Jump to content

Patarkit kaip apsisaugoti nuo šernų


Stakeris

Recommended Posts

nei viena priemonė apart šautuvio šūvio nėra 100 proc. apsaugant turtą nuo šernų, dėl to norint pasiekti maksimumą apsaugai turit naudoti kompleksiškai priemones.

nežinau dėl dezodorantų, bet mūsų klientai naudoja ir tepalus ir mūsų patrankas (www.dujupatrankos.lt) ir dar lauką su saulės bataraikomis kur lempos įsmeigiamos yra apsatato, pilna visur jų pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Yra repelentai tam skirti, bet žaidimas su jais, dar patrankos yra, bet nepigios ir neilgam, o šeip medžiotojai tuom turėtų rūpintis, jei ne tai pareiškimą rašai ir nuostolius dengs

Juk rasiau kad  pirkau is Litagros repelenda ir puikiai suveike,medziotojai daugiau zalos padarys dzipais saugodami lauka o ne naudos.Pakarpai kokio adijalo gabaliuku kas 15-20m pakabini ant krumu pamiskej ir papurski.po savaites pakartoji ir jau beveik menesi laikosi kvapas kurio sernai vengia.Stirnos neuzuodzia kaip sernas, bet jos tiek zalos nepadaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purškalą nuo šernų, ŠvaineStop :) naudoju 5 metai. Laukau ribojami iš trijų pusių miško, ketvirta - Nemunas. Apsaugo apie 95 %. Kuolai kas 15 m., vilnoniai skudura, aprišti aplink kuolą, apipurkšta, ant viršaus bambalio gabalas dugnu į viršų. Tarp kuolų ištemptas kidkinis šniūras. Perpurkšti reikia pas tris savaites. Tokia patirtis. Nors apie šūvio 100 % - irgi tikra tiesa. :) Žinau variantą, kai nepadėjo nei purškalas, nei šviesą atspindinti juostelė (yra tokių specialių). Bet ten sunkus atvejas - lauką kerta gyvūnų takas. Šernės veda savo vaikus. O visi žino - jei šerniukas nuėjo kažkur - šernės nesustabdys niekas, ji irgi ten nueis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, siandien buvau medziokles reikmenu parduotuveje, klausiau del purskalo, sako ukininku ispirkta viskas yra, bus nauja siunta tik treciadieni :) Pas mane laukai uz puse km nuo misko, bet sernam ateiti toki atstuma tai juokas, svarbu padetu keliom savaitem kol javai pribres ir eis nusikulti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, siandien buvau medziokles reikmenu parduotuveje, klausiau del purskalo, sako ukininku ispirkta viskas yra, bus nauja siunta tik treciadieni :) Pas mane laukai uz puse km nuo misko, bet sernam ateiti toki atstuma tai juokas, svarbu padetu keliom savaitem kol javai pribres ir eis nusikulti

Sernai ateina is misko ,tai ir purksk pacia pamiske kad nosies bijotu iskisti is misko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...