Jump to content

INVENTORIUS: Ėdžios


Loreta

Recommended Posts

va apie tai kalbu galite pasiziuret https://www.google.lt/search?q=Feeding+ ... static.com%#facrc=_&imgdii=_&imgrc=tak7ysLQcWE80M%253A%3B9-UwEeHRfYNapM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.farmersguardian.com%252FPictures%252Finline%252Fs%252Fk%252Fj%252FSheep_feed_barriers.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.farmersguardian.com%252Fbuilding-helps-boost-farm-efficiency%252F15514.article%3B500%3B369

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet šieną perku iš visur -tai pastebėjau, kad labai mėgsta neperaugusią su daug lapiukų turinčią žolę -net gali buti papelijusi, parsivežiau į šiaudus smulkius panašią, atbėga ištraukia ir numeta.. dar didelę reikšmę turi kai sočios, tada ir ištraukia ir išspjauna... jei šienas nekoks, tai manau vistiek išmėtys ..pas mane buvo likes 7metų šieno ėsdavo, bet ir taršydavo...šiaudų neėda.

čia apvalios gal kas naudojat kaip atsiliepimai.. http://pandmeta.com/produktai/edzios-gyvuliams-serti/

post-9775-141521832539_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudoju apvalias ėdžias avims. Man jos tinka ir pasiteisina. Nesitikėkit, kad avys suės viską 100 proc.. Aš jau senai nebesitikiu, todėl net nebekreipiu dėmesio į tai, kad prisimėto po kojom. Matau dar vieną pliusą tame - nereikia kreikti. :)

Šios apvalios ėdžios labai taupo laiką ir nugarą. Jei yra galimybė į tvartą įvažiuoti traktoriumi ir pastatyti rulį - tai tik tokios ėdžios. Nors takrim, kai neturėjau normalaus tvarto, tai statydavau lauke rulius (visą tvartinį sezoną) ir viskas vistiek super buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol buvo mazesnis mamu kiekis, naudojau apvalias edzias, viskas super - vienas sienainio rulis i savaite (salto tipo tvartas) ir rupinkis tik vandenuku. Nors kai paaugo bambliai, turejau ir nuostoliu: ivarai su traktoru, nuleidi 10 cm iki apacios, islipi, apziuri, viskas ciki, kol ilipi ir nuleidi ruli - koks bamblys sugeba speti isokti i edzias ir ... ATA. Taip netekau 4 eriuku. Kita problema - nekontroliuoji rulio turinio - kurnors viduje pasitaiko pelesio, paaugliai paragauja ir vel laidotuves. Siais metais mamu perdaug, kad visos sutilptu prie vieno rulio (rulis 2 paroms), teko daryti edzias per visa tvarto ilgi pagal siena, nelipa viena ant kitos, visoms vienu metu uztenka vietos, kontroliuojama pasaro kokybe, taciau tenka padirbti rankiniu budu. Kitais metais naujam tvarte bus transporteris per viduri tarp gardu, turetu issispresti problemos ir palengvetu darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Logikos nelabai matau. Ar neturėtų būti atvirkščiai...? Kuo daugiau gyvulių, tuo mažiau rankų darbo.. O statant tvarte rulius, ar šiaip važinėjant su technika, avis reikia lauk į diendaržį išvaryti, arba viename tvarto gale užtverti tvorom, kad po ratais ir kojom nesipainiotų dirbant. Jau 3 metai tvarte statau rulius ir dar niekas nenukentėjo, nes avys laikosi darbų saugos. :D šalmų nenešioja, bet stebi viską iš saugaus atstumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja naujo tvarto statybos nepaveja aviu skaiciaus didejimo, todel sia ziema tenka spaustis senajam, kuriam mamai su prieaugliu teko viso labo 1,5 kvadrato, o kadangi pastatas siauras ir ilgas, su vartais is galo, tokioje kamsatyje jau neliko vietos ivaziavimui, todel teko pasiaukoti ir inesti daugiau ranku darbo, naujose patalpose viskas bus automatizuota, o kolkas - kenciantiems dangus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamirsom kad prie transporterio( 50.000),reikalingas dar ir pasaru dalytuvas(170.000).,nes karvems sreti,netinka-per stambus supjaustymai,

Ir cia tik laikant max 140 motinu,

:icon-eek:

Gal galima plačiau, apie dalintuvą.Labai sudomino kas netinka įprastam dalintuve,neteko girdėt apie specialų avims. Internete dažniausiai parodyta kaip šeria avis net ne su dalytuvu-maišytuvu,o su elementariu smulmintuvu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamirsom kad prie transporterio( 50.000),reikalingas dar ir pasaru dalytuvas(170.000).,nes karvems sreti,netinka-per stambus supjaustymai,

Ir cia tik laikant max 140 motinu,

:icon-eek:

Gal galima plačiau, apie dalintuvą.Labai sudomino kas netinka įprastam dalintuve,neteko girdėt apie specialų avims. Internete dažniausiai parodyta kaip šeria avis net ne su dalytuvu-maišytuvu,o su elementariu smulmintuvu.

labai aiskiai pasakyta Veska pasakyta iprastinis (kur galvijam naudojamas)per stambiai supjaustoma,o tai priklauso nuo peiliu kiekio ir tankumo,bet jai sienausi jauna neperauguse zole bedu del to nebus,taip kad vienareiksmiskai negalima sakyti jog netinkamas priklauso koki pasara pasiruoseme vasaros metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane būtent domina kuris tas dalintuvas-maišytuvas yra tinkamas avims. Nes Lambylando skaičiai prasilenkia su realybe,bent jau man taip atrodo, todėl ir kyla klausimai, gal jie ir teisingi, tiesiog man trūksta žinių, juk tam ir yra diskusija, kad atsirastu aiškumas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane būtent domina kuris tas dalintuvas-maišytuvas yra tinkamas avims. Nes Lambylando skaičiai prasilenkia su realybe,bent jau man taip atrodo, todėl ir kyla klausimai, gal jie ir teisingi, tiesiog man trūksta žinių, juk tam ir yra diskusija, kad atsirastu aiškumas :)

sendien vakare jai laiko turesiu paieskosiu foto imesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane būtent domina kuris tas dalintuvas-maišytuvas yra tinkamas avims. Nes Lambylando skaičiai prasilenkia su realybe,bent jau man taip atrodo, todėl ir kyla klausimai, gal jie ir teisingi, tiesiog man trūksta žinių, juk tam ir yra diskusija, kad atsirastu aiškumas :)

Didžiujous Jūsų žiniomis ,

pasidalinkime:

http://www.technika.lytagra.lt/keenan-pasaru-dalytuvai

del transporterio - bėginis metras 1000 Eur, galit patys paskaičiuot,kiek kam ko reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagal nuorodą tai elementarus dalintuvas, į kuri reik teisingai įdėt rulį ir jei pasiseks jis bus greit susmulkintas,skirtingai nuo vertikalaus į kurį galj bile kaip mest rulį ir jį vistiek sudrąskys į šipulius . Beje, apie kokią kūbaturą eina kalba?

Beje,nuorodoje apie avis nieko nerašo :)

Už tokią kainą manau dalintuvą galėtum įsigyti, kad užtektu kartą per savaitę šert ::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...