Jump to content

INVENTORIUS: Ėdžios


Loreta

Recommended Posts

Sveiki buvom edzias susivirine dabar nepamenu koki tarpeli darem edziose kad kuo maziau nuostuoliu butu bet nieko gero is to neisejo, labai daug darbo i edzias prikraut ,dabar nusipirkom rulona pastatai ir apgaubi sutelpa 20 aviu prie 1 rulono ,pametimas sieno taip pat yra taip kad turbut nebuna kad butu be pametimo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki buvom edzias susivirine dabar nepamenu koki tarpeli darem edziose kad kuo maziau nuostuoliu butu bet nieko gero is to neisejo, labai daug darbo i edzias prikraut ,dabar nusipirkom rulona pastatai ir apgaubi sutelpa 20 aviu prie 1 rulono ,pametimas sieno taip pat yra taip kad turbut nebuna kad butu be pametimo .

Jūs tik pastatot ruloną ir viskas, ar naudojate specialų aptvarą rulonui? Nes tie specialūs aptvarai rulonui, kur galvijams, tai manyčiau avims nelabai tinka?

Aš naudoju šieną rulonuose, bet ardau ir dedu į ėdžias maišydamas su šiaudais. Ėdžiu tarpai nedidesni kaip 5 cm ir apačioj ėdžių lovys į kuri byra avių ištrauktas šienas, taip kažkiek sumažinu šieno patekimą ant žemės. Ėdžių brėžinius buvau radęs šioje temoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkau Patura firmos specialiai avims metalinius remus apsaugoti sieno rulius.beda ta,kad ruli reikia kas dvi dienas apversti,nes iskarso lieka tik stagarai-aisku kas koki Siena pasiruose-as pirkau,kitais metais pats ruosiu tai gal nebus tokiu baisuokliu :D ,

Vieno nesuprantu- kiek gi uztenka vieno rulio pvz 50 Aviu?????

Kita beda-paskaiciavau kad 30 %rulio lieka pabRstymams.Labai neefektyvu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kokia kaina eksperimentas uz rulonu gaubtuvus atidavete jei ne paslaptis kiek teko domietis tai 2 rulonai bet is savo trumpos patirties tai 3 rulonai sieno 1 aviai

856 litai jei neklystu,nesunkus,patogu,

26 vietos serimui,bet pas mane dviem aukstais dazniausiai maitinasi,kada nauja ruli pastatau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkau Patura firmos specialiai avims metalinius remus apsaugoti sieno rulius.beda ta,kad ruli reikia kas dvi dienas apversti,nes iskarso lieka tik stagarai-aisku kas koki Siena pasiruose-as pirkau,kitais metais pats ruosiu tai gal nebus tokiu baisuokliu :D ,

Vieno nesuprantu- kiek gi uztenka vieno rulio pvz 50 Aviu?????

Kita beda-paskaiciavau kad 30 %rulio lieka pabRstymams.Labai neefektyvu

Labas,

ar gali atsiusti nuoroda kaip atrodo ir kokie matmenys sio met. remo. Galvoju pasidaryti, nes mano supratimu tai butu efektyviausia priemone apsaugoti siena...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar gali atsiusti nuoroda kaip atrodo ir kokie matmenys sio met. remo. Galvoju pasidaryti, nes mano supratimu tai butu efektyviausia priemone apsaugoti siena...

Laba,

manau kad šėrimui naudojami tokie rėmai šieno rulonui: http://pandmeta.com/?com=content&id=22〈=lt

bet gal kas plačiau papasakotu apie jų efektyvumą, matmenis, o gal juos būtų galima patobulinti ir pritaikyti avims, kad mažiau sugadintų šieno? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar gali atsiusti nuoroda kaip atrodo ir kokie matmenys sio met. remo. Galvoju pasidaryti, nes mano supratimu tai butu efektyviausia priemone apsaugoti siena...

Laba,

manau kad šėrimui naudojami tokie rėmai šieno rulonui: http://pandmeta.com/?com=content&id=22〈=lt

bet gal kas plačiau papasakotu apie jų efektyvumą, matmenis, o gal juos būtų galima patobulinti ir pritaikyti avims, kad mažiau sugadintų šieno? :)

prasom

post-7301-141521801304_thumb.jpg

post-7301-141521801314_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
Tarpezere,

Tai tik vienas pliusas, kad mažai ištampo? O kaip dėl šėrimo dažnumo? Juk rulona kaip padėsi, tai jo tikrai užtenka ilgesniam laikui?

O tai kokios šeryklos yra pačio geriausio?

Aš seriau 50 aviu su tokia viena serykla,yr 26 vietos vienu kartu, 50 aviu ėda 4-5 dienas viena ruli,po 3 dienos reik apverst ir sutvarkyt,

Pliusu daugiau

Ten kur maitinasi negali pasitustinti :D

Todėl sveikesnis racionas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Įdedu savo gamybos ėdžias, gal kam bus naudinga.

Ėdžio pagamintos iš apvalaus vamzdelio. Aukštis 600 mm, gylis apačioje 280 mm, viršuje 450 mm.

Vietoj skersinių naudojamas betonavimui skirtas tinklas 150x150 akimis, papildomai pavirintas su kempu. Tinklas yra įdėtas ir apačioje, nes to nepadarius avys labai ištąso pašarus per apačią.

edziospriekis-vi.jpg

Edziossonas-vi.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar pasiteisino tokios ėdžios? Ar ne per dideli tarpeliai? Pagalvojau apie saviškes avis - jei tik gali kur įkišti galvas, įkiša ir būna kad neištraukia įstrigę, kol neužmatom... Darėm ėdžias su 7 cm tarpais, nusižiūrėję iš užsienio brėžinių, tai galvos netelpa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl akių dydžio. Dideles ostfryzų mamos galvos neįkiša, nes netelpa. Jaunimas sukiša, iš pradžių ir aš stresavau dėl to, paskui pastebėjau, kad kaip įkiša taip ir ištraukia. Svarbiausia ramiai elgtis įeinant ir tvarte, kad jos nepasiduotų panikai ir nelakstytų. Per tokio dydžio plyšius, jos išrankioja viską iš pašaro lieka tik styroti šunažolių kambliai, ir likučius tenka dar permaišyti, kad pilnai suėstų. Gal priekyje būtų geriau ir vertikalūs skersiniai, bet manau tokiu atveju padidėja pašarų išeiga, kuri atsiduria ant grindų ir yra nesuėdama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Pas mane ėdžios visos medinės, tarpeliai tarp latelių 9-10cm, patys lateliai apie 5cm, ėdžių aukštis 70-80cm, viršutinis gylis apie 45-50cm, apatinis 20-30cm, dugnas iš tokių pat latelių, su tarpais, kad išbyrėtų sėklos, maži stiebai, kad jie neplėktų, pakeltos nuo žemės apie 40cm, kaip nuotraukoje. Kokios pas kitus? Pasidalinkite patirtimi :)

post-2646-141521832051_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...