommended Posts

Na taip. Aš taip pat norėjau paklausti, kodėl lenkams užtenka 5 litų viską darant patiems, o lietuviui 7 litus mokėk, ir avį paduok, ir palaikyk kartais ir t.t. O jei lėtai dirbi, ir per dieną 100-150 avių nenukerpi, tai ne ūkininko kaltė, kad mažai uždirbi. O mokėti už nekompetenciją niekas nenori. 7 litus mokėčiau nesiderėjęs, jei dar ir kanopas sutvarkytų tuo pačiu užmoju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip. Aš taip pat norėjau paklausti, kodėl lenkams užtenka 5 litų viską darant patiems, o lietuviui 7 litus mokėk, ir avį paduok, ir palaikyk kartais ir t.t. O jei lėtai dirbi, ir per dieną 100-150 avių nenukerpi, tai ne ūkininko kaltė, kad mažai uždirbi. O mokėti už nekompetenciją niekas nenori. 7 litus mokėčiau nesiderėjęs, jei dar ir kanopas sutvarkytų tuo pačiu užmoju. :)

Tai pries pasisamdydami pasidomekit apie zmogu kaip greit kerpa ir kaip apkerpa avy, tai cia kirpejo kalte? Nu nebent jau save gyre ir po to nusivylet tai suprantu, kad nusivylet. Nu kanopu netvarkau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu darom teip. as pradedu jai ko nezinau papildykit.

ziemai kerpant avis butina padaryti tuo paciu metu, tai yra vienas gaudymas ir vargas.

1,apkirpti avy

2,sutnarkyti nagus

3,suvakcinuoti

jai aviu kirpejas si darba atlieka va tada galima ji drasiai samdyti manau.

kaip sako darom darbu sarasa kuri turi atlikti asmuo kuri samdom. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskaiciuok 100 galvu per diena (dirbant su pagalbiniu ir prof kirpimo masinele gal ir daugiau nzn)

10 komplektu peiliuku galandinimas 10*10=100lt

100 galvu po 7lt 7*100=700lt

pagalbinis 100lt uz diena arba 1lt uz galva

kuras uz atvykima iki 100lt

700-100-100-100=400lt

200 atidedi irangos nusidevejimui, remontui, peiliuku pirkimui.

ir 200LT tau uz diena (4600lt/ men kirpimo sezonu) kur problema? pripratai prie norvegisko atlyginimo?

Nu 200 lt, mazokai. Ne nepripratau, jei buciau priprates tai nemanau kad ir Lietuvo noreciau kirpt avis, nes man abskritai aviu kirpimas kaip hobis, nukerpu pakankamai daug ir kuo daugiau kirpsiu tuo geriau yvaldysiu sy amata, bet taip pat kaina turi but proto ribose. O ne kad atvaziavo kirpejas ir jis viska daro, nors jis tik kirpejas. Ir Lietuvoj rast pastovu gera jauna pagalbininka sunku, nes jam bus per mazai y diena 100 lt tikriausiai, nores daugiau tai ir paciam nekas liks. Tai tada galima ir taip daryt imi uz galva 6 lt ir kerpi avis ir nereikes sukt galvos del pagalbininko.

Na nzn jei be dideliu investiciju 200lt i diena mazai tai jau pripratimas prie vakarietisku atlyginimu. uz 100 lt tikrai rasi pagalbini. o jei nori buti tik kirpejas tai as galiu tau moketi 120lt i diena ir koordinuoti visus darbus tada kaip ir sakai busi tik kirpejas, bus paimtas zmogus "TIK" pagalbinis . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JOOOOO

Skaitai ir tikru tautiečiu patampi :lol:

pas mane kirpo lenkai per 300 mamukų,mokėjau po pitaką,kirpo 9 valandas du kirpėjai,jokių parkių ir traumų,aš nesuprantu vieno-

nemokam kirpti-patikim profam

kam diskusia apie nieką?

Eimontas grįš i Lietuvą ir kirps Jums visiems avis rinkos kainą,o jei jam netinka-Norvegijoj moka tris kartus daugiau

Peace

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries pora dienu kirpome 52 avis.Sumokejome po 7 lt.Padavinejom avis patys galejom ir pasidereti,bet pliusas tas ,kad spejom ir suvakcinuoti ir nagus nukarpyti.Kita karta labai sunku prisiruosti jas sugaudyti.Pats avis kirpdavau kol turejau iki 30vnt,bet gaudavosi taip ,kad nukerpi 8,kita diena5 dar po keliu dienu vel kokias7 veliau ziurek laiko neturi.Taip ir laksto avys pusiau kirptos pusiau ne.Dabar nusprendziau,kad geriau dirbkime tai ka geriau mokame.Aisku nieko pries ,kad konkurencija didetu ir kirpimo kaina kristu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsipuolėt žmogu dėl nieko praktiškai. Avių kirpimas yra tikrai sunkus darbas, o kirpėjus maitina stiprios rankos ir nugara. Pripažinkim faktą, kad lietuvoje didelius ūkius ~ 300 ir daugiau avių suskaičiuotume ant pirštų jie turi ir gali rinktis kirpėjus pigiau, o tie kas turi 20-50 avių rimti kirpėjai nenoriai važiuoja o ir kainą būna didesnė. 7 Lt yra normali kainą iki 100 avių kad ir ką sakytumėt, juk kerpat tikrai ne tik dėl vilnos - o ir higienos. O toliau jau būtina dėrėtis. Aišku suspaustas mažame aptvare avis gaudyti kirpėjui neturi buti problema, tačiau nesivaikyti po visą ganyklą. Dar kiti užsisvajojo apie nagų ir vaistų leidimą... Tai pagal jus kirpėjas turi būti veterinaras, ginekologas, dantistas ir batsiuvys? Nukirptą avį pasiemi susitvarkai nagus, susileidi vaistus ir esant reikalui visą kita apžiūri... Arba moki pinigus ir tau viską padarys, aišku ta kaina turi būti proto ribose - kanopos 1-2 Lt vaistai 1 Lt.

Aišku lenkai irgi nedurni, jie tiesiog turi gerą techniką ir greit kerpa - po 150 galvų per 9 val. kaip kolega sakė - tai gaunasi po 3,6 min. vidutiniškai.

Tai prašom pasidalinkit:

1 kiek galvų kerpat?

2 po kiek?

jei patys kerpat kiek vertinat savo kirpimą?

ir galiausiai kirpėjo kontaktais.

Aš kirpau 40 galvų (samdžiau), po 7 lt 860418496

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsipuolėt žmogu dėl nieko praktiškai. Avių kirpimas yra tikrai sunkus darbas, o kirpėjus maitina stiprios rankos ir nugara. Pripažinkim faktą, kad lietuvoje didelius ūkius ~ 300 ir daugiau avių suskaičiuotume ant pirštų jie turi ir gali rinktis kirpėjus pigiau, o tie kas turi 20-50 avių rimti kirpėjai nenoriai važiuoja o ir kainą būna didesnė. 7 Lt yra normali kainą kad ir ką sakytumėt, juk kerpat tikrai ne tik dėl vilnos - o ir higienos. Suspaustas mažame aptvare avis gaudyti kirpėjui neturi buti problema, tačiau nesivaikyti po visą ganyklą. Dar kiti užsisvajojo apie nagų ir vaistų leidimą... Tai pagal jus kirpėjas turi būti veterinaras, ginekologas, dantistas ir batsiuvys? Nukirptą avį pasiemi susitvarkai nagus, susileidi vaistus ir esant reikalui visą kita apžiūri... Arba moki pinigus ir tau viską padarys.

Aišku lenkai irgi nedurni, jie tiesiog turi gerą techniką ir greit kerpa - po 150 galvų per 9 val. kaip kolega sakė - tai gaunasi po 3,6 min. vidutiniškai.

Tai prašom pasidalinkit:

1 kiek galvų kerpat?

2 po kiek?

jei patys kerpat kiek vertinat savo kirpimą?

ir galiausiai kirpėjo kontaktais.

Aš kirpau 40 galvų, po 7 lt 860418496

Nu taip nors kas suprantra kas yra aviu kirpimas :)

Per diena galiu nukirpt daug ziurint kiokios avys kokia savijauta ir kaip sekas.

Nu tai kaina tikriausiai 7lt kaip ir visur.

O kaip vertinu savo kirpima mano klientai norvegijoje patenkinti, kaip kerpu avis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries pora metu teko susidurti su aviu augintojais -tai jas augina tokie zmones kur gatavi dar sugalvot kad jos pacios apsikirptu ir susirastu klienta parsiduoti :icon-cool: cia ne apie jus tad nesupykit - beje buna aviu ir nesvariu po kurios reikia peilukus galasti ...

Norvegijoje, buna daznai kad avys nesvarios ir daug gana peiliu sunaudoju, bet savininkai nebuna girtuokliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomus pasakymas kad aviu kirpimas sunkus darbas :D pasakykit kuris darbas nera sunkus susijas su z.u? na vakcinuoti tai tikrai neduociau kirpejui :D jau geriau paciam ir tada zinosi kad tikrai suleidai reikiama doze ir pan. na o nagus tai reik tvarkyt. kirpejas turetu moket

Jei tu toks laba iskalbus, tai nukirpk per diena nors 100 aviu, tai tada suprasi kas yra aviu kirpimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Avis kirpo kupiskenas Virgis.Kainavo po 7lt.Jo darbu patenkintas kaip ir daugelis forumieciu.Avis vakcinavau ir nagus karpiau pats,nes kitiems nenoriu patiketi to darbo.Avys buvo salyginai svarios,tik truputi apsividuriavusios,bet kirpejas del to neverke.Pasirodo yra didesniu problemu kurios nepatinka kirpejams.Pvz.ilgesni laika neatjunkinta avis.Pavasari jis man pasake kuri avis dar neatjunkinta,kuri avis visai neturejo eriuko.Sake kerpant labai jauciasi.O rudeni kerpant kitas gudrybes minejo.Del kainu galiu priminti tik tiek,kad pries metus forume sklande kainos 20lt.uz vnt.ir niekas nedejavo.Tarp kitko avis kerpu ne del vilnos,otik del higienos.Pernai ziema buvau nenukirpes,tai labai gailejausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vilna, kaip ir avių mėsa yra produktas. Ir jei nuėmęs "derlių" pelningai jo neparduosi, tai kas čia per verslas? Reiškia negerbiat ir neskaičiuojat savo darbo. Jei "perki" po 7, o parduodi po 5-6 lt... tai koks čia verslas..?

O po 20 ir dabar kerpa tiems, kurie turi po 3 avis... Ir kerpa ne profesionalai, o šiaip nuo gatvės atėję. Tokiems avies nepatikėčiau. Būtų tuoj sukarpyta visa, pavartyta per nugarą, nusistresavusi ir galiausiai kanopas užvertusi.

O nagus karpau pats ir ne tą pačią dieną, kai jos kerpamos. Nes jei geras kirpėjas, kanopų tinkamai nesutvarkysi. Tiesiog nespėsi. Bet vistiek laikausi nuomonės, kad kerpant 90-100 avių - 7 litai yra per daug. :) Ypač jei vilna švari. O pas mano avis ji tokia ir būną. Nei nusitriedusios, nei žemėtos. Vienas kitas šiaudas būna.

O dabar dar turiu apie 250 kg vilnos. O ir vėl avis kirpti reikėtų.... Tai kur tą vilną kišti? Į pagalves? Su mielu noru po 3 lt/kg ATIDUOSIU. :) Nes kitaip to ir nepavadinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalinai sutinku su Migueliu,kad ne verslas kai vilnos nera kam atiduoti po3lt,okaili reikia ismesti.Bet kadangi avis auginu mesai ir ja prekiauju tai labai nesiskundziu del vilnos realizacijos.Leiskim kazkam pasidziaugti pigiai jos gavus.Tarp kitko vilnos kokybe pas lietuvius irgi nekokia,o pas ka merinosai tie ir nedejuoja.Migueli, labai patiko jusu pasvarstymas apie skirtingu veisliu baronu palikuonis,labai noretusi pasikonsultuoti.Jeigu galesite skambtelkit tel 868796139.DEKOJU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomus pasakymas kad aviu kirpimas sunkus darbas :D pasakykit kuris darbas nera sunkus susijas su z.u? na vakcinuoti tai tikrai neduociau kirpejui :D jau geriau paciam ir tada zinosi kad tikrai suleidai reikiama doze ir pan. na o nagus tai reik tvarkyt. kirpejas turetu moket

Jei tu toks laba iskalbus, tai nukirpk per diena nors 100 aviu, tai tada suprasi kas yra aviu kirpimas.

Kirpau 50 ir gaila bet gyvas :D ir nieks man uz jas nesumokejo :D tiesiog. jeigu tau netinka rinkos kaina tai ir nelysk i ta rinka o ne skuskis visiems kaip cia kas neteisinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man idomus pasakymas kad aviu kirpimas sunkus darbas :D pasakykit kuris darbas nera sunkus susijas su z.u? na vakcinuoti tai tikrai neduociau kirpejui :D jau geriau paciam ir tada zinosi kad tikrai suleidai reikiama doze ir pan. na o nagus tai reik tvarkyt. kirpejas turetu moket

Jei tu toks laba iskalbus, tai nukirpk per diena nors 100 aviu, tai tada suprasi kas yra aviu kirpimas.

Kirpau 50 ir gaila bet gyvas :D ir nieks man uz jas nesumokejo :D tiesiog. jeigu tau netinka rinkos kaina tai ir nelysk i ta rinka o ne skuskis visiems kaip cia kas neteisinga[/

Na netiketa kad galvos buvo gyvos :D Ir kaip jauteis nukirpes 50 galvu gyvu? Ir but labai ydomu suzinot kiek metu avis kerpi ir su kokia masinkelia kerpi pakabinama ar ne? Tai kokia tavo nuomone yra rinkos kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, bandysiu kirpt avis taip pat Lietuvoj, nes siuo metu uzsiimineju siuo amatu ir Norvegijoje, tik turiu problema nezinau tikslios kainos uz galva jei kas zinot mazdaug kokios kainos, butu malonu jei apsviestumet mane. Ir ar tiesa kad lenkai kerpa avis uz galva ima 5 lt tiesa ar melas?

Gal kartais pro Utena važiuotum? Reikia 11 aveliu apkirpti. Ar čia tas kiekis, dėl kurio "neverta kombainą kurti "? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...