Jump to content

LS traktoriai


Recommended Posts

  • Atsakymai 232
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki. Mačiau, kad kažkas turit LS mtron traktorius. Gal galit papasakot kaip jie jums atlaikė metus ? Planuoju įsigyti traktorių pagal parama iki 40k euru, bet niekaip neapsisprendžiu ar imti pigesnį traktorių (toki kaip LS mtron 100) ir papildomai prie jo padargų(pvz nevartomą 3 korpusų plūgą, 2,4m šienapjovę ir pan.), ar gera traktorių (tokius kaip JD ar NH apie 80-90 arklių), bet jau prie jo jau vos vos frontalinį įtalpinčiau į kainą. Dabar turiu 892 MTZ 2000metų ir nusidirbu visus darbus, tai ieškau jam pakaitalo. O kas dėl darbo su juo tai pagrinde visur pievos, nes gyvulininkyste užsiimam,  ir 5ha kukurūzo kurį į silosą smulkinu su vienvagiu smulkintuvu. Tai ka patartumėt dėl traktoriaus?

 O  zetoriaus nežiūrėjai, kainos atžvilgiu tai kažkur tarp tavo paminėtu butu, ir su geru zetoriniu frontaliniu išeina už parama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su garantiniu ? Juk jiems duoda 5 metus tai gedimus turetu sutvarkyti ar cia toj garantijoj pilna uzleptu salygu ? :icon-neutral:

sunku juos dasisaukti tu trakturiu pardave labai daug nespeja visus apvazineti, kai tel pasiskambini tai pastoviai liepia paciam kazka nusukti pasiziureti pasitikrinti, gazo troselis uzsilenke ir pradedavo stikti tepk netepes nepadeda, o jie pyksta kad del tokiu nieku skambini sako turi rankas pats gali pasitaisyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku juos dasisaukti tu trakturiu pardave labai daug nespeja visus apvazineti, kai tel pasiskambini tai pastoviai liepia paciam kazka nusukti pasiziureti pasitikrinti, gazo troselis uzsilenke ir pradedavo stikti tepk netepes nepadeda, o jie pyksta kad del tokiu nieku skambini sako turi rankas pats gali pasitaisyti

 

Na tada nekazka jei servisas nespeja pas juos aptarnauti. O is rimtesniu gedimu kas buvo nutike?beje kiek moto valandu jau prasukes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pirkau ls man aiškino kad jis viskuom pranašesnis už hattat, bet vieni  buvo parsivaręs ir ls ir hattat tai tai nusipirko būtent hattat, pats norėčiau nuvykti apžiūreti kaip sekasi su juo darbuotis

Gal turi to zmogaus kontaktus? butu idomu pasiklausti kaip jam sekasi su tuo hattat. Beje jei dabar paciam vel reiktu pirkti nauja traktoriu tai i ka dairytumeis ar LS iskristu visiskai is to pasirinkimu rato ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimaisiau. dabar matau, kad jie cekiski. Ka apie juos manot?  Tema apie juos maciau, bet labai jau placiai isplesta diskusija, Noreciau isgirsti koks butu reziume apie juos :)

Sakyčiau, kad kainos ir kokybės atžvilgiu neblogi traktoriai, už tuos LS ir panašius i juos brangesni jeigu lyginant pagal arklio jėgas, bet zetoriai ir tvirčiau suresti, stambesni mazgai tokie kaip pvz. hidraulo šlaunys, tiltai irt.t. galima sprest ir pagal tai jog 100aj zetoriaus svoris žymiai didesnis už LS, žinoma garsiu vakarietišku firmu traktoriuose triukšmo lygis kažkiek mažesnis, gal dar koks papyldomas navarotas idėtas bet ir kaina didesnė už zetoriaus. Dar vienas niuansas, zetoriaus detalės kažkiek o kai kurios ir žymiai pigesnės, plius serviso paslaugos nėra kosminės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

servisas prisiskaitė šios temos, ir atlėkė su valdžia apžiūrėti man traktoriaus, kodėl aš juo nepatenkintu, ir šalinti visus mano keliamus trūkumus, nes visi nusipirkę patenkinti traktoriais, ik aš vienas kabliuku ieškau.

Ir ka pašalino? Nekainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...