Jump to content

Dėl trifazės srovės


Donatas

Recommended Posts

Taigi nusipirkau svarke kuri veikia ir 220V ir 380V, bet jai pajungti reikia rozetes su naujovisku kistuku (raudonas) pas mus kur yra isvesta tai tik rusiskos senos. Gal kas zinote ir galite parasyti kokiam skaiciukui kokia reiksme??? Nes baisu kokias fazes sumaisyti :)

380V.jpg

Spėju atsiras tikrai zinanciu nes svarke kiekvieno ukininko draugas :) Paveiksliuke nupiesiau rozete, nesumaisykit sekos su kistuku :)

Is anksto dekavoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

man tevas yra keleta kartu patikejes svarkei kistukus pakeisti,bet tai ruskinius, ir tai issidemi kur koks laidas ir persuki viska ant kito kistuko/rozetes.Tas didelis tai izeminimas turbut.O tai instrukcijos nera ?kokia pirkai?gal kokia naujesne su ausinimu(atrodo kaip procesorius)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na atsukes kistuko nebuvau pasiziuresiu. O koks skirtumas jei ateis 5 arba 4 laidai???

5 laidas yra papildomas įžeminimas, dabar pagal naujus standartus jis yra privalomas, taip pat kaip buitiniuose vienfaziuose prietaisuose trečias laidas :) Išsiardyk savo rozetę ir pasižiurėk, turi būti viskas sužimėta fazės L1, L2 L3, 0 ir įžeminimas. Sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ponai elektrikai, paaiškinkite man: man atrodo, kad tas papildomas įžeminimas efektą duoda tiktai tuo atveju, jeigu yra nuotėkio rėlė? Ar aš klystu?
Klysti,papildomas izeminimas reikalingas visada jeigu yra galimybe ji prijungti,jis apsaugo nuo nelaimingo atsitikimo pramusus apvijai i korpusa.Jei kam idomu galiu papasakoti smulkiau ir kaip ji pasidaryti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ponai elektrikai, paaiškinkite man: man atrodo, kad tas papildomas įžeminimas efektą duoda tiktai tuo atveju, jeigu yra nuotėkio rėlė? Ar aš klystu?
Klysti,papildomas izeminimas reikalingas visada jeigu yra galimybe ji prijungti,jis apsaugo nuo nelaimingo atsitikimo pramusus apvijai i korpusa.Jei kam idomu galiu papasakoti smulkiau ir kaip ji pasidaryti.
Žinių niekada nebus perdaug :):icon-idea: Papasakok :icon-rolleyes:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia as truputi ne i tema, bet apie elektros varikli, nusipirkom pernai varikli prie laistymo sistemos, 7,5 kw, atrode viskas gerai, turi 'vezti', bet pasirode kad ne taip 'pigiai', yra dvi sistemos: zvaigzde (16A) ir trikampis (27A) tai nelaiko kamsciai ant trikampio, nors ir 32A buvau susukes, laidai kogero per ploni, taj tenka ant 16A dirbt. Norejau paklaust nusimananciu ar varikliui nieko blogo kad pastoviai ant zvaigzdes dirba?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia iskasti trikampes formos duobe (metrines krastines,apie 20cm gylio)kampuose sukalti po strypa maziausiai metro ilgio (kuo ilgesni tuo geriau)strypus sujungti 6-8mm viela ja privirinant ,vielos gala nuvesti i pastata,uzkasti duobe,cia pats paprasciausias izeminimas, bet efektyvus.
Neblogai :icon-idea: Dėkui :):icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiskutko nuo svarkes neardziau ir neziurejau, bet rozeteje izeminima su nuliniu sujungiau ir virina be problemu, jau baigiu vagotuva susivirinti :) , lauko pakrastyje dar like kaip tik vagotuvui isbandyti zemes, tai uz poros dienu kai baigsiu reiks isbandyti :) pratraukti :) ir ziureta ar niekas nesubyres :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiskutko nuo svarkes neardziau ir neziurejau, bet rozeteje izeminima su nuliniu sujungiau ir virina be problemu, jau baigiu vagotuva susivirinti :) , lauko pakrastyje dar like kaip tik vagotuvui isbandyti zemes, tai uz poros dienu kai baigsiu reiks isbandyti :) pratraukti :) ir ziureta ar niekas nesubyres :)
Iki 'senelio molio' nevaryk :lol::lol::D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia as truputi ne i tema, bet apie elektros varikli, nusipirkom pernai varikli prie laistymo sistemos, 7,5 kw, atrode viskas gerai, turi 'vezti', bet pasirode kad ne taip 'pigiai', yra dvi sistemos: zvaigzde (16A) ir trikampis (27A) tai nelaiko kamsciai ant trikampio, nors ir 32A buvau susukes, laidai kogero per ploni, taj tenka ant 16A dirbt. Norejau paklaust nusimananciu ar varikliui nieko blogo kad pastoviai ant zvaigzdes dirba?

pasiziurek ant lenteles turetu buti parasytos ytampos kuriomis variklis dirba ir ant vienos ytampos jungi trikampiu ant kitos zvaigzdute o jei sumaisai tada ir nelaiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...