Jump to content

LS traktoriai


Recommended Posts

Idomu ar verta pirkti ls 57ag, kaina apie ~60 +-. Ar ieskotis kokio kito, dirbs su vagorium, temps backa tritone verseliams, ars bulves, dar grebli krone dviguba trauktu. Kol kas teko viska su mtz apdirbt, turiu 3 traktorius bet vat viena Belarus noriu pakeisti I ls nes tiesiog man per didelis per daug mindo zeme kuro ima ir pan. O jei nevertas tu pinigu gal kokia alternatyva yra, ziurejau foton bet kazko man jie nlb, bransonai brangus, o kitu nlb ziurejau tik domiuosi, pirksiu grynais be paramos tai norisi kazka suzinoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 232
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Major 75AG atrodo. Jei gerai atsimenu ir nieko nemaišau tai prieš porą metų jie tik vos virš 60 tūkst. kainavo. Zetor Proxima berods ir nuo 60-65AG yra, bet jos brangesnės turėtų būti.

Jo Zetor Major 80 turi 75ag, ir kainuos ~80tukst+Pvm bet taip tai pergalingas gal butu tokiems darbams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi sakyčiau kad be reikalo litus išmesi su tais kuriem dalių vargiai paskui rasi, belarusas vienas pigiausiu turbūt bus, o ir su dalim nebus problemų, dar landini pasižiurėk jeigu jau taip nori vakariečio, zetor irgi neblogai bus, jeigu jau renkiesi iš visokių lenkų ir korejiečių, zetoriaus dalys taip pat nėra brangios, servizas geras, vadyba irgi gera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...