Jump to content
Augunstas

Pliurpalas

Recommended Posts

prieš 58 minutes , lunacy pranešimas:

nuomonės reiškimas jos išsakymas viešoje erdvėje yra skundimas - šmeižimas tai man labai būtų įdomu pamatyt ką žmonės paskaitę šio forumo tokias temas, kaip "Pliurpalas",

O gerbiamasis isiskaite i esme kodel turetu buti kreipiamasi???

kartoju dlia asobych :  kai pradeda koks zmogas,ciocia ar dar koks draugas skusti tarnybom apie tariama burdaka ukyje .

Klausimas: Kur Jus gyvenat ,mieste ar kaime ?

Kaip pvz :buvo kaime vienam sena cioce,tai ji skambindavo visiem , vaikai pasakojo, po to bpc  lyg uzdejo bauda ..vaikai ateme telefona, kitas atvejis kai buna koks kaimynas pavydus ar buves verslo draugas ...

pirma reiktu skaityt nuo pradziu minti ar del ko kilo ta mintis... paskui kalbeti apie durnumus,paranojas,logikas  nes daba ........?? 

linkiu nesutikt tu zmoniu ,,teisuoliu,,

Prieš 15 valandų, Valakinis pranešimas:

Abejoju, kad advokatas kuo nors padės - tai nėra šmeižtas, tai nėra sunkus nusikaltimas. Galima visada pritempti, bet gi ir kita pusė turės advokatą. Kitas dalykas - tai yra pilietiškumas, o ne skundimas. Juk visais kitais atvejais norime, kad nusikalstama veika būtų pastebėta ir pranešta. Taip ir čia, žmonėms gali pasirodyti, jog sąlygos yra blogos gyvuliams, o kaip dažnai tokie pranešimai pasiteisina, aišku, kartais pasitaiko nepasitvirtinusių dėl žinių stokos - kaip ten miesto žmogui suprasti, jei pas mane kaime kaimiečiai buvo išsigandę, kad kaip čia galima žiemą gyvulius lauke laikyti - to dar niekas nebuvo matę.

Nesuprantu, kam čia taip bukai piktintis? Yra ką slėpti, yra baimių, kad ras pažeidimų? Jei ne, tai tegul kviečia ir tikrina, kas čia tokio?

pagal tamsta supratau ,kad skundymas yra pilietiskumas o vogymas turbut demokratija 

prieš 17 minutes , ekologas pranešimas:

pagal tamsta supratau ,kad skundymas yra pilietiskumas o vogymas turbut demokratija 

Jis kalba metaforom , va kai uzleks kelis kartus kokia tarnyba atbegs cia ,sakys ;nieko nepadarau ,atsibodo ,puola  :))  

Gal nesusaudysit kad rusiskai ikeliau ,mano mokslu metu tai buvo antra gimtoji:  pavadinimas,,KAIP ISMOKE VOKIECIUS SVAROS,,

Интересный исторический факт прочитал на досуге. Очень поучительная статья. Обязательная к прочтению для наших чиновников по благоустройству городов 

Чистота в Германии, а конкретно в Швабии, была не «врождённой» а весьма даже принудительной.
Долгое время немцы вываливали мусор, золу, сдохших домашних животных, кости и помои с кухни тупо за забор, или куда придётся. Как результат имели антисанитарию, болезни и загаженные до невозможности деревни и города.

В XV веке графа Вюртембергского достала эта вонь, и он начал издавать указы, что мол навоз и дерьмо, которое производит скотина и люди, надо вывозить за околицу или хотя бы «на речку», причём только ночью. На указы конечно забили, так как проверять их выполнение было нереально, а полицию к каждому сараю ставить дороговато, да и взятки и угощения для служителей закона отменить было трудно.

Тогда граф издал новый указ, в результате которого швабских городах резко стало ЧИСТО. Суть указа сводилась к следующему: если вы заметили, что ваш сосед пару недель не убирает мусор, и не донесли на него, то наказан будет не только он, но и вы. А если вы донесли, то у вас есть право на часть его земли. В результате каждую субботу все демонстративно и тщательно убирали мусор перед своим двором, резонно опасаясь стукачества и соседских козней.

С одной стороны можно рассматривать такие методы как государственное принуждение к стукачеству и насилие над свободой личности. С другой стороны, швабы весьма быстро навели в своих деревнях и городах идеальный порядок, а швабская «Кервохе» стала частью культурного наследия.

va gavau laiška is tokios  organizacijos paštininkas net nepatingėjo i kiema atvažiuoti , gavau net paraša padeti (pašto dėžute esu irenges jam patogioi vietoi ir visus kitokius laiskus jis palieka ten) . Laiške rašo kad turiu iki tam tikros dienos atvykti ir  pasitikrinti sveikata. Kažin kodėl jiems parūpo mano sveikata? 

20190112_163811.jpg

prieš 49 minutes , virgis807 pranešimas:

skaitau ir negaliu patiketi bukeni už bukus --5. posmas

20190112_165826.jpg

20190112_165842.jpg

Jei isiskaitytai i pranesimo pavadinima ir ta 5 punkta ir pasuktum galvele tai gal pasirodytu kad ne jie bukesni uz bukus o tu :)

pvz. Jei pateiksi reikalingus dokumentus (tikriausiai invalidumo pazyma ar kitokia medicinine pazyma ar dar kokia) tau net netikrins sveikatos...

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

aiške rašo kad turiu iki tam tikros dienos atvykti ir  pasitikrinti sveikata.

Is manes vasara visi juokesi ............ as sakiau visiem tai visiem,tevyne tai bendra.

nu ir po sveikatos tikrinimo:asmenines higienos reikmenis  susiruost,kojiniu 2 poras ,triusiku ,peiluka,ziebtuveli,silta apranga pagal laikmeti

:D:D:D

prieš 9 minutes , Valakinis pranešimas:

Čia tik registracija, jei užteks savanorių arba esate toli eilėje, tai ir sveikatos nereikės tikrintis. Bet tėvynę mylime darbais, taip? Matosi, matosi.

blyn o tamsta turi karini liudijima? 

man atrodo ,jei visus i viena miska surinktu,issiaiskintumem politines paziuras ;kas vatnikas kas ne vatnikas ,kas uz putina ar uz lenina ,kas burzua ....:) kaip sakoma;padarytume apiplovima duses ,vistik i kara reik eit su patikrintu draugu..

Prieš 1 valandą, Zilvis55 pranešimas:

Jei isiskaitytai i pranesimo pavadinima ir ta 5 punkta ir pasuktum galvele tai gal pasirodytu kad ne jie bukesni uz bukus o tu :)

pvz. Jei pateiksi reikalingus dokumentus (tikriausiai invalidumo pazyma ar kitokia medicinine pazyma ar dar kokia) tau net netikrins sveikatos...

Tamsta nuliudinsiu --esu pilnai funkcionuojantis ,pilno proto ir mokesčius mokantis piliietis - tik tamsta esi pats bukesnis uz buka aš tai toi rašliavoi tai viska  suprantu ir tarnyba man nesvetima (9 metai savanoris)ir suprantu kad po"ausiniu saukstu " karštines intelektui nebeliko evru   P.s. Nurodymo kopija išsiusiu i KAM prievoles skyriu su prasymu atsakyti i keleta klausimu   Tokie nurodymai turu buti formuojami teisingiau  .

Prieš 1 valandą, Valakinis pranešimas:

Čia tik registracija, jei užteks savanorių arba esate toli eilėje, tai ir sveikatos nereikės tikrintis. Bet tėvynę mylime darbais, taip? Matosi, matosi.

Tamstai tai gerai turi keleta Tėvyniu ir gali rinktis  aš turiu tik viena -Lietuva ir aš eisiu tarnauti ti po to kai  gausiu teisingai suformuota  nurodyma  P.S. sveikata tikrinuosi kiekvienais metais ir nurodymas" Atvykti pasitikrinti sveikata " prieštarauja civiliniai teisei  .

Ką tik, virgis807 pranešimas:

Tamstai tai gerai turi keleta Tėvyniu ir gali rinktis  aš turiu tik viena -Lietuva ir aš eisiu tarnauti ti po to kai  gausiu teisingai suformuota  nurodyma  P.S. sveikata tikrinuosi kiekvienais metais ir nurodymas" Atvykti pasitikrinti sveikata " prieštarauja civiliniai teisei  .

Ir pagal kurį civilinio kodekso straipsnį tokia formuluotė yra neteisinga?

Ką tik, virgis807 pranešimas:

2.23 

Gavau nurodyma" atvykti pasitikrinti sveikata ir pateikti dokumentus" (asmens tapatybe irodanti  dokument karini  liudijima ir banko saskaita)kai gausiu tesingai suformuota nurodyma  tada ji ir vygdysiu .

prieš 4 minutes , virgis807 pranešimas:

Gavau nurodyma" atvykti pasitikrinti sveikata ir pateikti dokumentus" (asmens tapatybe irodanti  dokument karini  liudijima ir banko saskaita)kai gausiu tesingai suformuota nurodyma  tada ji ir vygdysiu .

Nieko bendro tai neturi su asmens duomenų viešinimu, nes sveikatos patikros rezultatai lieka tarp medikų ir žmogaus, o ne visuomenei matomoje vietoje skelbiami. Apie tuos tyrimus, tai nebus tik kraujo ar kardio tyrimai, todėl neužtenka tik reguliaraus pasitikrinimo rezultatų. Sakot, kad turite vieną tėvynę, bet matosi, jog meluojate. Už dezertyravimą yra atsakomybė, taigi - sėkmės. 

prieš 12 minutes , virgis807 pranešimas:

Atejus pazvelgs gydytojo specialybe turintis zmogus ,ir sakys: kvepuojat ,nepamelynaves -tiksit.

ir nusius kazkuria tai diena issitirti nuodugniai sveikata i med istaiga .

neatvykus uzdet gali bauda nuo 30ewru 

prieš 30 minutes , Valakinis pranešimas:

dezertyravimą yra atsakomybė,

323 straipsnis. Dezertyravimas

1. Karys, pasišalinęs iš dalinio ar tarnybos vietos ilgesniam negu dešimt dienų laikui arba tiek laiko neatvykęs į dalinį ar tarnybos vietą arba nepaisant pasišalinimo trukmės tai padaręs turėdamas tikslą išvengti karo tarnybos,

baudžiamas laisvės atėmimu iki penkerių metų.

2. Karys, padaręs šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką karo padėties metu ar atlikdamas kovos užduotį,

baudžiamas laisvės atėmimu nuo ketverių iki aštuonerių metų.

cia reiktu nemaisyt kario ir rezervisto kvietimo tikrintis sveikata

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti