Jump to content

Pakabinamas ar prikabinamas purkstuvas


Recommended Posts

44 arba 48. Na konkrečiai apie šitą kalbant http://www.skelbiu.lt/skelbimai/caruelle-volustat-3000-20513239.html buvau nuvažiavęs apžiūrėt, apėjus aplink kaip ir nieko, tik bačka klijuota šone, padangos suaižėję, nėra matuoklės, derėtis nesiderėjo, todėl net traktoriaus nekabinom pabandyt, bet dabar galvoju, gal reikėjo  :icon-rolleyes: gal seni vilkai kokių replikų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 67
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

44 arba 48. Na konkrečiai apie šitą kalbant http://www.skelbiu.lt/skelbimai/caruelle-volustat-3000-20513239.html buvau nuvažiavęs apžiūrėt, apėjus aplink kaip ir nieko, tik bačka klijuota šone, padangos suaižėję, nėra matuoklės, derėtis nesiderėjo, todėl net traktoriaus nekabinom pabandyt, bet dabar galvoju, gal reikėjo  :icon-rolleyes: gal seni vilkai kokių replikų?

dar purkštukus apziurėk kokie dedasi ir ar galėtum gauti pirkti naujus... :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nauji kaip nauji...bet devėta rinkausi beveik vien tik Hardy...priežastis daliu gausumas bent aplink nesunku gauti bet ką... Agrodileris..Lytagra..Agrotaka..Ragreta..turi viskas ko yra teke ieškoti...o bent Techomos daliu išvis nesu mates...nebent tinka kitokios..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip į detalių gavima tai irgi reikia atsižvelgti.Kai aš ieškojau purkštuvo,taip pat  dairiaus į visus iš eilės.Tai tie pardavėjai aiškino man kad ne marse anie pagaminti,tipo detaliu galėse privežt kiek tik reikės.Daugumos purkštuvų detalės būna ARAGO gamybos arba LECHER.Tai manau kad reikia pirkti kuo pigesni.Tik žiūrėti kad bačka būtų gera,sijos nesulaužytos visai,siurblys veikiantis.O visa kita galima ir susidėti naujus  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip į detalių gavima tai irgi reikia atsižvelgti.Kai aš ieškojau purkštuvo,taip pat  dairiaus į visus iš eilės.Tai tie pardavėjai aiškino man kad ne marse anie pagaminti,tipo detaliu galėse privežt kiek tik reikės.Daugumos purkštuvų detalės būna ARAGO gamybos arba LECHER.Tai manau kad reikia pirkti kuo pigesni.Tik žiūrėti kad bačka būtų gera,sijos nesulaužytos visai,siurblys veikiantis.O visa kita galima ir susidėti naujus  

Mano nuomonė šiuo klausimu visiškai priešinga. Gali pirkti seną plūgą, kultivatorių, skutiką, iš bėdos net ir traktorių. O purkštuvas tik naujas ir pageidautina kuo tobulesnis. Jei ūkis ne eko, tai purkštuvas pagrindinis padargas. Jei kažkas bus atliekama ne taip kaip reikia, gali labai stipriai atsiliepti ūkio ekonomikai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė šiuo klausimu visiškai priešinga. Gali pirkti seną plūgą, kultivatorių, skutiką, iš bėdos net ir traktorių. O purkštuvas tik naujas ir pageidautina kuo tobulesnis. Jei ūkis ne eko, tai purkštuvas pagrindinis padargas. Jei kažkas bus atliekama ne taip kaip reikia, gali labai stipriai atsiliepti ūkio ekonomikai.

Jeigu ūkis sėja nuo kokiu 150ha tai tikrai manau kad tik naujas.Bet jeigu tas ūkis koks nedidelis tai jam tikrai neapsimokės įsigyti nauja purkštuva.Juo labiau kad jie ir nepigūs.Žinau ūkininka kur sėja tikrai nemažai bet purkštuva turėjo sena 3000l talpos net nežinau kieno gamybos.Tai purkštuva perdarė Agrodileris,nuo sijų iki visų kompų.

Pats pirkau laumetrio purkštuva kuris buvo atsidūres lenkijoj truputi pataisiau tech.apžiūra audrokesta atliko ir viskas ten gerai.O kompus artimiausiu metu susistatysiu.Nes iki 100ha pasėlių sėju,tai bent man neatrodė logiška pirkti purkštuva už 100 gabalų,be jokios paramos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Matosi amžiaus solidaus, tad geriau apeik šonu, nespėsi vėliau žarnas keisti ir sijas virinti.Jei ką, kreipkis detalių :icon-wink:

pala, nuperki caro nikalojaus laiku purkstuva ir dar zarnu nekeiti?  :icon-rolleyes:  idomiau kai vidury purskimo trukinet pradeda? 

P.S. gal kas jauciat op-2000 betkokio stovio? reikalingas tik vienai vasarai  tai reik kuo pigesnio kad ir su defektais ar be siurblio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...