Jump to content

fūrinė priekaba prie traktoriaus


nerijus2

Recommended Posts

Tokia priekaba prie traktoriaus neverta pirkti, sunkvežiminiu tokio tipo priekabu ašys išdėstytos taip, kad pagrindinis svoris tektu ašims o prikabinimas praktiškai neturi apkrovimo ir nespaudže traktoriaus, geru keliu dar imanoma važiut bet lauke jau sunkiai, o pagrindinė bėda užvažiujant ant kelio iš lauko, jeigu aukštesnis užvažiavimas tai baisiai buksuoja traktorius kol užsitempe i kelia. Dar žinoma reik žiurėt su kuo trauksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

naudoju triase furine tepa 30t kvieciu tempe valtra 191. Niuansu yra: pirma traktorius per lengvas- tenka vaziuoti sujungus abu tiltus kartais ir blokiruote naudot. Stumti atbulomis ant palaido zvyro irgi kantrybes bandymas.

Antra ivaziavus i lauka ieskoti tenka kietesnio grunto ir tuscia priekaba su traktoriumi statyti isvaziavimo kryptym. Posukiai, apsisukimai gresia tuom kad prasmegsi. Pripilus daugiau nei puse dazniausiai jei gruntas minkstas pilima tenka pabaigti ant lauko keliuko. Tad su sia priekaba ne tu pas kombaina vaziuoji bet jis pas tave.

O ant asfalto rieda smagiai ir veza daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai bevazinejau su dideliu traktorium o ir tas 12t vezdavo o kaip sustoti reikia su tom 30 tonom nestumia nuo kalno pvz kai slidu ?? man teko viena karta kai slidu ant posukio vaziuoti tiesiai :lol: gerai kad ten aikstele buvo tai kai ledas baigesi pradejo stabdyti ... nuo tada ypatingai ziuriu svori ... net taisyklese laikant Ekategorija yra kazoks punktas . :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai bevazinejau su dideliu traktorium o ir tas 12t vezdavo o kaip sustoti reikia su tom 30 tonom nestumia nuo kalno pvz kai slidu ?? man teko viena karta kai slidu ant posukio vaziuoti tiesiai :lol: gerai kad ten aikstele buvo tai kai ledas baigesi pradejo stabdyti ... nuo tada ypatingai ziuriu svori ... net taisyklese laikant Ekategorija yra kazoks punktas . :eusa-think:

Nu pvz manes tai nestumdo, o stabdo labai liuks. Vezu grudus su furine 3 asiu, tai jokiu bedu. pasikraunu iki 26t. Pirmi metai kai su ja vezu, tai ir jau pasodines siemet buvau iki asiu ja, istempti buvo vargo. baisu kad neapvirsi. Bet seip ner ka lyginti, kai rusiska 12t pasikrauni ir velki , ir kai sita 26t pasikrauni. Furine vilkti zymei lengviau. jokio vargo . ir rieda labai graziai . o rusiska pastoviai tempi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai bevazinejau su dideliu traktorium o ir tas 12t vezdavo o kaip sustoti reikia su tom 30 tonom nestumia nuo kalno pvz kai slidu ?? man teko viena karta kai slidu ant posukio vaziuoti tiesiai :lol: gerai kad ten aikstele buvo tai kai ledas baigesi pradejo stabdyti ... nuo tada ypatingai ziuriu svori ... net taisyklese laikant Ekategorija yra kazoks punktas . :eusa-think:

Nu pvz manes tai nestumdo, o stabdo labai liuks. Vezu grudus su furine 3 asiu, tai jokiu bedu. pasikraunu iki 26t. Pirmi metai kai su ja vezu, tai ir jau pasodines siemet buvau iki asiu ja, istempti buvo vargo. baisu kad neapvirsi. Bet seip ner ka lyginti, kai rusiska 12t pasikrauni ir velki , ir kai sita 26t pasikrauni. Furine vilkti zymei lengviau. jokio vargo . ir rieda labai graziai . o rusiska pastoviai tempi.

ka reiškia Furinė?? kabi ant balninio vezimėlio ir prie traktoriaus?? ar tokia kaip buna Dapa pvz 3 ašė??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai bevazinejau su dideliu traktorium o ir tas 12t vezdavo o kaip sustoti reikia su tom 30 tonom nestumia nuo kalno pvz kai slidu ?? man teko viena karta kai slidu ant posukio vaziuoti tiesiai :lol: gerai kad ten aikstele buvo tai kai ledas baigesi pradejo stabdyti ... nuo tada ypatingai ziuriu svori ... net taisyklese laikant Ekategorija yra kazoks punktas . :eusa-think:

Nu pvz manes tai nestumdo, o stabdo labai liuks. Vezu grudus su furine 3 asiu, tai jokiu bedu. pasikraunu iki 26t. Pirmi metai kai su ja vezu, tai ir jau pasodines siemet buvau iki asiu ja, istempti buvo vargo. baisu kad neapvirsi. Bet seip ner ka lyginti, kai rusiska 12t pasikrauni ir velki , ir kai sita 26t pasikrauni. Furine vilkti zymei lengviau. jokio vargo . ir rieda labai graziai . o rusiska pastoviai tempi.

ka reiškia Furinė?? kabi ant balninio vezimėlio ir prie traktoriaus?? ar tokia kaip buna Dapa pvz 3 ašė??

dapa krone ar besas zino kiek dar ju yra. Taip, triase tavo pavadinimu DAPA. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu traktoras ne is vidutiniuju gal ir nieko,bet stabdziai turi but tvarkingi, kad pirma priekaba pradetu stabdyt o ne traktorius.Paskaiciavus svoriu skirtumus tai biski nejauku darosi.

stabdo pas mane pirma priekaba. realiai priekaba ir testabdo . traktoriui net nespeja suveikti, o priekaboi oras jau paduotas ir liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš galvoju apie "fūrine" priekaba vien dėl to, kad mano manymu 10t. "fūrinė" priekaba savo konstrukcija ir (kaip čia pasakius) jautrumu perkrovom yra patikimesnė nei 10t. traktorinė, o stabdžiai savaime aišku privalomi, be to ir kaina ne naujos priekabos panaši.
Nenoreciau sutikti kad furine gali vezti daug daugiau ....pirma padangu apkrovos indeksas -antra pacios priekabos konstrukcija ..

yra kontora kuri daro priekabas is sunkvezimiu remu ... pagal rema ir tonazas .ir jie tikrai nedarys is 20tones masinos 10tone priekaba :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš manau taip, į 9tone pusantrinio krauna 15t. važiuoja ir į 10tone fūrine krauna 15t. važiuoja, tai su fūrine ir dėl padangų ir dėl stupicų patikimumo važiuot saugiau, rėmas ten turbūt taip pat laikytų, be to dėl greičio skirtumo, manau fūrinė pritaikyta didesnėms apkrovoms.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš manau taip, į 9tone pusantrinio krauna 15t. važiuoja ir į 10tone fūrine krauna 15t. važiuoja, tai su fūrine ir dėl padangų ir dėl stupicų patikimumo važiuot saugiau, rėmas ten turbūt taip pat laikytų, be to dėl greičio skirtumo, manau fūrinė pritaikyta didesnėms apkrovoms.

Va tas ir yra, kad į rusišką gali kraut dvigubai.

O į vakarietišką čiut daugiau ir lingės verčiasi. Su pagalvinėm truputį lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki. Gal kam teko aptureti tokia situacija, puspriekabe anksciau buvo registruota kaip automobiline, balninis vilkikas tempdavo. Dabar ji stovi isregistruota, ar imanoma ja naujai priregistruoti kaip traktorine?

Su pazyma is regitros apie isregistravima i zemes ukio skyriu ir uzregistruoja kaip savadarbe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Gal kas nors esat pirkę tokią priekabą? Čia kur iš fūrinių perdarinėja Kedainių r. Kaip padarymo kokybė? kiek maks. eina pakrauti kviečių? 

 http://www.skelbiu.lt/skelbimai/15-tonu-19-m3-registruota-ta-24931763.html

Taigi parašyta 15 tonų bendros masės.

Atimk tuščios svorį ir žinosi kiek gali kraut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors esat pirkę tokią priekabą? Čia kur iš fūrinių perdarinėja Kedainių r. Kaip padarymo kokybė? kiek maks. eina pakrauti kviečių?

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/15-tonu-19-m3-registruota-ta-24931763.html

Nuo jo pirkau tokia priekaba pernai. Kaip uz tokiu pinigus savo darba atlieka gerai. Kvieciu berods 12,5 t ikroviau tik.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi parašyta 15 tonų bendros masės.

Atimk tuščios svorį ir žinosi kiek gali kraut.

Kur parašyta 15tonų bendros masės? Čia parašyta 15 tonų 19m3. Nieko čia atimt nereikia. Čia pardavėjas rašo , kad 15tonų, aš noriu paklausti tų kas turi tokią. Nes ne pirmi metai ten jas gamina, kažkas iš forumiečių turėtų turėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...