Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Abejoju, kad advokatas kuo nors padės - tai nėra šmeižtas, tai nėra sunkus nusikaltimas. Galima visada pritempti, bet gi ir kita pusė turės advokatą. Kitas dalykas - tai yra pilietiškumas, o ne skundimas. Juk visais kitais atvejais norime, kad nusikalstama veika būtų pastebėta ir pranešta. Taip ir čia, žmonėms gali pasirodyti, jog sąlygos yra blogos gyvuliams, o kaip dažnai tokie pranešimai pasiteisina, aišku, kartais pasitaiko nepasitvirtinusių dėl žinių stokos - kaip ten miesto žmogui suprasti, jei pas mane kaime kaimiečiai buvo išsigandę, kad kaip čia galima žiemą gyvulius lauke laikyti - to dar niekas nebuvo matę.

Nesuprantu, kam čia taip bukai piktintis? Yra ką slėpti, yra baimių, kad ras pažeidimų? Jei ne, tai tegul kviečia ir tikrina, kas čia tokio?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Valakinis pranešimas:

Nesuprantu, kam čia taip bukai piktintis? Yra ką slėpti, yra baimių, kad ras pažeidimų? Jei ne, tai tegul kviečia ir tikrina, kas čia tokio?

Kodel baime ,bukumas ?    tai jei kiekviena cioce is miesto prades skusti ,atsibos svecius priiminet.

o  bukumas pasireiskia tu zmoniu nesupratimu , dar ta parama is ES pabrezta ,(pavydas) . manes jei miescionas koks klausia ;tai as jiem visada pasakau ,kad kaime visi dirba -tai uztat turi,is dangaus nebyra .o kad dirbt reikia sveikatos dar turet. tie kurie nedirba ,sedi ir ziuri jiem atrodo kad kiti vagia,paima es paramu nieko neveikia ir gerai gyvena. 

pvz pas mane avys pavasari lauke pastogeje ant storo kraiko ,viena cioce pamate,sako;nepriziuretos  ..... :)   As jai:  tai ka ,sveikiau kai ant plikos zemes guli ??   tyla ..    tai jei nieko nebuciau sakes ,tai nulekus i wwwwt  but pasakius kad bardakas .ne visi dar zino kad mesla ne visu metu laiku gali isvezti.. kad pvz avinas kai rist nori gaudo avi visa diena iki nugriuvimo 

skust -galima viska ,pvz pas tamsta atvaziuosiu ,ir paskusiu kad oras prastas sklinda,kita diena garsas . cia tik noro reikia ir durnumo ,tai va tokius ir reikia det i vieta . bo paskui filmuot,fotkint sumasto -patys nesuprasdami ka daro ,o kalti ar ne tegu aiskinasi paskui patys 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdedate. Žmonės daug ką gali sakyti, bet nebūtinai iškvies patikrą, o dėl filmavimo - dabar viską žmonės filmuoja ir fotografuoja, bet gal nepastebėjote, tik tai nebūtinai reiškia, kad kažkas jums duobę kasą. Ne toks tas gyvenimas duobėtas.

O dėl paramų ir išmokų. Na, straipsnyje autorius kiek iš nežinojimo supainiojo sąvokas tarp paramos ir išmokų, bet tiesos yra, kad tai labai būtina pabrėžti - mat sąlygos ūkininkams yra išskirtinės kitų verslų atžvilgiu, net neturint galvoje mokestinių lengvatų. Pinigai tikrai iš dangaus, nes joks kitas verslas to negauna, bet jiems tenka vienodas darbas, o dar ir mokesčiai kitokie, didesni, nes mūsų išmokos net neapmokestinamos. Todėl ir straipsnyje paminėta taip, nes žiauroka, kad gaunant tokias sąlygas, tokius pinigus, matyti žmones, kurie per menkai ar visai nesirūpina savo gyvuoju turtu, arba aplinkosauga(prisimenant Dusios ežerą). Pagrindinė mintis - atseikėti nuo pyrago, tam, kas iš pirmo žvilgsnio, neneša pelno, ir čia joks ne pavydas, kuris jums rodosi. Tik situaciją reikia matyti plačiau, už savo ribų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai mastot ir labai jau smarkiai įsižeidėt. Nežinau ar iš kvailumo, bet paranojos lygis aukščiausias, jeigu viešas nuomonės reiškimas jos išsakymas viešoje erdvėje yra skundimas - šmeižimas tai man labai būtų įdomu pamatyt ką žmonės paskaitę šio forumo tokias temas, kaip "Pliurpalas", "Kas vyksta Lietuvoje" pagalvotų ir koks likimas būtų autorių bei administracijos, nes pagal jūsų logiką, kurią norit irodyti, tai yra nusikaltimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , lunacy pranešimas:

nuomonės reiškimas jos išsakymas viešoje erdvėje yra skundimas - šmeižimas tai man labai būtų įdomu pamatyt ką žmonės paskaitę šio forumo tokias temas, kaip "Pliurpalas",

O gerbiamasis isiskaite i esme kodel turetu buti kreipiamasi???

kartoju dlia asobych :  kai pradeda koks zmogas,ciocia ar dar koks draugas skusti tarnybom apie tariama burdaka ukyje .

Klausimas: Kur Jus gyvenat ,mieste ar kaime ?

Kaip pvz :buvo kaime vienam sena cioce,tai ji skambindavo visiem , vaikai pasakojo, po to bpc  lyg uzdejo bauda ..vaikai ateme telefona, kitas atvejis kai buna koks kaimynas pavydus ar buves verslo draugas ...

pirma reiktu skaityt nuo pradziu minti ar del ko kilo ta mintis... paskui kalbeti apie durnumus,paranojas,logikas  nes daba ........?? 

linkiu nesutikt tu zmoniu ,,teisuoliu,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Valakinis pranešimas:

Abejoju, kad advokatas kuo nors padės - tai nėra šmeižtas, tai nėra sunkus nusikaltimas. Galima visada pritempti, bet gi ir kita pusė turės advokatą. Kitas dalykas - tai yra pilietiškumas, o ne skundimas. Juk visais kitais atvejais norime, kad nusikalstama veika būtų pastebėta ir pranešta. Taip ir čia, žmonėms gali pasirodyti, jog sąlygos yra blogos gyvuliams, o kaip dažnai tokie pranešimai pasiteisina, aišku, kartais pasitaiko nepasitvirtinusių dėl žinių stokos - kaip ten miesto žmogui suprasti, jei pas mane kaime kaimiečiai buvo išsigandę, kad kaip čia galima žiemą gyvulius lauke laikyti - to dar niekas nebuvo matę.

Nesuprantu, kam čia taip bukai piktintis? Yra ką slėpti, yra baimių, kad ras pažeidimų? Jei ne, tai tegul kviečia ir tikrina, kas čia tokio?

 

pagal tamsta supratau ,kad skundymas yra pilietiskumas o vogymas turbut demokratija 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nesusaudysit kad rusiskai ikeliau ,mano mokslu metu tai buvo antra gimtoji:  pavadinimas,,KAIP ISMOKE VOKIECIUS SVAROS,,

Интересный исторический факт прочитал на досуге. Очень поучительная статья. Обязательная к прочтению для наших чиновников по благоустройству городов 

Чистота в Германии, а конкретно в Швабии, была не «врождённой» а весьма даже принудительной.
Долгое время немцы вываливали мусор, золу, сдохших домашних животных, кости и помои с кухни тупо за забор, или куда придётся. Как результат имели антисанитарию, болезни и загаженные до невозможности деревни и города.

В XV веке графа Вюртембергского достала эта вонь, и он начал издавать указы, что мол навоз и дерьмо, которое производит скотина и люди, надо вывозить за околицу или хотя бы «на речку», причём только ночью. На указы конечно забили, так как проверять их выполнение было нереально, а полицию к каждому сараю ставить дороговато, да и взятки и угощения для служителей закона отменить было трудно.

Тогда граф издал новый указ, в результате которого швабских городах резко стало ЧИСТО. Суть указа сводилась к следующему: если вы заметили, что ваш сосед пару недель не убирает мусор, и не донесли на него, то наказан будет не только он, но и вы. А если вы донесли, то у вас есть право на часть его земли. В результате каждую субботу все демонстративно и тщательно убирали мусор перед своим двором, резонно опасаясь стукачества и соседских козней.

С одной стороны можно рассматривать такие методы как государственное принуждение к стукачеству и насилие над свободой личности. С другой стороны, швабы весьма быстро навели в своих деревнях и городах идеальный порядок, а швабская «Кервохе» стала частью культурного наследия.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va gavau laiška is tokios  organizacijos paštininkas net nepatingėjo i kiema atvažiuoti , gavau net paraša padeti (pašto dėžute esu irenges jam patogioi vietoi ir visus kitokius laiskus jis palieka ten) . Laiške rašo kad turiu iki tam tikros dienos atvykti ir  pasitikrinti sveikata. Kažin kodėl jiems parūpo mano sveikata? 

20190112_163811.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , virgis807 pranešimas:

skaitau ir negaliu patiketi bukeni už bukus --5. posmas

20190112_165826.jpg

20190112_165842.jpg

Jei isiskaitytai i pranesimo pavadinima ir ta 5 punkta ir pasuktum galvele tai gal pasirodytu kad ne jie bukesni uz bukus o tu :)

pvz. Jei pateiksi reikalingus dokumentus (tikriausiai invalidumo pazyma ar kitokia medicinine pazyma ar dar kokia) tau net netikrins sveikatos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, virgis807 pranešimas:

aiške rašo kad turiu iki tam tikros dienos atvykti ir  pasitikrinti sveikata.

Is manes vasara visi juokesi ............ as sakiau visiem tai visiem,tevyne tai bendra.

nu ir po sveikatos tikrinimo:asmenines higienos reikmenis  susiruost,kojiniu 2 poras ,triusiku ,peiluka,ziebtuveli,silta apranga pagal laikmeti

:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Valakinis pranešimas:

Čia tik registracija, jei užteks savanorių arba esate toli eilėje, tai ir sveikatos nereikės tikrintis. Bet tėvynę mylime darbais, taip? Matosi, matosi.

blyn o tamsta turi karini liudijima? 

man atrodo ,jei visus i viena miska surinktu,issiaiskintumem politines paziuras ;kas vatnikas kas ne vatnikas ,kas uz putina ar uz lenina ,kas burzua ....:) kaip sakoma;padarytume apiplovima duses ,vistik i kara reik eit su patikrintu draugu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Zilvis55 pranešimas:

Jei isiskaitytai i pranesimo pavadinima ir ta 5 punkta ir pasuktum galvele tai gal pasirodytu kad ne jie bukesni uz bukus o tu :)

pvz. Jei pateiksi reikalingus dokumentus (tikriausiai invalidumo pazyma ar kitokia medicinine pazyma ar dar kokia) tau net netikrins sveikatos...

Tamsta nuliudinsiu --esu pilnai funkcionuojantis ,pilno proto ir mokesčius mokantis piliietis - tik tamsta esi pats bukesnis uz buka aš tai toi rašliavoi tai viska  suprantu ir tarnyba man nesvetima (9 metai savanoris)ir suprantu kad po"ausiniu saukstu " karštines intelektui nebeliko evru   P.s. Nurodymo kopija išsiusiu i KAM prievoles skyriu su prasymu atsakyti i keleta klausimu   Tokie nurodymai turu buti formuojami teisingiau  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Valakinis pranešimas:

Čia tik registracija, jei užteks savanorių arba esate toli eilėje, tai ir sveikatos nereikės tikrintis. Bet tėvynę mylime darbais, taip? Matosi, matosi.

Tamstai tai gerai turi keleta Tėvyniu ir gali rinktis  aš turiu tik viena -Lietuva ir aš eisiu tarnauti ti po to kai  gausiu teisingai suformuota  nurodyma  P.S. sveikata tikrinuosi kiekvienais metais ir nurodymas" Atvykti pasitikrinti sveikata " prieštarauja civiliniai teisei  .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, virgis807 pranešimas:

Tamstai tai gerai turi keleta Tėvyniu ir gali rinktis  aš turiu tik viena -Lietuva ir aš eisiu tarnauti ti po to kai  gausiu teisingai suformuota  nurodyma  P.S. sveikata tikrinuosi kiekvienais metais ir nurodymas" Atvykti pasitikrinti sveikata " prieštarauja civiliniai teisei  .

Ir pagal kurį civilinio kodekso straipsnį tokia formuluotė yra neteisinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...