Jump to content

Amazone ZA-M Diskai


Recommended Posts

Sveiki,

Nupirkau naudota Amazone ZA-M su OS 20-28 diskais (beria nuo 20 iki 28 metru).

Man reikia - OS 10-18.

Gal pas ka nors metosi tokie diskai, arba kažkam geriau OS 20 - 28 vietoj OS 10-18?

Vienu zodziu mainau, perku ir visi kiti variantai.

O kiek tu norėtum nuberti? Mažiau padaryti lengviau nei daugiau. Ir ne visos juk trąšos beriamos iš technologinių vėžių, dauguma beriama tiesiog ant paruoštos dirvos, tada greičiau gaunasi apsitręšti kai plačiau beria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Klausykit chebra pirma kart teks trasas pabarstyt su Amazone ZAM. Kas turit kazka panasaus kad neklaidzioti ant kiek mazdaug sklende atidaryt reikia norint paberti 250kg/ha NPK 16 16 16 ? Kokiu vidutiniskai greiciu vaziuojat ? Darbinio apsukos 540 turi buti ? Pas mane diskai atseit 36m beria, kaip is tikro tik pabandzius suzinosim. Dekui uz pagalba !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit chebra pirma kart teks trasas pabarstyt su Amazone ZAM. Kas turit kazka panasaus kad neklaidzioti ant kiek mazdaug sklende atidaryt reikia norint paberti 250kg/ha NPK 16 16 16 ? Kokiu vidutiniskai greiciu vaziuojat ? Darbinio apsukos 540 turi buti ? Pas mane diskai atseit 36m beria, kaip is tikro tik pabandzius suzinosim. Dekui uz pagalba !

pas mane su kompu, todel nepasakysiu kiek reikia sklendes statyt, pasisveri ir koeficienta ivedes leki. Del suberimo pasiziurek kaip ar tikrai suberia, nes as NPK16-16-16 neberes, bet NP33-3 ir sulfatui keliu auksciau ir daugiau apsuku duodu, kad subertu taip kaip instrukcijoje raso. Gali pabandyt kokius pradinius nustatymus siulo gamintojas: http://www.amazone.net/78.asp

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane su kompu, todel nepasakysiu kiek reikia sklendes statyt, pasisveri ir koeficienta ivedes leki. Del suberimo pasiziurek kaip ar tikrai suberia, nes as NPK16-16-16 neberes, bet NP33-3 ir sulfatui keliu auksciau ir daugiau apsuku duodu, kad subertu taip kaip instrukcijoje raso. Gali pabandyt kokius pradinius nustatymus siulo gamintojas: http://www.amazone.net/78.asp

Kiek daugiau apsuku duodi ? Kiek daugiausiai gali duoti tai barstyklei darbinio apsuku, kad ko nesugadint ? Na taip, su kompu nera problemu - gal kas turite tokia barstykle be kompo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie 20m pločio ir ~12km/h greičio apie ~35-37.

 

Šiaip gan tiksliai galima pasiskaičiuot su K_Nerijaus pateikta nuoroda, arba tą patį galima atlikti jei turi išmanųjį telefoną ir įsidiegus šią programėlę: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mcs.amazone.ds

Su šia programėle bus galima pasiskaičiuot ir laukuose be interneto ryšio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek daugiau apsuku duodi ? Kiek daugiausiai gali duoti tai barstyklei darbinio apsuku, kad ko nesugadint ? Na taip, su kompu nera problemu - gal kas turite tokia barstykle be kompo ?

Norint kad damestu iki kitos technologines reik kelt i daugiau kaip metro auksti, ilgosios menteles atakos kampas max., darbinio sukiai 600+. Puse sezono taip atvariau, kol kas nesugedo. Buvom nusiunte trasas i Amazone ir jie pateike nustatymus, pavasari ziuresim kas gavosi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek daugiau apsuku duodi ? Kiek daugiausiai gali duoti tai barstyklei darbinio apsuku, kad ko nesugadint ? Na taip, su kompu nera problemu - gal kas turite tokia barstykle be kompo ?

Darbinio apsukos 500,gazo gali duot iki dugno, nieko neatsitiks.Turiu susirases pagrindiniu mano naudojamu trasu normas, tik uzrasai ofise,rytoj galesiu paziuret.Mano greitis 16-17km\h.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbinio apsukos 500,gazo gali duot iki dugno, nieko neatsitiks.Turiu susirases pagrindiniu mano naudojamu trasu normas, tik uzrasai ofise,rytoj galesiu paziuret.Mano greitis 16-17km\h.

Butu liuks gauti NPK , salietros normas. greiti irgi panasu galvojam, apie 15km/h. O beje po barstymo kaip barstykle valot - plaunat vandeniu ar jei sausa ispust geriau su oru ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu liuks gauti NPK , salietros normas. greiti irgi panasu galvojam, apie 15km/h. O beje po barstymo kaip barstykle valot - plaunat vandeniu ar jei sausa ispust geriau su oru ?

Tik su vandeniu auksto slegio plovykla.Labai svarbu,kad patys dugnai,kur sklendes uzsidarineja visuomet butu svarus,na kad isbyrejimas nesikimstu.Barstant dazniau isberti iki dugno ir pravalyt susikaupusias dulkes,tada norma nenukryps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausykit chebra pirma kart teks trasas pabarstyt su Amazone ZAM. Kas turit kazka panasaus kad neklaidzioti ant kiek mazdaug sklende atidaryt reikia norint paberti 250kg/ha NPK 16 16 16 ? Kokiu vidutiniskai greiciu vaziuojat ? Darbinio apsukos 540 turi buti ? Pas mane diskai atseit 36m beria, kaip is tikro tik pabandzius suzinosim. Dekui uz pagalba !

Jau rašiau ne kartą, kad labiau viskas priklauso nuo trąšų drėgmės, bet jei viskas geros kokybės, bandyk taip barstyti. Azofoską beria tik iki 30m. Mentelės 18/53. Prie 15 km/h turi išberti 250 kg/ha esant sklendei ant 40. 200 kg/ha - 35. Čia iš praktikos, ne pagal lentelę. Apsukimus PTO laikyti 540. Nubėrimas eina ne iki ten kur balta kaip prisnigta, bet iki ten kur randama nors viena granulė, todėl kad išbėrimo kiekis tolyn kinta pagal sinusoidę. Apsukimai jei neklystu kažkur esu skaitęs kad iki 650 galima didinti, jei kažko nenuberia, nu dar užsilenkia mentelių prailginimai aukštyn dėl geresnio numetimo ir barstyklės šiek tiek galima pakelti galinę dalį, apie 10cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...