Jump to content

Amazone ZA-M Diskai


Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
prieš 34 minutes , ukdavidas pranešimas:

Nusipirkau Amazone ZA-M diskai 18-24, noriu keisti į 24-36 nes technologinės 30m. Gal yra kur naudotu diskų, ar tik naujus pirkti

IMG_20190109_103824.jpg

O tai pvz jei diskai 10-12 tai tik 12 metrų beria ? Jei atliks diskai duok žinoti ;) arba jei kas ieško galiu parduoti visa barstytuva ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2019-03-02 at 08:06, Bauer pranešimas:

Susiaurinti tai nepaplatinti, mažini apsukas ir beria siaurai. Su 20-28m. diskais berdavau 16m. kai purkštuvas siauras buvo, manau ir ant 12m. nebūtų problema atreguliuoti.

Dėkui,taip ir mastau. Man reikia 16metrų. O diskai nuo 20m iki 28m berods beria,tai statysiu ant 20metrų   ir mažinsiu apsukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-03-03 at 20:50, Robertas08 pranešimas:

Dėkui,taip ir mastau. Man reikia 16metrų. O diskai nuo 20m iki 28m berods beria,tai statysiu ant 20metrų   ir mažinsiu apsukas.

Kokiu būdu  žadi mažinti apsukas, nes ten priklauso , jei gerai pamenu, virš 500aps/min?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Robertas08 pranešimas:

Amazonės diskai skiriasi nuo bėrimo pločio? Pas mane mentelės 10-18,o ant diskų apačioj ant lipduko parašyta 30-36m. Ar čia išeis ką nors išgimdyt ,kad bertų 16m?  Ir ar amazonė irgi neužberia pakraščių? Nu ta prasme pakraščiam reikia kažką reguliuot?

Pakrascių? Tai yra kad nebarstytu griovio ar kelio? Yra limiteris? Jei beria 16m tada reik kad i viena buse bertu tik 8m nuo krašto..jei nera limiterio nieko nebus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Robertas08 pranešimas:

Amazonės diskai skiriasi nuo bėrimo pločio? Pas mane mentelės 10-18,o ant diskų apačioj ant lipduko parašyta 30-36m. Ar čia išeis ką nors išgimdyt ,kad bertų 16m?  Ir ar amazonė irgi neužberia pakraščių? Nu ta prasme pakraščiam reikia kažką reguliuot?

Cia kazkokios info yra. http://info.amazone.de/DisplayInfo.aspx%3Fid%3D25281&ved=2ahUKEwih59r6jvjgAhU7x8QBHWjrBDQQFjAKegQIAhAB&usg=AOvVaw0_9KV4-c9BQtBBYFgHzvov&cshid=1552240132639

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-18 at 16:49, ukdavidas pranešimas:

Sakykim dedu 36-48 ar galima arčiau berti su jais ar jau geriau vidutinius dėti 24-36

Ant za-m neuzdesi 36-48 bent jau man taip sake sv technikos servisas nes keitem saviskei is nuo 24-36 i 18-24 nes purkstuvas keitesi nuo 16 i 20 metru tai teko pereit nuo 32 metru berimo prie 20 o norejosi vel i kasantras vaziuot tai tikejausi galimybes 40 bert bet buvau nuramintas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sveiki,ardausi amazonės reduktorių ir galvoju ar statosi diskams degimas.? Nu ta prasme abu vienodai pagal menteles turi būt ar kaip? Nes čia yra toki plasmasiniai intarpai kurie jungia reduktorius į krūvą tai galima statyt bilekaip...

Dabar kai gerai įsižiūrėjau pas mane ir diskai OS30-36 tai jei atsirastų norinčių keisčiau į 20-28

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...