Jump to content

Aviu kirpimas ir kirpimo kaina.


Eimontas

Recommended Posts

Sveiki, bandysiu kirpt avis taip pat Lietuvoj, nes siuo metu uzsiimineju siuo amatu ir Norvegijoje, tik turiu problema nezinau tikslios kainos uz galva jei kas zinot mazdaug kokios kainos, butu malonu jei apsviestumet mane. Ir ar tiesa kad lenkai kerpa avis uz galva ima 5 lt tiesa ar melas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu koks "skrudžas", bet 7 lt už avį sakyčiau yra per daug. Man nukirpo apie 90 avių... Tai galėjo ir pigiau (lietuvis). Vilnos iš avies vienos kiek? max 3 kg. Superka po kiek? 2 lt/kg. Rusiškas biznis gaunasi. Kad bent po litą nuo avies liktų, nieko nesakyčiau... :) Manau, kad jei bent 60-70 avių kerpama, tai po 5 litus turėtų būti už kirpimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu lenkai daro pinigely Lietuvoje, tai juk galima deretis del kainos, jei sukalbamas kirpejas tai manau kaina ir galetu nuleist, kad nesigautu rusiskas verslas :D Ir tai manau kaina butu galima deryt per kiek laiko nukerpamos avys, jei kirptu 100 galvu dvi dienas ar ilgiau tai juk galima kaina mazint, o jei nukerpama daug greiciau pavyzdzui per diena ar puse dienos tai kaina manau turetu but auskta, nes laikas juk brangus taip pat. Kaip manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai pakalbam apie laiko ir jo branguma. Jai taip butu kad as samdyciau ir man reiketu moketi po 7lt uz galva,tai sakyciau vo tep as atsisedu gert kava o tavo bedos jas pasigaut apkirpt ir vilna susirinkt i maisus. o dar yra teip as tik kerpu man paduok avi paimk vilna..... tai pala puse tavo darbo as padarau. :eusa-naughty: o mano laikas daug brangesnis nei tavo. teip kad pasakok kiek imi uz avi ir jai tai i tema gausi mano 70 galvu apkirpt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip laikas taip brangus, bet asmeniskai kur as kerpu as pats pasiimu avy o vilna paiima kiti zmones tai ia kita kalba. Tai jei ukininkas nori namie sedet ir kava gert tai taip pat ir galima maza problema, paprasiausiai atsivezi kelis pagalbininkus ir kerpi, bet taip pat kaina jau nebebus 7 lt uz galva, nes juk sedesi namie ir kava gers ar kitus darbus atliks, bet paprasciausiai galima ir sutart kaina taip kad galetum kiekviena meta kirpt ten pat ir neprarast klientu. Ar ne tiesa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip laikas taip brangus, bet asmeniskai kur as kerpu as pats pasiimu avy o vilna paiima kiti zmones tai ia kita kalba. Tai jei ukininkas nori namie sedet ir kava gert tai taip pat ir galima maza problema, paprasiausiai atsivezi kelis pagalbininkus ir kerpi, bet taip pat kaina jau nebebus 7 lt uz galva, nes juk sedesi namie ir kava gers ar kitus darbus atliks, bet paprasciausiai galima ir sutart kaina taip kad galetum kiekviena meta kirpt ten pat ir neprarast klientu. Ar ne tiesa?

Taigi sako aiškiai, kad už 7lt galvai daraisi viską pats. Vienas tai darysi, ar su pagalbininkais užsakovo nejaudina. Jis perka galutinį produktą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man pavasari reikejo nukirpti 50 aviu. paskambinau pora sekelbimu ir isgirdau ats 10lt + pats turesi avis padavinet vilna susirinkt ir t.t. taip nesupratau uz ka tas 10 lt :D pasiemiau savo masinka ir be jokiu pagalbiniu per diena nusikirpau sunaudojau 3 komplektus peiliuku(dar guli negalasti gal atsiras kas nori tuo apsiimti ? pasiulymus su kaina ir miestu i pm ) As manau kad 7 lt yra reali kaina kerpant 50-100 aviu kai ukininkas turi tik atidaryt fermos duris kur yra avys ir duoti didmaisiu vilnai + parodyt kur elektra :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man pavasari reikejo nukirpti 50 aviu. paskambinau pora sekelbimu ir isgirdau ats 10lt + pats turesi avis padavinet vilna susirinkt ir t.t. taip nesupratau uz ka tas 10 lt :D pasiemiau savo masinka ir be jokiu pagalbiniu per diena nusikirpau sunaudojau 3 komplektus peiliuku(dar guli negalasti gal atsiras kas nori tuo apsiimti ? pasiulymus su kaina ir miestu i pm ) As manau kad 7 lt yra reali kaina kerpant 50-100 aviu kai ukininkas turi tik atidaryt fermos duris kur yra avys ir duoti didmaisiu vilnai + parodyt kur elektra :DDD

Bet jus kaip samdot kirpeja, o ne pagalbiny darbininka, o jus norit kad jis vienas visas funkcijas atliktu tai nemanau, kad rimti kirpejai kirps su tokiom salygom, nes dar reikia ieskot pagalbiny darbininka kuris ir nezinia kiek nores uz galva, tai kad kirpejui taip pat neapsimoka daryt rusiska bizny, nes masinkele ne pigi taip pat peiliukai tai kaip viska sudeda manau, 7 lt uz galva ir tai tik kerpi daugiau nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskaiciuok 100 galvu per diena (dirbant su pagalbiniu ir prof kirpimo masinele gal ir daugiau nzn)

10 komplektu peiliuku galandinimas 10*10=100lt

100 galvu po 7lt 7*100=700lt

pagalbinis 100lt uz diena arba 1lt uz galva

kuras uz atvykima iki 100lt

700-100-100-100=400lt

200 atidedi irangos nusidevejimui, remontui, peiliuku pirkimui.

ir 200LT tau uz diena (4600lt/ men kirpimo sezonu) kur problema? pripratai prie norvegisko atlyginimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskaiciuok 100 galvu per diena (dirbant su pagalbiniu ir prof kirpimo masinele gal ir daugiau nzn)

10 komplektu peiliuku galandinimas 10*10=100lt

100 galvu po 7lt 7*100=700lt

pagalbinis 100lt uz diena arba 1lt uz galva

kuras uz atvykima iki 100lt

700-100-100-100=400lt

200 atidedi irangos nusidevejimui, remontui, peiliuku pirkimui.

ir 200LT tau uz diena (4600lt/ men kirpimo sezonu) kur problema? pripratai prie norvegisko atlyginimo?

Nu 200 lt, mazokai. Ne nepripratau, jei buciau priprates tai nemanau kad ir Lietuvo noreciau kirpt avis, nes man abskritai aviu kirpimas kaip hobis, nukerpu pakankamai daug ir kuo daugiau kirpsiu tuo geriau yvaldysiu sy amata, bet taip pat kaina turi but proto ribose. O ne kad atvaziavo kirpejas ir jis viska daro, nors jis tik kirpejas. Ir Lietuvoj rast pastovu gera jauna pagalbininka sunku, nes jam bus per mazai y diena 100 lt tikriausiai, nores daugiau tai ir paciam nekas liks. Tai tada galima ir taip daryt imi uz galva 6 lt ir kerpi avis ir nereikes sukt galvos del pagalbininko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu duot savo pagalbininka, valanda 12 lt

Pagalbinui 12, o tai kiek uz avy viena nukirpta?

cia as tau siulau mano avis kirpt po7lt jai tau vienam per sunku viska padaryt as tau duodu savo ukio pagalbininka kuriam uz valanda moku po 12lt, bet jai jis tau pades prie aviu vadinasi tu jam turesi moket uzdarby.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galiu duot savo pagalbininka, valanda 12 lt

Pagalbinui 12, o tai kiek uz avy viena nukirpta?

cia as tau siulau mano avis kirpt po7lt jai tau vienam per sunku viska padaryt as tau duodu savo ukio pagalbininka kuriam uz valanda moku po 12lt, bet jai jis tau pades prie aviu vadinasi tu jam turesi moket uzdarby.

Kiek aviu reikia kirpt ir katram lietuvos kraste?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...