Jump to content

Kiek ir kur gali kainuoti ta pati detalė


arimas

Recommended Posts

On ‎2019‎-‎02‎-‎27 at 19:35, wildfire pranešimas:

Bandyk Šalvis pasidomet. Atstovas perkinsu

Man pigiausiai pasiule perkins purkstuku antgalius Kretagra. 10 euru pigiau uz vnt nei Salvis,tos pacios gamybos(Originalius). Tik pliusas tame,kad Salvis atsako per 10 -15 min,o kitos per pusdieni,bet reikia visu ,,nuomoniu,,isklausyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , arciu555 pranešimas:

Man pigiausiai pasiule perkins purkstuku antgalius Kretagra. 10 euru pigiau uz vnt nei Salvis,tos pacios gamybos(Originalius). Tik pliusas tame,kad Salvis atsako per 10 -15 min,o kitos per pusdieni,bet reikia visu ,,nuomoniu,,isklausyti.

Tai aisku, reikia pasidometi pas viena, pas kita kiek kainuoja. Man kombainui su perkins varikliu reikejo ismetimo kolektoriaus ir tarpiniu, varztu, tai konekesko uzklausiau, tai pristatymas gal koks menesis, kaina kosmine buvo. Tai ta salvi susiradau, kaina dvigubai mazesne ir pargabeno viska per 3 dienas is uk. Daugiau nesidomejau pas kitus, gal butu dar pigiau buve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Šiandien teko išbandyto e-agroteka puslapį. Sakyčiau, be konkurencijos Nr. 1 Lietuvoje. Daug detalių online, kainos. Pirkau už 2 eurus - nemokamas siuntimas. Online pagalba atrašė per minutę ir patarė kokios man detalės reikia į komplektą. Patogūs atsiskaitymo būdai. 

Tokia pati detalė buvo pasvalio agrodilerio svetainėj. Bet be kainos, o jeigu norėsi pirkti, tada išankstinės sąskaitos ir pan. 

Siūlau pabandyti ir jums :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, manttys pranešimas:

Šiandien teko išbandyto e-agroteka puslapį. Sakyčiau, be konkurencijos Nr. 1 Lietuvoje. Daug detalių online, kainos. Pirkau už 2 eurus - nemokamas siuntimas. Online pagalba atrašė per minutę ir patarė kokios man detalės reikia į komplektą. Patogūs atsiskaitymo būdai. 

Tokia pati detalė buvo pasvalio agrodilerio svetainėj. Bet be kainos, o jeigu norėsi pirkti, tada išankstinės sąskaitos ir pan. 

Siūlau pabandyti ir jums :) 

Pritariu. Ziema ieskojau kuhn plugui atpjovimo disku, ju nebuvo pas juos tinklapy, bet sukontaktavus el.pastu, surado ir parveze. Daugiau nei viena kontora nesugebejo surast. Ir siaip labai patogu, kai kainos, detaliu nuotraukos sudetos ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazone sėjamosios detalės - SV technika be konkurencijos, tiek kaina, tiek greičiu. Vakar parašiau emailus 3 firmoms su vienoda užklausa, šiandien iš SV detalės jau sudėtos sėjamojoj :) Konkurentai dar tik šiandien po pietų teikėsi atsakyti į laišką. Likau maloniai nustebintas ( ir detalės originalios, ne pakaitalas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Amazone sėjamosios detalės - SV technika be konkurencijos, tiek kaina, tiek greičiu. Vakar parašiau emailus 3 firmoms su vienoda užklausa, šiandien iš SV detalės jau sudėtos sėjamojoj :) Konkurentai dar tik šiandien po pietų teikėsi atsakyti į laišką. Likau maloniai nustebintas ( ir detalės originalios, ne pakaitalas).

sejamosios reduktorius pas juos 800+, pas lenklus 1600 zl. Kainos nekrikčioniškos pas juos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Virgis. pranešimas:

sejamosios reduktorius pas juos 800+, pas lenklus 1600 zl. Kainos nekrikčioniškos pas juos...

Pas lenkus pigiau ir mano pirktos detalės, bet iš lietuviškų  tiekėjų šitie atrodo geriausiai. Beje, lenkai irgi originalias detales siūlo ar pakaitalus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Virgis. pranešimas:

sejamosios reduktorius pas juos 800+, pas lenklus 1600 zl. Kainos nekrikčioniškos pas juos...

Apie Sv arba gerai arba.... iš tikro pvz guoliavietės su guoliais koeckerling skutiko volam pas juos 25€, pas atstovus 35€ su nuolaida siūlė už 32€, varštai u formos dvigubai skirias 4 ir 2 € vnt, nu žodžiu kainos pas juos protingos...Lenkija yra Lenkija, bet kai reikia čia ir dabar perki pas juos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...