Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

senstu ir as nebeatmenu ir kada ir jokio noro beveik:Dnebera ,nu bet esant progai tavo zemieti ministeri uzmirstu nors tik su saiku,nu tas ir saikas kaip cia pasakius:Dvienam cerka ,kitam bonka o kai kam ir tris :D,dabar yra didesni dziaugsmai ,ANUKELIAI,netikejau gyvenime kad taip mylesiu anukeliuso ju turiu du anukus ir dvi anukeles ,vienu zodziu du sunai ,turi po poryte,tai dabar dydziausias turtas man

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ekologas pranešimas:

senstu ir as nebeatmenu ir kada ir jokio noro beveik:Dnebera ,nu bet esant progai tavo zemieti ministeri uzmirstu nors tik su saiku,nu tas ir saikas kaip cia pasakius:Dvienam cerka ,kitam bonka o kai kam ir tris :D,dabar yra didesni dziaugsmai ,ANUKELIAI,netikejau gyvenime kad taip mylesiu anukeliuso ju turiu du anukus ir dvi anukeles ,vienu zodziu du sunai ,turi po poryte,tai dabar dydziausias turtas man

Gerai Tau viskas susiklostė , ir matyt vertas to buvai :think:  ... tiesiog kaip toj dainoj , kažkad seniai girdėtoj : "anykštėnai geri žmonės , tiesus jų takeliai ... " 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai wydai pradejau mokytis groti armonika ,gitara jau grojau seniai ,tai gera priemone nuo zmonos atsiginti ,patikek,paimi i rankas ir nei sakyti reikia nei rekti:D,jos kaip ner,aisku kai nereikia ir kol groji yra ir pas mus visokiu zmoniu,atverk atlapok sirdi ,tuoj prisiks,nebuvau nei jokioj partijoj ir vaziuodamas i armija ir komjaunimo bilieta ismeciau,o kviete ir turejau progu buti ,bet daug geriauir sazine svari ir zmones dar sveikinasi,o kaip pats kryti ar turi seima ,vaiku ,anuku ,o gal dar mano naktys mano dienos:D,daug zemeles turi,dovanok kad lendu i asmeninius reikalus,juk gali ir nesakyt,matai kaip dabar varo i rinkimus prezidento ,mero net teisti ir testumu nebeturio apie sazine isvis tyliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , ekologas pranešimas:

zinai wydai.................

Nedaug , kažkur virš spetynių ha , jei su beržynu skaičiuot . Kažkiek esu išnuomojęs , pora ha pieva ir pora ha pūdims jau gal dešimt metų . Aktyviai neukininkauju , o  čia papuoliau grynai per "Augunstas" , tiksliau per jo sukurtą temą "Meilė RS09 vokietukui" . _____ Žmonos .... , vat Tau pasakysiu irgi skirtingos pasitaiko , ba pas mane jau ne pirma ah.gif .   Mėgstu ir aš kokį muzikinį įnstrumentą retkarčiais pamūčyt , ir  gitara ir  armonika žinau  kaip rankose laikyt . Tai va dabarties smuikelį paveldėjau , iš amžinajį atilsį vieno  , a jo brolis man jį perleido(norėjo pečiui sušert , bet už butelką dabar jis mano) . Paprastutes melodijas įšmokau jau juoju pačirpint , ir vat dabartinei žmonai kad nors ką , arba pakritikuos kad nepanašiai sugrojau arba pagirs jei pataikiau ..... o šiaip nuo kompanijos priklauso - su kuom ir stikliuko per akis , o su kuom ir per naktį gali prasedėt . Jei taip kada su Tavim susėdus , "siemkės" ko gero ir per mažai būtų :eusa-think: ..... :D    :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, wydas63 pranešimas:

Nedaug , kažkur virš spetynių ha , jei su beržynu skaičiuot . Kažkiek esu išnuomojęs , pora ha pieva ir pora ha pūdims jau gal dešimt metų . Aktyviai neukininkauju , o  čia papuoliau grynai per "Augunstas" , tiksliau per jo sukurtą temą "Meilė RS09 vokietukui" . _____ Žmonos .... , vat Tau pasakysiu irgi skirtingos pasitaiko , ba pas mane jau ne pirma ah.gif .   Mėgstu ir aš kokį muzikinį įnstrumentą retkarčiais pamūčyt , ir  gitara ir  armonika žinau  kaip rankose laikyt . Tai va dabarties smuikelį paveldėjau , iš amžinajį atilsį vieno  , a jo brolis man jį perleido(norėjo pečiui sušert , bet už butelką dabar jis mano) . Paprastutes melodijas įšmokau jau juoju pačirpint , ir vat dabartinei žmonai kad nors ką , arba pakritikuos kad nepanašiai sugrojau arba pagirs jei pataikiau ..... o šiaip nuo kompanijos priklauso - su kuom ir stikliuko per akis , o su kuom ir per naktį gali prasedėt . Jei taip kada su Tavim susėdus , "siemkės" ko gero ir per mažai būtų :eusa-think: ..... :D    :D   

dekui uz praverta sirdele sekmes tau,nu man tai padejo cia ateit ,bulvinikas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , dzipas pranešimas:

Blin netycia perskaiciau - jopapa, taip juokesis nebuvau seniai. Nu jo pas kazka labai paprastas gyvenimas...

Kaip cia pasakius , o jie vistiek pavalge apsirenge ;)   viena net uz Wyda zinau jaunesni kelis kart kraujagysles keite prie sirdies ,nus jau retai matau vaziuojant su masina (ukis,bites ir t.t)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

O ką jis konkrečiai tūrėjo minty , minėdamas tą "paprasta gyvenimą" ? ... iš pasisakymo supratau , jog tai eilinis - "aš durnelis pas mamytę" , tikrai nei gyvenimu nei kažkuom kitu išskirtinis . :D     :D   

As rasiau anksciau apie ta kibira babkiu ,ten gryna tiesa buvo .is sono ziurejau toks jausmas nekoks ,nebutu to kibiro gal butu kaip pas normalius zmones.

duotu momentu pripazinimas ,galva iskelta  -tik pyst sveikata ir nereik nei tu zemiu nei auto prabangaus ,sedi ir dziaugiew pauksciuku ciulbejimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ekologas pranešimas:

nu jau raso ir delfi o  kad reke reke musu mergiotes del elektros atsijungimo nuo rusijos   o pasirodo kur prisijungti nera ,net plano jokio neturi ir neturejo ,tai dar stebuklu turbut bus ir daugiau

Kniazius sake blyninia atidarys , nesikeiks ir spygos nerodys niekam .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , ceck pranešimas:

Chebra,iškilo klausimas,kaip neva ateinanti krize gali paveikt žemes ūkį?Masčiau ir taip ir anaip,bet jaučiu mums tik į gera butų,pigtų ir žemė gal ir blekos atpigtų,davai padiskutuojam,kas būt gerai ar blogai :)

 

Gausi PVM 23,prie GPM  gausi ir pelno mokestį kad neturėti 'lengvatos',turto mokesčių,

.... valdžios fantazijos beribės kaip išprievartauti dirbantį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, ceck pranešimas:

Chebra,iškilo klausimas,kaip neva ateinanti krize gali paveikt žemes ūkį?Masčiau ir taip ir anaip,bet jaučiu mums tik į gera butų,pigtų ir žemė gal ir blekos atpigtų,davai padiskutuojam,kas būt gerai ar blogai :)

 

Dideles zuvys vistiek ras mazu . o krize laikina . netoli yra zaliu skardu bustine pagal turima kieki ir judejima nemaciau (ispardavimo)eiles prie vartu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...