Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Tai va, keista kad au Norvegija palyginai, ko tai ne su Rusija... Vieni klausė kokia skulptūra norėtumėte tureti Lukiškių aikštėje, kiti ar atomines reiketu:-) galima ir dėl ežeru įžuvinimo apklausimus daryti, bet ar iš to nauda bus. 

Cia buvau palyginęs Krymo “referendumą” su nuosavo sklypo užgrobimu, tai sako ką čia lygini, didelis skirtumas, o tu 77 nužudytus žmones su 10 danielių palyginai... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-25 at 15:09, Augunstas pranešimas:

Oooo  ko tai pasigedom Jusu  ,galvojom gal dar siena tvarkot :)

Rusas -kaimynas ,kaip nori ar ne bet kaimynas ,vistik kai pienas ,grietine,varske ,ir furos vaziavo pas kaimynus visiem gerai buvo  .ka ir noretusi kad butu  ..  ruso sojuzo nereikia .

amerikonas -toli,  neperka nei varskes nei grietines ,ir su fura nenuvaziuosi .  ir dar va europej muitus padidino  ...   

nu kaip bebutu as uz taika su rusais ,kad ir toliau pirktu sviesta ir grietine ,aisku dabar jau tures daug vandens nuteketi kol tai ivyks 

Kaip jūs įsivaizduojate taiką su valstybe, kuri pažeidė tarptautinę teisę, kuri sulaužė visus susitarimus ir galanda karo kirvius - užpuolė Gruziją, tada Ukrainą, remia Sirijos diktatorių, kuris nuodija civilius dujomis? Juk ne Lietuva kalta, kad Rusija neteko proto ir ėmėsi agresijos. Bet manau, kad jums nerūpi, jums juk svarbiau "ne ką kiti daro, bet ką Lietuva daro", jūs greičiau parduosite savo sielą, kad tik Rusija pirktų pieną, sūrį ir grietinę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Valakinis pranešimas:

Kaip jūs įsivaizduojate taiką su valstybe, kuri pažeidė tarptautinę teisę, kuri sulaužė visus susitarimus ir galanda karo kirvius - užpuolė Gruziją, tada Ukrainą, remia Sirijos diktatorių, kuris nuodija civilius dujomis? Juk ne Lietuva kalta, kad Rusija neteko proto ir ėmėsi agresijos. Bet manau, kad jums nerūpi, jums juk svarbiau "ne ką kiti daro, bet ką Lietuva daro", jūs greičiau parduosite savo sielą, kad tik Rusija pirktų pieną, sūrį ir grietinę.

Pala pala ,neiskraipom faktu  - gruzinai pirmi pradejo saudyti is patranku ....  cia vot reikia nepamirsti ........... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Augunstas pranešimas:

Pala pala ,neiskraipom faktu  - gruzinai pirmi pradejo saudyti is patranku ....  cia vot reikia nepamirsti ........... 

Jo, tai ir Ukraina pirma. Rusija visada tik gelbėtoja. Taigi, Gruzija ir Ukraina čia agresorės, nenori savo šalių pasidalinti su mažyte Rusija. Gruzijoje radosi tie patys separatistai ir atskyrė Rusijai tas dvi teritorijas, liko tik pasiimti dovanas, ai, dar išvaryti visus gyventojus gruzinus iš tų teritorijų. Įsivaizduokite, gyvenate sau, ūkininkaujate, o čia ateina rusas ir sako: von iš čia, mes čia biški pasidalinom. Ir tektų jau tuščiomis traukti iš separatistų ir Rusijos valdomų teritorijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai va, keista kad au Norvegija palyginai, ko tai ne su Rusija... Vieni klausė kokia skulptūra norėtumėte tureti Lukiškių aikštėje, kiti ar atomines reiketu:-) galima ir dėl ežeru įžuvinimo apklausimus daryti, bet ar iš to nauda bus. 

Cia buvau palyginęs Krymo “referendumą” su nuosavo sklypo užgrobimu, tai sako ką čia lygini, didelis skirtumas, o tu 77 nužudytus žmones su 10 danielių palyginai... 

Palyginau sistema kur atsiklausiama ir kur primetama  Mokykloje esu girdejes tokia fraze  "Skaito knyga  mato špyga"Ji budavo adresuojama sedintiems paskutiniuose suoluose susidaro ispudis kad Tamsta sedejei paskutiniame suole (o tu 77 nužudytus žmones su 10 danielių palyginai... )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Augunstas pranešimas:

Aa sakiau taip smarkiai nekeik koncervatoriu , matyt jau misias kokias uzsake ,gal slapta virusa koki paleido ,kodiniu pavadinimu stamas-XX9....

linkiu pasveikti;)

dekui tau,siemet bus kaip sake per radija ir atejo ona,rura nuoga,ziuriu forume ir be manes turit ka veikti:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, virgis807 pranešimas:

Palyginau sistema kur atsiklausiama ir kur primetama  Mokykloje esu girdejes tokia fraze  "Skaito knyga  mato špyga"Ji budavo adresuojama sedintiems paskutiniuose suoluose susidaro ispudis kad Tamsta sedejei paskutiniame suole (o tu 77 nužudytus žmones su 10 danielių palyginai... )

Na Siaip ir lietuvoje atsiklausiama, ir sistema yra, jei rimtai tai palyginai tikrai labai skirtingus dalykus gal čia ta špyga ir kalta, kai reikia kažką pagerbti visuomenėje visuomet vyksta diskusija kaip ir kur, ir dabar ne viena jų yra apie vanago pagerbima, apie skulptūrų pastatymą, ir t.t 

O dabar apie straipsnį, Danieliai “atvežtiniai” čia kaip tai suprasti invazine rūšis is Afrikos? Ar iš aptvaro? Kokie istatymai tai kontroliuoja ir kokios institucijos? Žinoma kad aplinkosauga, ten net ir paminėta, kad galima taip daryti ir yra leidimas iš aplinkosaugos, nesuprantu ko tau dar trūksta? Nematau jokio įstatymo pažeidimo, kaimo bobule pasiskundė kad kazkas jos obelis nugraužė, kaimo žurnalistas pasake kad paleisti Danieliai, pas mane kiškiai dažnai nugrauzia, “konservatniku varnai” tresnias nuėda, Rusijoje to nebūna, matau labai piktsti ant savo gimtines, važiuok i Rusija ten tau bus geriau ;-) 

P.s nuomone iš klasės galo :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, wydas63 pranešimas:

Pirmasyk girdžiu , kad vidurvasarį plaučių uždegimas paguldytų ai.gif  , nu kuo greičiau Tau pasveikt linkiu į daugiau nesirgt . bt.gif

nustebau ir as ,bet kai priverte nueiti pas gydytojus ,patikek nustebau kiek tokiu:Dsu sia liga ,neduok dieve jums apsirgt ,darbai stovi visi darbai o auksciau rasantiems ir paranojiskai bijanciu rusu ,gal irgi reiketu apsilankyt pas daktarus ,o gal bijo uzgirsti diagnozes:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Valakinis pranešimas:

Kaip jūs įsivaizduojate taiką su valstybe, kuri pažeidė tarptautinę teisę, kuri sulaužė visus susitarimus ir galanda karo kirvius - užpuolė Gruziją, tada Ukrainą, remia Sirijos diktatorių, kuris nuodija civilius dujomis? Juk ne Lietuva kalta, kad Rusija neteko proto ir ėmėsi agresijos. Bet manau, kad jums nerūpi, jums juk svarbiau "ne ką kiti daro, bet ką Lietuva daro", jūs greičiau parduosite savo sielą, kad tik Rusija pirktų pieną, sūrį ir grietinę.

Atkreipiu dėmesį , kad už tuos jos pažeidimus niekas nebaudžia ir neteisia , tai gal nelabai ir pažeidė ...... Ukraina ir Gruzija niekada neprašė pagalbos ir paramos , o tik ginklų ir pinigų . Kodėl tarptautiniai taikdariai nesikiša ? Sirijoj pats paminėjot remiami .... Jeigu remtų JAV žinoma tai jau vadintūsi - taikos palaikymo misija .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, kestoxs pranešimas:

, matau labai piktsti ant savo gimtines, važiuok i Rusija ten tau bus geriau ;-) 

P.s nuomone iš klasės galo :-D 

Savo gimtines nei vienam posme nesu išsižadejes ar ant jos pykes.Valdžia ir gimtine  du skirtingi dalykai.Kodel tamsta nusprendei kad aš turėčiau važiuoti i Rusija ar  vien del to kad tamstos ir mano nuomone nesutapo? Tokio mastymo ,kap tamstos, tautiečiai spesdavo ka pasiusti i Sibira o ka vietoje  sušaudyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau jus tamstos svieta prilyginti kažką pasiekusius siųsdami i Sibirą labai norėtumėte... Issitraukiate menkos vertės straipsnį ir bandote parodyti  kaip čia viskas blogai, be jokių faktų... Ir gavę kelis palyginimus kitaip mananti įžeidžiančiais epitetai apdergete, taip kad patys permastykite savo kalbas. Aš jums tiesiog pasiūliau tobulesnę gyvenimo vieta, su tobulesne demokratija ir teisine sistema, pagal jūsų pačiu nuomone...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai tau rezi tiesa i veida ,tada izeidineji ,pats prisigalvoji visokiu nieku ir tik aklas negali matyti kas blogai dedasi tavo buvusiu politiku vadovu ,lendanciu valdyti sali nors supratymas ju tik savo lovys ir kuo arciau ju,zmones nedurni mato,kas dedasi,o kai nebera ko sakyti siunti tuoj kitamincius i rusija ,niekas jos negyria ,bet mano gyvenymo patirtis ,kaip as gyvenau prie ruso  gerai,niekada turbut nebegyvensiu nebegaliu nei elektra ,nei diz kuru kurent o tik zabais ir malkom ,bet ateina laikas kad ir ju neipirksiu ,vandenio krana bijai ir atsukt,kas dar bus su ziuksliu isvezymu ,mieste draugai eina upen praustis ir ne as vienas gailisi to gyvenymo ,ne partiniu ,ne partijos o tik buvusio gero gyvenymoir pragyvenimo,as cia nieko nereklamuoju ir niekam nieko nenoriu agituoti o tik pateikiu savo gyvenymo faktus,man taip keista ,valakinis taip ruskiu nekencia o sedi  tur but ir pats rusisko tipo traktoriuje ir su ju gamybos padargais dirba,as neslepiu as su jais dirbu ,tai ir vel blogai ir del to man vaziuot i rusija,matai net briuselin:Dsu kokiu traktorium lietuviai vaziavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, kestoxs pranešimas:

kad prie ruso geriau

o prie smetonos kaip buvo ? man va sitas pradeda patikti  ; http://ukininkopatarejas.lt/savanoriska-karine-tarnyba-paskatintu-valakas-zemes/

Man ir anskciau kildavo tokis klausimas ; uz kokius biesus turi auktoti sveikata ir gyvybe    uz 30 eu i diena +maistpinigiai ??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

https://lt.m.wikipedia.org/wiki/Karo_tarnyba

kaip ir paaiškinta kas yra karo tarnyba, ir kam ji reikalinga... ar čia tas atvejis su špyga?

Idomu,ten kai buvau (rezervistu-prievolininku) nuotaikos ,,patriotines,,   kilus ,,X,,  valandai ju nebutu ,nes jie masto adekvaciai , kad geriau i londe nei i kazkokius bruzgynus (ten dauguma ,nei turto neturi ,nei kazko tokio)  ...  aisku ukininkas ir pagalvotu ar sake imti i ranka ar veliava pakeisti . Jei per prievarta ,kaip rusai ,,strafbataliona,,  nuvarysi i kazkur ..  garantija kad jis paprasciausia pasiduos . cia kad keliese kalbat kad padalins ar pasiims o jie neduos ,nieko nereiskia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, vaidas.p pranešimas:

Atkreipiu dėmesį , kad už tuos jos pažeidimus niekas nebaudžia ir neteisia , tai gal nelabai ir pažeidė ...... Ukraina ir Gruzija niekada neprašė pagalbos ir paramos , o tik ginklų ir pinigų . Kodėl tarptautiniai taikdariai nesikiša ? Sirijoj pats paminėjot remiami .... Jeigu remtų JAV žinoma tai jau vadintūsi - taikos palaikymo misija .....

Aš čia nesiruošiu gint rusijos, bet nemanau kad asadas but toks kvailas ir būtų naudojęs dujas, kai jau kvepėjo jo pergale?

Panašu į provokaciją čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vietoje sielos tik skrandis, kai gobšumas ir ego atstoja pareigą, ir atsakomybę. Tada rusas tampa labai mielas, nes jis kažką duodavo(nors ir trupinius), o prie lietuvio, savos valdžios reikia pačiam užsidirbti, bet kaip sunku tiems, kuriuos liaudis vadina nuo senų laikų tinginiais. Ir tiems tinginiams tokia nostalgija rusų okupacijai, kad bent kiek gėdos turėtų, bet regis, tėvai nemokino žmogiškumo - skirti gėrį nuo blogio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, kestoxs pranešimas:

O kas idomu ten Ukrainoje Fronte sėdi gal tikri kyborgai?Kad anoj pusei už didelius pinigus suprantama...

Yra tokia profesija ,,profesionali tarnyba,,   eina motyvuoti , treniruojasi,gauna atlyginima,isleidzia i pencija (stazas25,pas mus)  

sedi tam fronte kad; mobilzacijos istatymas liepia -priesingai uztai baudzia .kiti sedi uzsienyje kad nereiktu eiti kariauti .

prieš 52 minutes , Valakinis pranešimas:

Tada rusas tampa labai mielas, nes jis kažką duodavo

prie ko cia tas rusas ir ka jis duodavo ???    asmeniskai is jo nieko negavau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Augunstas pranešimas:

Yra tokia profesija ,,profesionali tarnyba,,   eina motyvuoti , treniruojasi,gauna atlyginima,isleidzia i pencija (stazas25,pas mus)  

sedi tam fronte kad; mobilzacijos istatymas liepia -priesingai uztai baudzia .kiti sedi uzsienyje kad nereiktu eiti kariauti .

prie ko cia tas rusas ir ka jis duodavo ???    asmeniskai is jo nieko negavau .

Na aš ir nieko iš ruso negavau tikriausiai Valakinis gavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai is vis ta ju filosofija , dave rusas ,geriau prie ruso -....  eit kariaut   ..

Jus bent isivaizduojat kas tas karas ,ten nebus taisykliu,palauk pamiegosiu ,arba palauk derliu nuimsiu ir pazaisim  ,tame zaidime  gali likti be rankos kojos , kontuzytas -durnas ,visuomene kuria tu ale ginsi sakys ; vo ziurek invalidas eina , arba uz pona kuris sedi ir valgo sociai  su rankom ir kojom -kodel pvz as tureciau uz juos deti savo brangia sveikata ,aukoti ranka ar koja  gal isvis gyvybe    ?????  tie keli hektarai neatpirks rankos ar kojos -nes jie paskui nebus reikalingi .. apie tai niekas nekalba - Cia panasiai ;pasiusim avinu banda ir jie begs musu ginti..

gal geriau i londe 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Man tai is vis ta ju filosofija , dave rusas ,geriau prie ruso -....  eit kariaut   ..

Jus bent isivaizduojat kas tas karas ,ten nebus taisykliu,palauk pamiegosiu ,arba palauk derliu nuimsiu ir pazaisim  ,tame zaidime  gali likti be rankos kojos , kontuzytas -durnas ,visuomene kuria tu ale ginsi sakys ; vo ziurek invalidas eina , arba uz pona kuris sedi ir valgo sociai  su rankom ir kojom -kodel pvz as tureciau uz juos deti savo brangia sveikata ,aukoti ranka ar koja  gal isvis gyvybe    ?????  tie keli hektarai neatpirks rankos ar kojos -nes jie paskui nebus reikalingi .. apie tai niekas nekalba - Cia panasiai ;pasiusim avinu banda ir jie begs musu ginti..

gal geriau i londe 

Aš irgi sakiau kad valodei žmogaus gyvybe ir sveikata nieko nereiskia... O jus interesai, interesai. Jam gal ir interesai o žmogus gyvenimą tik viena teturi, taip kad mąstyk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...