Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš valandą, KAZE pranešimas:

Moderatoriau Bulvinykai,pirma galėjot ir paprasčiau(kultūringiau)-"KAZE ,diskusijose nedalyvaukite",būtų užtekę.Diskusijų taisyklių ,prisipažinsiu,neskaičiau.Maniau ,kad šiose diskusijose kaip ir gyvenime nepadoru yra prasivardžiuoti,įžeidinėti(troliai,vatnikai,šiukšlyno musės...)Bet pamatęs tamstos pasisakymą,kad  draudžiate paklausti apie žemės nuomą temoje "Žemės nuoma"ir dar susilaukėte didelio palaikymo...Akivaizdu,kad klystu.P.s.kažkur girdėjau:lietuvis lietuviui yra lietuvis.

Čia manau buvo visai kita "sytiueišin" - reikėjo panaikint kito nepraustaburnio pasisakymą , bet pastarasis žinomas padlaižys , ta prasme naudingas . Tada kaip kompensacjiją jam , ir buvot nušluotas Jūs , mielasai . :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , wydas63 pranešimas:

Čia manau buvo visai kita "sytiueišin" - reikėjo panaikint kito nepraustaburnio pasisakymą , bet pastarasis žinomas padlaižys , ta prasme naudingas . Tada kaip kompensacjiją jam , ir buvot nušluotas Jūs , mielasai . :think:

tai kad ,,siukslyne,, nerusiuoja tik uzdaro tam tikram laikui kad aistros nurimtu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo ir plytas nereikalingas ir betono atliekas, anglims peciams automatiniams smulkinti,prisiziurejau kompe ,tai ir skaldykles pasidariau irsmugine ir kugine su sriegiu saku smulkintuva ir piaustykle malkoms kur piauna gazelkos barabanas nu storis tai apie desimt cm,didesnio kad piautu nedariau,daro zmones ukrainoj, rusijoj dabar radau si aparata ir noriu pasidaryt,nieko ten sudetingo,reiks paklaust ukmergej ten imetalo darbus daro,sakau gal kas turi is forumieciu,ar dare

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-29 at 18:20, virgis807 pranešimas:

Anksciau toks budavo per tv ,,nesamoniu muziejus,,

Girdejau per radija kad sauja perlamentaru nori uzdraust kailiukus augint,tipo ES jau atsisako to verslo ir mes paskui,dar gamta tersia :))   arba tie gyvuneliu saugotojai puola lenda filmuoja . mes greitai pasieksim karalisku seimu lygi ir turesim puse pasalpiniu . kai vilkas sudrasko avi -puola ginti vilka ,nes jis alkanas ,o ukininkas barbaras nes laiko nekaltas aveles .

man vienas sovietinis spekuliantas (amzinaatilsi)  sake ,cia pardavei ka turi ir vaziuoji rusija ,ten gyvensi kaip karalius ir dar tarnu gauja turesi :)   cia panasiai kazkaip ir gaunas , 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Augunstas pranešimas:

 

man vienas sovietinis spekuliantas (amzinaatilsi)  sake ,cia pardavei ka turi ir vaziuoji rusija ,ten gyvensi kaip karalius ir dar tarnu gauja turesi :)   cia panasiai kazkaip ir gaunas , 

Aš tai siulau dumti i Afrika ten butume dar didesni karaliai.Teko pasidarbuoti pas tokiu pencininku ,kurie neturedami Lietuvos pilietybes, Lietuvoi gyvena kaip karaliai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , virgis807 pranešimas:

Aš tai siulau dumti i Afrika ten butume dar didesni karaliai.Teko pasidarbuoti pas tokiu pencininku ,kurie neturedami Lietuvos pilietybes, Lietuvoi gyvena kaip karaliai 

Turbut Jie buvo voketijos pilieciai gaunantys pencija

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ekologas pranešimas:

taigi kiekviena beveik diena konservatoriai ir magnolija skalambija ,dabar tuoj prasides rinkimu cirkas :Dviska suzinosi ir pamatysi

Nu tie laikinai , nereklamuok tu  konmervatoriu , yra daugiau tu partiju . a kodel dujos pabrango zada ir elektra brangint,..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

viena vertybe girdejau ,nori va ir apsizenik su kaimynu :Das nieko nereklamuoju ir nesiruosiu reklamuot,o pabrango ,tai gal kokybe gereja,pas mus kaime dar niekas uz zeme mokesciu laisku negaunam, vacia taibeda ,negi nebereiks moketi:Dnuskurs vakdininkija

As senai negaunu ,viska siuncia i ,,mano VMI,,  net administraciniu baudu skyrelis yra  .bo su radaru ,,nusaus,, ir turesi saskaita neapmoketa,o cia pykst pasitikrini . vistiek ta ineta naudoji

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pamirsau Wyda su gimtadieniu pasveikint , tai kiek sukakojo ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ekologas pranešimas:

viena vertybe girdejau ,nori va ir apsizenik su kaimynu :Das nieko nereklamuoju ir nesiruosiu reklamuot,o pabrango ,tai gal kokybe gereja,pas mus kaime dar niekas uz zeme mokesciu laisku negaunam, vacia taibeda ,negi nebereiks moketi:Dnuskurs vakdininkija

Aš jau susimokėjau už Žemele gavau per İMAS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , ekologas pranešimas:

sveikinu ir as tave widas kai gera proga ,tai galima ir apluzt:D,sveikatos ir visi ko geriausio

Ačiū "Ekologas"  , už palinkėjimus ... ir už Tavo dėmesį mano kukliai personai , kūrį labai vertinu . Šį kart sutikau blaiviai be lašelio , kaip tikras mūs sveikatos ministerio žemietis :D    :D   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...