Jump to content

Naujokas Daržininkystėje


Traktarystas

Recommended Posts

Sveiki, jau kurį laiką galvoju baigti agronomijos mokslus ir perimti tėvų ūkį, tad klausimas būtų toks: ar įmanoma užsidirbti turint 60 ha daržovių? Ir kokias daržoves geriausia ir pelningiausia auginti? Atsiprašau, jeigu ankščiau buvo sukurta panaši tema, aš nieko panašaus neradau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jau kurį laiką galvoju baigti agronomijos mokslus ir perimti tėvų ūkį, tad klausimas būtų toks: ar įmanoma užsidirbti turint 60 ha daržovių? Ir kokias daržoves geriausia ir pelningiausia auginti? Atsiprašau, jeigu ankščiau buvo sukurta panaši tema, aš nieko panašaus neradau :icon-wink:

Pirma susirink bobu harema ir pasek daug morku.

O jai rimtai tai kol baigsi mokslus tai ir suzinosi ka ten geriausia auginti, nieks. Cia tau nepatars nes ir nuo zemes ir nuo vietos daug kas priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Kodel? kiek skaites tavo pranesimu tai ir morkas augiini ir cesnakus ir t.t tai tik tik plesti uki ir belieka geriausias variants, pats turiu 300 h esu grudininkas, bet galvoju pabandyti auginti kokia pelninga kultura darzo :D:D

taip beplesdamas ant greblio uzlipsi :icon-smile: dabar pastebejau vis daugeja grudininku sodinancius cesnakus tai ir tu prisidek jei seklos reikia galiu padeti :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...