Jump to content

Joskin ar Pomot srutovežis


max112

Recommended Posts

Sveiki, nusprendžiau pirkti nauja srutoveži, ir dabar stoviu tarp dvieju varijantu, tarp Joskin ir Lenkisko Pomot arba Meprozet, todėl norėčiau jusu nuomones apie situos srotovezius kuri man patartumėte prikti?

parasyk bent kokio turio ieskai, kaip uzpildyt noresi, islaistymas slanginis ar su lekste?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendžiau pirkti nauja srutoveži, ir dabar stoviu tarp dvieju varijantu, tarp Joskin ir Lenkisko Pomot arba Meprozet, todėl norėčiau jusu nuomones apie situos srotovezius kuri man patartumėte prikti?

parasyk bent kokio turio ieskai, kaip uzpildyt noresi, islaistymas slanginis ar su lekste?

7 tonu, norėsiu traukti iš dobies, o kas liecia islaistyma tai nezinau, kuris budas islaistymo geresnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendžiau pirkti nauja srutoveži, ir dabar stoviu tarp dvieju varijantu, tarp Joskin ir Lenkisko Pomot arba Meprozet, todėl norėčiau jusu nuomones apie situos srotovezius kuri man patartumėte prikti?

parasyk bent kokio turio ieskai, kaip uzpildyt noresi, islaistymas slanginis ar su lekste?

7 tonu, norėsiu traukti iš dobies, o kas liecia islaistyma tai nezinau, kuris budas islaistymo geresnis?

geresnis slanginis, tiksliai islaistysi ir maziau srutu bus ant pacio augalo, maziau garuos azotas, beto kazkas cia minejo, kad jis bus (yra) privlomas. Bet lekstinis yra pats paprasciausias...

Patys turim Joskin 10t, gan gerai laiko, tik praita sezona buvo subires vienas siurblio dantratis. Jau trecia sezona vezam mazdaug po 300 backu per metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ir laiko, gerai ir dirba. Tas pats Joskin irgi ten pat darytas, tik kad baigtas surinkti tevyneje. O siaip siurblys Italiskas kaip ir kitu. Dirba ir 3 ir 5 ir 10 ir 16 ir 18 ir 26 kubu Meprozetai ir vargo nematom :)

nu baik Remigijau, nera tas meprozetas jau toks geras kaip bandai nupiesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusprendžiau pirkti nauja srutoveži, ir dabar stoviu tarp dvieju varijantu, tarp Joskin ir Lenkisko Pomot arba Meprozet, todėl norėčiau jusu nuomones apie situos srotovezius kuri man patartumėte prikti?

parasyk bent kokio turio ieskai, kaip uzpildyt noresi, islaistymas slanginis ar su lekste?

7 tonu, norėsiu traukti iš dobies, o kas liecia islaistyma tai nezinau, kuris budas islaistymo geresnis?

Jei jau rinktis tarp lenkiškų, tai manau kad pomot'as geresnis (kalbu apie konstrukciją su rėmu), be to lengvesnė - kuro sąnaudos mažesnės nors nežymiai bet ilgainiui... Vis kapeika į kišenę. O dėl joskino tai irgi girdėjau kalbų, kad renka lenkai..

Klausimas kitas dėl išlaistymo: gal kas žino kiek papildomai arklių reikalauja įterpimo įranga? Kaip pastebėjau visi gamintojai (kalbant apie traukiamus priedus kaip priekaba, srutvežis ar pan.) skaičiuoja, kad 10AG traukia 1t, t.y. jei turi 80AG tai 8t srutvežis. Tai jei prie 8t bačkos kabinu 4m darbinio pločio įterpimo agregatą (sakykim į dirvą, ne šlangus) ar užtenka 80AG traktoriaus ar jau reik didesnio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdėjau ir aš, kad lenkai pradėjo rinkti joskin, bet esmė ne surinkime, o kas gamina detales, nes dabar pamėmus kad ir ta pati varšta lenkiska 10 net nepajauti kaip prasuki, sugdamas su paprastu raktu, tai manau, pasiliksiu prie joskin srutoveziu, gal kaskiek islosiu, ir kaino apyliges

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradekit nuo to kad zirnhammer plikas nuo 100tk kainuoja... tai daug kam fantazija atsoks toki rinktis.

krupliaratinis siurblys bijo priemaisu. o remontas brangus.

uzpildymas visada pigiausias elektrinis, kuomet siurblys stovi rezervuare.

Man tas senas fortstritt patinka. Vien del to kad talpa ilgaamze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ilgaamze tik jai gerai priziureta , ir mazai dirbus, ten remas varztais su vaziuokle jungiasi jai jie buna isklibe pratrina arba sulauzo backa, yra atvejis kai slegis galini dangti nusove , plius balansyrai ten keistai tvirtinasi ir ta vieta daznai isdilus buna, bet kaip uz tokia kaina agresyviems produktams vezioti nieko nerasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ta vieta kur remas su balansyru jungiasi geri zmones privirino. tai problemos kaip ir neliko.

O tarp backos ir remo stora gumine juosta padeta. tai nuo prasitrinimo saugo.

Man klausimas dar toks, o kazin, jei sone fortstrittui padarius ileidimo anga 150 mm, ar nieko nenutiktu?

turiu mintyje nerudijanti lopa idet su flansu.

Ir antras dalykas. is lytagros pirkau sklende bronzine ir veziau srutas. Bet jose buna kazkokiu kietu priemaisu. Ju i sklendes grioveli prilenda ir skelande nebesidarineja. Kur dar galima sklendziu ieskoti? Ar buna ju kitokiu konstrukciju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 1 metų...

Sveiki, nenoriu kurti atskiros temos, kaip manot prie traktoriaus 150 AG, koks srutovežis būtų tinkamas, kad būtų galima normaliai dirbti ir kad nereikėtų varkti, su juo labai ilgai. Galvojam apie meprozed, pomot, jeigu kainą būtų prieinama gal būtų įmanoma įsigyti ir kažką iš brangesnių. Rezervuaras yra netoli 1000 kubų, per metus du kartus jį reikėtų minimum išvežti, todėl norėtūsi turėti gerą daiktą ir tuo pačiu ilgai netrunkant apsidirti, galvojam apie 14 kubų talpos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...