Jump to content

Sunkvežimio hidraulinė pakaba?


dainiusauto

Recommended Posts

Ruošiuosi pirkti savivartį sunkvežimį. Vieną apžiūrinėju, tai priekinis tiltas ant lingių, o abu galiniai su hidrauline pakaba (kiekvienas tiltas turi po keturis hidrocilindrus - nėra jokių lingių ar pagalvių).Man dar neteko tokios matyti.Gal kas nors buvote su tokia sistema susidurę? Markė MAN 2000 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiuosi pirkti savivartį sunkvežimį. Vieną apžiūrinėju, tai priekinis tiltas ant lingių, o abu galiniai su hidrauline pakaba (kiekvienas tiltas turi po keturis hidrocilindrus - nėra jokių lingių ar pagalvių).Man dar neteko tokios matyti.Gal kas nors buvote su tokia sistema susidurę? Markė MAN 2000 metų.

Kazkas idomaus, savo akimis neteko matyti .Tai gal ten oro pagalves? O jeigu kazkoks hibridas tai bus problema su detalem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbau su Komatsu HM400 ten ir visi 3tiltai ant hidro cilibdru stovi. ( bet jie nevaldomi, uzpompuoti kiek reik gamykloje) Kai Volvo ir Cat ant pilnaviduriu guminių pagalviustovi galiniai tiltai priekinis ant hidraulo.

Prie manes iš 10 turimų komatsu, ne vienam nuo 2007m kai juos pirko naujus, dabar jau visi apie 10000 val. pradirbe.Pagalvių nekeite.

Volvu ir Cat gumines teke keist.

Turetu tikrai laikyt nes vazinesi asfaltu.

Aš droziau ten kur akys mato, asfalto buvo nemate, karjerai ir naujų kelių statyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...