Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Taigi su tuščiom kišenėm į valdžią nepateksi. Eidami į valdžią nemažai išleidžia. Po to reikia susigrąžinti tai ką išleidai. Jei kirpsi teisėsaugą, tuomet ji tave labiau prikirps. Šaip tai nesu prie nieko prisirišęs ir nieko nesiekiu įpiršti, tik pateikiu savo pastebėjimą kas man krito į akį, kad drąsos kelias parodė kad nesiekia valdžios, ir nesiveržė į koalicijas, reiškia ji siekė įgyvendinti tai ką deklaravo, žaboti korupciją teisėsaugoje. O tai manau, dabartiniu metu, pats svarbiausias visos tautos interesas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo Nauju metu turesim evro -bet man labiau patinka litai :( kokia nauda is ju neisyla niekaip :eusa-think:

Nagi reikia keisti senovinį savanaudišką mąstymą šiuolaikiniu, Lietuviai nuolat ars o tarkim graikai išlaidaus.:D

As gal gyvenime i ta eu nevaziuosiu man ir kaime prie sieno smagu pailseti gaunu lita ir isleidziu atgal lita ir geri grazus pinigai ... vat del bonusu ir dar kazkam kas skolinsis is kazkur gal ir pliusas bet man tai tik galvos kvarsinimas perskaiciuot kad nepgauti ir neapsigauti ... ir beje 500 lt musu grazesnis nei 500eu :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labas visiems, radau sitoj temoj truputi apie TP isregistravima, tad gal yra galinciu ka nors patarti mano situacijoje. Reikalas toks kad, masinos tech. apziura iki 2016 vidurio, draudimas pasibaige siu metu rugsejo 3. Nu ir sendien gavau laiska jog masina isregistruota, tai kaip suprast su tom 90 dienu? Buvau ramus nes siuo metu nesinaudoju ja, tai galvojau jog gale lapkricio apsidraudziu ir tvarka. Gal yra kam taip pasitaike? Regitroj jauciu rytoj uzgiedos kad tai ne del ju kaltes, o draudiku biuras duomenu nepateike ar dar kazkas, o kas toliau vel is naujo numerius pirkt, TA i tt.???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lyg po 90 dienu isregistruoja jei nera ar tech apziuros ar draudimo -matyt prie to pacio ir jus papuolet . man buvo nupirkta isregistravo numeriu pirkt nereikia nebent keisti norit ar panasiai . jei nesinaudojat geriausia sustabdyti eisme ar kaip ten.. pvz jei ziema nevazinejat ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai apsižiūri savo dokumentus, jei jie atitinka tai ką rašai,su jais važiuoji į regitrą ir pakeli vėją. Jei ten neturi duomenų, vyksti pas draudiką ir dar didesnį vėją keli. Tik niekur nepalieki savo turimų dokumentų, tik jų kopijas.[/quote

buvau regitroj, pasirodo jog man ne pirmam taip nutike, atstate viska kaip buvo, net vejo kelt nereikejo. Netikejau kad taip lengvai pavyks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai apsižiūri savo dokumentus, jei jie atitinka tai ką rašai,su jais važiuoji į regitrą ir pakeli vėją. Jei ten neturi duomenų, vyksti pas draudiką ir dar didesnį vėją keli. Tik niekur nepalieki savo turimų dokumentų, tik jų kopijas.[/quote

buvau regitroj, pasirodo jog man ne pirmam taip nutike, atstate viska kaip buvo, net vejo kelt nereikejo. Netikejau kad taip lengvai pavyks.

zodziu persistenge -bet jie nekalti kaip visada cia mes kati kad turim TP
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip, mat kasdien Norvegams reikės atseikėti daugiau nei po pusę milijono litų. Prie gazpromo kainos reikės pliusuoti dar tą pusę milijono.
galejo liaudi pradziuginti kokia nuolaida - nafta visur pinga pas mus dar net pabrangsta benzinas dyzelinas yra net perdirbimo gamykla bet cia matyt galioja sava taisykle vienas iskele kaina ir visi laikosi tokios kainos antraip gali iskristi is darzo :icon-cool: koloneles antkainis 50- 70 cnt as vasara palyginau bazes ir l. u..ko./il be p.v.m

Zalia kura galetu valstybe subsidijuoti kiek liktu pinigu o dabar daug isvaziuoja i silezija dar velniai zino kur ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galutiniame rezultate tuo terminalu džiaugsimės mes ūkininkai , nes Achemos išlaidas padengsime mes,kai pirksime trąšas.

Bet kas įdomiausia, lietuviai įplukdė tą laivą, rūpinasi jo saugumu, ir aptarnavimu. Norvegai tik kranelius sukinės, o kai laivas nusidėvės parduos. O tai negali lietuviai už minimalų atlyginimą pasukinėti tuos kranelius? Bent komandiruotpinigių mokėti nereiktų. :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galutiniame rezultate tuo terminalu džiaugsimės mes ūkininkai , nes Achemos išlaidas padengsime mes,kai pirksime trąšas.

Bet kas įdomiausia, lietuviai įplukdė tą laivą, rūpinasi jo saugumu, ir aptarnavimu. Norvegai tik kranelius sukinės, o kai laivas nusidėvės parduos. O tai negali lietuviai už minimalų atlyginimą pasukinėti tuos kranelius? Bent komandiruotpinigių mokėti nereiktų. :eusa-doh:

mes tik irankius mokam nesiot kur cia prie kraniuku prileis ...

dar galejo salerkos laiva ir benzino laiva kur nors uzsakyti o tai brangsta ir brangsta nors kitur pinga...

man patinka energijos portfelistas jis toks ramus kad galetu buti dar gynybos portfelistas :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...