Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, kestoxs pranešimas:

Faktas yra kad nuvarinėja... 

skola atiduoti yra viena, o žeme pasiimti už skola visai kita... Bankas bent jau nepudrina žmonėm smegenų, kad papyles stebuklo už milijoną gausi dar milijoną pelno, čia kaip su lašimu yra žmones kurie nesugeba atsispirti ir ima, tai pasiūlyk kad spręstų tokia problema, kad žmones neprasiskinu, nereiketu tada žemių atidavinėti, antstoliai nevaikytu. Gal nenaudinga:-D 

Matai apie tai kalbėti kažkoks tabu... nu bet apie kolūkius 30 metu galima kalbėti ir nebaigti... Šventas, šventas šventas... 

Myslikite patys pabodo  rašyti, per dažnai įsiveliu į beprasmes diskusijas... Perleidziu estafete kitiems :-D

Viena Taurages rimta imone pasiskolino is banko apie 3-4 mil euru,ilgam laikui,tik siek tiek smuktelejo pardavimai,bankas sako grazink,per pusmeti skola. Ir ka issipardave kaimuose parduotuves,kad atkisti bankui paskola,kuri sutrumpejo keturis kartus nei buvo sutarta. Vietoj pletros gavosi,ciut ne bankrotas. Taip,kad bankus garbinkite atsargiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba kaip jum smegenys praplauti, padėk Dieve, sevtonas į vandenį priimštu, gi ta nesąmone senai išaiškinta kaip propoganda, žmogau ką tu skaitai...

Jūsų nuomone yra “pirštai į save “ rėkė monopolis monopolis gelbėkite,  sakau Karbauskis monopolis,  tada sakot o kam su monopolijų susideda, tegu žmogus galva galvoja, jus savokiat ką kalbate? Aš sakau matau du pirštus, jus viena pirštą ir viena b... gal taip ir geriau svajoji svarbu svajoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Blemba kaip jum smegenys praplauti, padėk Dieve, ........................rėkė monopolis monopolis gelbėkite,  sakau Karbauskis monopolis,  tada sakot o kam su monopolijų susideda, tegu žmogus galva galvoja, jus savokiat ką kalbate? ............

Tau pačiam smegenis praplauti :icon-lol: , jeigu nematai skirtumo tarp konservų šalies apvoginėjimo ir tarp verslinykų biznio . Verslas (pvz. kad ir Karbauskio) , dūrina bent pagal kokias ne kokias  , bet bendrai priimtinas taisykles , a tie parazitai vogė nusispjaudami į bent kokią etiką ar moralę . Valstiečiai irgi žūlikai , čia bet kam aišku ... nu bet ne ant tiek :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

“ rėkė monopolis

is sono ziurint , grudus superka,maino i trasas , zeme atima jei prasiskolini ... ,kombainais prekiauja maciau ,traktoriu kazkoki panasu i k700 pasistate,ta pati daro ;kesko,lytagra , kur problema .... gal asmenines nuoskaudos firmai ,va idomu butu suzinot ...

kamuose parduotuves jau minimos mediumos  cia nieko ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su jais nedirbu, nuoskaudų jokių...

Maksima didelis monopolis pasak jūsų blogis, 

Greitieji kreditai namus atima jei prasiskolini, bet kažkaip į tai žiūrim kad problema reikia riboti žmonių kurie turi šita vargą galias skolinimuisi, o koncernui leidžiam skolinti kiek nori, nematote tame koreliacijos???

maxima monopolis - kiek % rinkos užima? 

Agrokoncernas įprastas rinkos dalyvis(pasak jūsų) kiek % trasų rinkos užima? Nematote koreliacijos ? 

Kas maksima valdo ? Kokiai partijai priklauso, kokia pozicija valdžioje užima?

Kas koncerną valdo, kokiai partijai priklauso, kokia pozicija valdžioje užima? Nematote skirtumo? 

Galbut tuomet tiesa ką jus sakote, aš irgi galvoju kad monopolis pats susikūrė pagal įstatymus ir nėra prie ko ko lysti. Užskaitau kaip bendra nuomone...finišas 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, debilizmas pasirodė su istorijos suvokimu, bet ten dar suprasti galima, o čia, tokia meilė valstiečiams - nesuprantama. Nebent, kelti tokią teoriją, kad šiems žmonėms mieli ir mylimi, dievinami visi, kurie naikina Lietuvą, ar kaip kitaip stabdo jos progresą visose srityse. Tik pamato ar išgirsta, kaip kas varo ant Lietuvos, ar ant konservatorių, ar ant istorijos mūsų, ar šiaip kokią demagogiją varo - ir viskas, pajaučia tokį afektą, kad tik laikykis, kraujas ima plūsti į tam tikras kūno vietas, ir ką tu jiem išaiškinsi. O dabar dar ir pavasaris...

Čia tiems, kas dar meilės neapakinti - geras argumentas apie nuvarymą nuo žemės - užtenka pagalvoti, kas bankui labiau apsimoka, ar mokus klientas, kuris skolinasi, sumoka, o tada vėl gali skolintis, ar bankui apsimoka stengtis, kad žmogus bankrutuotų, nesumokėtų, daugiau niekada nesiskolintų, o pačiam bankui liktų nekilnojamasis turtas žemė, kurį dar reikia parduoti(būna tokių nederlingų sklypų, kad su žiburiu nerasi pirkėjo), juk bankas nekeis savo veiklos, ir netaps ūkininku. Dabar, palyginimui Karbauskis ir jo verslas - jam nėra jokio intereso, kad žmogus grąžintų skolas, nes jo tikslas ir vienintelis interesas, bent matyti, kad jis didžiausias žemvaldys visoje šalyje, tai galima daryti išvadą, kad skolų ir bankrotų dėka pasiimti žmogaus žemes, taip plečiant savo verslą ir žemės plotus, nes jis ūkininkas, jam strategiškai svarbu sunaikinti konkurentus, praryti mažesnius.

Čia nieko normalaus nėra, taip verslas negali būti vystomas, nebent einame ne į vakarų kultūrą, bet į rytų, kur tik oligarchai gyvena, o kiti išgyvena.

Apie pačią valstiečių partiją, manau, kad tai labai laikinas dalykas. Jie išnyks greitai, arba po truputį, kaip TT ir DP, bet išnyks. Tai vieno žmogaus partija, yra tarpusavyje susiskaldę, be tikslo ar idiologijos , o į politiką atėjo ne Karbauskio dėka, bet nepartinio ir tik su miglotu įvaizdžiu(nes nieko jis nepadarė gero būdamas VRK) Skverneliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk ir sužinosi:-D 

dar tokia istorija, kad ir internetas visagalis bet ne toks senas reikalas kad viskas galėčiau surasti, gaila, kolkas negaliu pasakyti kad faktas, bet jei rasot propogandos kaip bankai verslus žlugdo tai galiu ir aš, nors man nebutu sunku ir istorija paversti į faktą.

 

tai va pas mus Ukmergėje ganėtinai viskas atvirkščiai nei Lt, valstiečiai miestą valde ilgokai daugmaž tol kol valstiečiai į seima atėjo, nors ir as pats už juos balsuodavau :-D O dabar jau patraukti nuo lovio, kaip nepasiteisine, arba kaip tie kurie vogė Lietuva... 

Laikai labai seni paauglys buvau, politika dar nerūpėjo. Buvo tokia viena pagrindine gatve, nutarė j renovuoti, nuimti sena asvalta uždėti nauja, nuėmus sena asvalta, rado istorinį paveldą, rankomis rašytu akmenų grindinį, nemažas plotas buvo, tai valdžia nusprendė ir viešai laikraštyje rašė, kad tas grindinys ardomas vežamas į sandėlio aikštele, ir po šito kelio remonto, remontuos tokį skersgatvį, nedideli ir ten sudes tuos akmenys. O realybe buvo tokia, tuo metu jie buvo vežami ne į sandėlį , o maždaug artimos aplinkos žmonėm parduodami už mašina, po 100 lituku te paimdavo, berods, nors litas tada vertingas buvo, tai zodziu, tie akmenys taip ir dingo, gatvele ta tik šiemet sutvarkė, aišku be jokių akmenų, dar ir dabar pas viena pažįstama, matau krūva, dvi berods mašinos išpiltos taip ir guli, ir pats matyt nesugalvoja ką daryti. 

Reziume: čia jums ne kolūkio plytos, blyn, iš kurių Landsbergis vila ispanijoj pasistate:-D kudrei istorinius akmenys išvarge, į dar taip pigiai, nu jai pigiai tai gal nesiskaito  :-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme kame: atejo valstieciai padirbo 2 metus: nieko nedirba,bemoksliai ir t,t.  Ka padare garbingos partijos per 27 m,ogi nieko gero,kad esam 3 vietoj nuo galo,ir pirmoj pagal ivairius(prekybos,zemes ukio) monopolius,banko ikainiuose pirmieji. Jau politikieriai buvo tiek ispyxxxdeje,kad uzpirkinejo dvigubom kainom saukstus,kruopas. Su verslininkais kaip mokinukas atsiskaitinejo VMI vadovas!! Keliai buvo tiesiami paploninti,o,juk keliams tiesti milziniski pinigai. Zodziu elitas buvo ziaaauriai pripampes,istvirkes,nes,juk niekas nepakeis. Jie ne neisivaizdavo,kad eiti  kitur ryte atsikelus,o ne I seima,ne neisivaizdavo. Tenai pietus po pietu 100 gr ir namo.Del ko Valinskas uzdraude alkoholi?  mate turbot,kad po pietu neina susisneketi. Po to rinkimai,pasivazineja,pazlebizavoja ka nors,vistiek isrinks,nes nera ka> I prieki namaste,nes 2008 m Valinsko partija gavo,,protesto,,balsus. Niekas nesikeite. Ir staiga pokst Karbauskis,80 senuju seimo nariu out is seimo,Tragedija,toliau komitetai rinkimuose,dar durniai sugalvojo seimo nariu skaiciu mazinti. Kas per Valstieciai? Del to ir yra visur samysis: pirma,kad jaunimas pradejo aktyvuotis, balsuoti,o jam autoritetu nera,jam darbai ir viskas. Kitas dalykas,kad nepakeiciamu nera,kiekvienas gali islekti,plius seniu nebemegsta,jaunimas reikalauja atsinaujinimo. Trecias dalykas: ambicingiems,isilavinusiems zmonems nereikia maldauti,kad priimtu i partija,i komiteta ir reikskis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Ukmin pranešimas:

Tai kaip vyksta tas žemių “atėmimas”?? Tipo nusiperki trąšų ir chemijos iš AK ir jeigu rudenį negražini skolos tai atima žemes?

Galiu parasyti is savo patirties 2007 likau skolingas sitai kontorai 180 k lt kad nieko tau nebutu pasirasyk pirkimo pardavimo sutarti rapsams sako vadyba (kadangi buvau jaunas ir naivus taip ir padariau) atejo 2008 lijo be perstojo beveik visi laukai buvo apseti tiek ziem tiek vas raps ( antra mano klaida) pirkau vas sekla is tokios imon. Agrimatko vilnius jura ir kate buvo sudinas zydejimas ar kazkas negerai su ta sekla na nieko neprikuliau sutartis buvo sudaryta po 800 lt kaina padidejo tais metais iki 1400 ar 1600 gerai nepamenu na tai man paskaiciavo netesybas palukanas derliaus nuostuoslius uz nepristatyta produk skirtuma tarp kainos vn. zod mano skola isaugo iki 800 k. Lt tada pasikviecia pas dyrika mane ir mano tevus duoda psichologinio spaudimo ir sako tevai turi  uzstatyti savo namus nes yra atskingi uz sunu o is manes isperka visas paskolas esancias banke su uzstatyta tech zeme ir t.t. ( cia eiline klaida kad veliausi i sita nesamone) skola padideja dar ant 150 k lt na ka ateina kiti metai sako dabar dirbsi mums duoda trasu kurios visiems jums kainuoja 1100 lt o man 1300 lt ir t.t. skola isauga po trasu chemijos iki 1.2 ar iki 1.4 mln lt  (net nepamenu gerai) o ukis tik 250 ha nuosavos turejau 40 ha pasirasom grudu pirkimo pardavimo sutarti visiem laukams po tu metu jiems grazinu grudais arti 300 k lt mano zemes mazo palankumo vietoveje ir visas ismokas, soko sudas mazai pinigu, mes nedirbsim su tavim grazink kaip nori sunkiai gyvenau visus siuos metus po truputi mokejau bet visko niekaip negalejau grazinti  nes visos imones atidave antstoliams o ju buvo gal astuonios  vienu zodziu sunkiai dirbau  ir praitais metais pagaliau grazinau paskutinius 60 k eur jiems bei visiems kitiems kreditoriams. Jokiu nuoskaudu niekam neturiu  tiesiog parasiau savo istorija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ukmin pranešimas:

Tai kaip vyksta tas žemių “atėmimas”?? Tipo nusiperki trąšų ir chemijos iš AK ir jeigu rudenį negražini skolos tai atima žemes?

Rudeni dar neatima,duoda dar trasu i skola,kad didesnis isiskolinimas butu ,lengviau suvalgyti galetu.Bet tada jau pareikalauja kai kur pasirasyti.Blaiviai pagalvojus teisingai daro,zmones ima trasas, pinigus ir negalvoja kad reiks grazinti.Pabandyk bankui negrazinti skolos migom sues , padarys bomzu ir i gatve ismes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Mindaugas pranešimas:

Galiu parasyti is savo patirties 2007 likau skolingas sitai kontorai 180 k lt kad nieko tau nebutu pasirasyk pirkimo pardavimo sutarti rapsams sako vadyba (kadangi buvau jaunas ir naivus taip ir padariau) atejo 2008 lijo be perstojo beveik visi laukai buvo apseti tiek ziem tiek vas raps ( antra mano klaida) pirkau vas sekla is tokios imon. Agrimatko vilnius jura ir kate buvo sudinas zydejimas ar kazkas negerai su ta sekla na nieko neprikuliau sutartis buvo sudaryta po 800 lt kaina padidejo tais metais iki 1400 ar 1600 gerai nepamenu na tai man paskaiciavo netesybas palukanas derliaus nuostuoslius uz nepristatyta produk skirtuma tarp kainos vn. zod mano skola isaugo iki 800 k. Lt tada pasikviecia pas dyrika mane ir mano tevus duoda psichologinio spaudimo ir sako tevai turi  uzstatyti savo namus nes yra atskingi uz sunu o is manes isperka visas paskolas esancias banke su uzstatyta tech zeme ir t.t. ( cia eiline klaida kad veliausi i sita nesamone) skola padideja dar ant 150 k lt na ka ateina kiti metai sako dabar dirbsi mums duoda trasu kurios visiems jums kainuoja 1100 lt o man 1300 lt ir t.t. skola isauga po trasu chemijos iki 1.2 ar iki 1.4 mln lt  (net nepamenu gerai) o ukis tik 250 ha nuosavos turejau 40 ha pasirasom grudu pirkimo pardavimo sutarti visiem laukams po tu metu jiems grazinu grudais arti 300 k lt mano zemes mazo palankumo vietoveje ir visas ismokas, soko sudas mazai pinigu, mes nedirbsim su tavim grazink kaip nori sunkiai gyvenau visus siuos metus po truputi mokejau bet visko niekaip negalejau grazinti  nes visos imones atidave antstoliams o ju buvo gal astuonios  vienu zodziu sunkiai dirbau  ir praitais metais pagaliau grazinau paskutinius 60 k eur jiems bei visiems kitiems kreditoriams. Jokiu nuoskaudu niekam neturiu  tiesiog parasiau savo istorija.

Nu čia tau žiauriai ... 

Aš prieš keletą metų galvoju pabandysiu iš jų trąšų nusipirkt. Nusipirkau pora fūrų pradžiai. Žodžiu iki rudens gavau du laiškus, jog esu jiem skolingas. Paskambinau vadybai ir sakau kaip čia suprast, kad dar terminas neatėjęs, o laiškus siuntinėjat .... sako nekreipk dėmesio. Tai buvo pirmas ir paskutinis bendradarbiavimas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Mindaugas pranešimas:

savo istorija

Like uz istorija , bet metai uzpernyksciai nieko nedziugino ne tu vienas susisukes vaiksciojai. suede tave 

bet yra tokiu suleriu kad jiem ir taiko taip,jei skolins uz dyka nesistatys graziu rumu ;)

 

prieš 9 minutes , Ukmin pranešimas:

o laiškus siuntinėjat

teisiskai laiskai siunciami kaip raginimas parodyt teisme kad ragino ,kad leistu pradet ieskojima ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ci ne vienas atvejis, lieki skoloj o po pernai tokiu likusiu visom įmonėm dar daugiu, tada kitus metus perki viską iš jų padidintom kainom, tada stato žmogų kuris prižiūri ką kuli, vėžį vėl jiem, zodziu tokiu bajeriu ant šito svieto dar yra. O kokia kontrole? Nori pirkti butą tam kad gautum paskola reikia 20% savu tureti, valstybe prižiūri, ir tai nurodė ne valstiečių valdžia... o čia, žmones net neskaito kokia ten ta pirkimo pardavimo sutartis, pofik gi grūdais atiduosiu, kontrolės 0, prasideda vekseliai ir panasiai. Svetimos problemos ne savos, galima nesukti galvos... 

Ten mintis apie jaunus balsuotojus, istorija jau rodo, kad valstiečiai jaunu balsu negauna ir kogero negaus, mes jauni nemėgstame draudimu politikos, tai problema jiems didesne kad jaunimas aktyvus. Buvo kažkada diskusija apie internetinį balsavimą, tai valstiečiai apie tai tyli, na aišku saugumas svarbu, bet jei žiūrint į balsus tai jiem tikrai neparanku, kažkada ir konservams tai buvo labai nenaudinga, teoriškai ir dabar jei aktyvumas kiltų gali būti iš dalies nenaudinga, bet žinant kad jaunimas juos palaiko, tai tikėtina kad šitas variantas jiems į nauda išeitų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Mindaugas pranešimas:

Galiu parasyti is savo patirties 2007 likau skolingas sitai kontorai 180 k lt kad nieko tau nebutu pasirasyk pirkimo pardavimo sutarti rapsams sako vadyba (kadangi buvau jaunas ir naivus taip ir padariau) atejo 2008 lijo be perstojo beveik visi laukai buvo apseti tiek ziem tiek vas raps ( antra mano klaida) pirkau vas sekla is tokios imon. Agrimatko vilnius jura ir kate buvo sudinas zydejimas ar kazkas negerai su ta sekla na nieko neprikuliau sutartis buvo sudaryta po 800 lt kaina padidejo tais metais iki 1400 ar 1600 gerai nepamenu na tai man paskaiciavo netesybas palukanas derliaus nuostuoslius uz nepristatyta produk skirtuma tarp kainos vn. zod mano skola isaugo iki 800 k. Lt tada pasikviecia pas dyrika mane ir mano tevus duoda psichologinio spaudimo ir sako tevai turi  uzstatyti savo namus nes yra atskingi uz sunu o is manes isperka visas paskolas esancias banke su uzstatyta tech zeme ir t.t. ( cia eiline klaida kad veliausi i sita nesamone) skola padideja dar ant 150 k lt na ka ateina kiti metai sako dabar dirbsi mums duoda trasu kurios visiems jums kainuoja 1100 lt o man 1300 lt ir t.t. skola isauga po trasu chemijos iki 1.2 ar iki 1.4 mln lt  (net nepamenu gerai) o ukis tik 250 ha nuosavos turejau 40 ha pasirasom grudu pirkimo pardavimo sutarti visiem laukams po tu metu jiems grazinu grudais arti 300 k lt mano zemes mazo palankumo vietoveje ir visas ismokas, soko sudas mazai pinigu, mes nedirbsim su tavim grazink kaip nori sunkiai gyvenau visus siuos metus po truputi mokejau bet visko niekaip negalejau grazinti  nes visos imones atidave antstoliams o ju buvo gal astuonios  vienu zodziu sunkiai dirbau  ir praitais metais pagaliau grazinau paskutinius 60 k eur jiems bei visiems kitiems kreditoriams. Jokiu nuoskaudu niekam neturiu  tiesiog parasiau savo istorija.

 

Uz ka 250ha ukis skolingas liko net 180000 2007 metais? Irgi nieko neprikulei?

Idomi istorija...

Manai bet kuri kita kompanija butu pasielgus kitaip???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip atsiranda bankrotai? tai yra grandinine reakcija: vienas bankrutuoja ir pinigu netekimas pereina per visa grandine. Truksta ta jungtis kuri turi maziausiai apyvartiniu lesu, suamortizuoti netekima. Bankrutaves sukeli problemu,ne tik sau,bet ir kitiems,del to ir uz tycinius bankrotus kelia baudziamasias bylas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , Zilvis55 pranešimas:

 

Uz ka 250ha ukis skolingas liko net 180000 2007 metais? Irgi nieko neprikulei?

Idomi istorija...

Manai bet kuri kita kompanija butu pasielgus kitaip???

Kadangi ukininkauti pradejau 2004 m ant pliko lauko patirties neturejau mokiausi zemkeje agronomu naiviai galvojau kad suprantu kaip ir ka reikia daryti realybeje dariau daug klaidu ta skola po truputi kaupesi per visusu siuos metus kol galiausia jiems buvo nepriimtina.

Manau jei man kas butu skolingi tokia suma buciau pasiules priimtina abiem pusem grazinimo grafika. 

Buvo ir daug paprastesne iseitis bankrutuoti, pratemti tuos 5 metus, ir tu "svarus" sita vrijanta is kart atmeciau as prisidirbau as uz viska ir sumokejau nenorejau likti skolingas niekam. Geroji puse ta ta kad su kiekvienais metais verte stengtis vis labiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Mindaugas pranešimas:

Geroji puse ta ta kad su kiekvienais metais verte stengtis vis labiau.

Bet dabar zinai ka reiskia isiskolint ,ismokai dirbt praktiskai . man vienas yra sakes gali skolintis iki 20% apyvartos -kad galetum laiku atiduot . 

gamyboj ir daug yra panasiu dalyku,savininkai net miegodavo ant irengimu ,yra tokiu grantu kad sudirbs ne nemirkteleje ,ir duoda(paskolina) apyvartinem o paskui pasiima su viskuo viska. na o jei turi pinigu ,neislaidauji smarkiai, nereikia skolintis ir turet reikalu su jais ,paskui kita beda -atsiranda kas is taves nori pasiskolint ir negrazint .;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pacientai nuo siol bus bandomieji triušiai, gauni pigiausia, netinka gauni sekanti eilėje, tas netinka ir taip ieškai iš eiles:-D Nekeista? Kad daktaru tapti mokaisi 8-10 metu, atlyginimas nelabai atitinka kvalifikacija, o dar ir viršininkas nepasitiki atseit papirkti, išradinėja brangiausius vaistus ir panasiai. Manau jie tikrai turi kompetensija kokius vaistus skirti, o ne usuoti bebrai iš ministerijos... kodel pvz už vaiką duodam 50 euriuku ir nenustatom kad pirkti tik pigiausius pampersus, ar pigiausia alų, o čia tik pigiausias, kažkaip visi normalus pripažįsta kad kompensuoji bazinia kaina o priedą prisimoka pats pacientas, nu bet gal ne ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir sumažės, o gal ir ne, turite kažkokius skaičius kiek sumažėjo? 

O kur dar vaistų vartojimo mažinimo skatinimas, vienus pabandė į išmetė į imi kitus netiko vėl kiti ir panasiai, nelabi į skatinimą mažiau vartoti, ar ne? Įdomiausia kad jei jie patys butų 100% įsitikinę kad tai  veiks, to ir laikytųsi, bet kelinta karta per šita trumpa laiką keičia tvarka? Ką tai parodo? 

Ka manote jei šita principą pritaikytume žemės ūkyje? Tarkime paprasčiausia butų su technika aišku gauni parama imi tik pigiausia, mtz aišku, kažką panašaus bende, nu bet labai nepavyko. Bet sakykim galima ir parama sutaupyti ir pelnus sumažinti gal John deere pasidarys pigesnis už mtz.  Bet nesakyk su mtz nelabai norisi riedėti? 

Arba tarkime su herbicidais fungicidais ar trasomis, imi tik pigiausia, gal ir koncernu pelną sumažintume. Bet svarbiausia čia gi ne žmonės ir ne jų gyvybes, bandymai dideles ytakos nepadarys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

gauni pigiausia,

Nieko keista ,dauguma vaziuodavo i lenkija pirkti vaistus . zmones eidavo i veterinarijos parduotuve pirkti nes sudedamosios dalys panasios . farmacininkai noredami parduoti isleidzia su kitu pavadinimu tos pacios sudeties. pigus nereiskia kad jis blogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...