Jump to content

INVENTORIUS: Ėdžios


Loreta

Recommended Posts

nesistebiu, kad daugumai sunku su informacija. Nuoroda buvo duota į dalintuvus, gi ten ne vienas tipas.

Kaip visada, čiut kas ir rėkiam dangus griūva. Jei norim dirbti "chohozo" principu, tai taip galim ir toliau iš š... vašką spausti, bet kurtai nuves mes jau vyresni nei 25 m matėm. Kas dėl Lambyland, tai žmogus kuris pakankamai suinvestavo į avininkystę ir tikrai nepardavinės avių po 5,- lt/kg. Jis masto vakarietiškai, jei daryt tai viską kaip priklauso. Bet čia kiekvienam savo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau,jei žmogus žino kainą tai gal ir tikslų modelį gali parašyt. Nes pagal nurodytą kiekį avių, mažiausio maišytuvo-dalintuvo pakaktu.

prasom:

Pašarų dalytuvą-maišytuvą Keenan PF100 skirtas ruošti pašarus specialiai avims

Funkcijos:

Presuotų ryšulių smulkinimas

Maišymas – užtikrinant Pilnai Sumaišyta Racioną avims.

Svėrimas

Pašarų iškrovimmas į kairę pusę

Elektros variklis 30 kw, hidraulinė stotelė, valdymo pultas.

Techniniai duomenys:

Talpa –10m3

Užkrovimo aukštis – 2,49 m

Max. plotis– 2,95m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau,jei žmogus žino kainą tai gal ir tikslų modelį gali parašyt. Nes pagal nurodytą kiekį avių, mažiausio maišytuvo-dalintuvo pakaktu.

prasom:

Pašarų dalytuvą-maišytuvą Keenan PF100 skirtas ruošti pašarus specialiai avims

Funkcijos:

Presuotų ryšulių smulkinimas

Maišymas – užtikrinant Pilnai Sumaišyta Racioną avims.

Svėrimas

Pašarų iškrovimmas į kairę pusę

Elektros variklis 30 kw, hidraulinė stotelė, valdymo pultas.

Techniniai duomenys:

Talpa –10m3

Užkrovimo aukštis – 2,49 m

Max. plotis– 2,95m

----------Sveiki ,30kw tai elektros ivadas geras turetu buti -kiek laikot jei nepaslaptis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū :)

Aiškumas kažkoks atsirado :)

Tik kainelė tai kosminė :eusa-think:

Aš geriau rinkčiausi vertikalų, tikrai ne blogiau sumaišo ir susmulkina, tai atlieka daug greičiau ir dar pasispaudus į tą kainą gautusi traktorius jam sukti, kuri galima ir kitiem tikslam naudoti, kai nereik dalintuvo sukti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

ten regulioujamas grudu isbyrejimas tai norint daug priesti reik ilgai stoveti, i ta laika ateina kita arba nustumia viena kita, visaip buna, svarbu pastoviai duoti ir buna viskas puiku. parsiveziau is lenkijos zadu vel vaziuoti parsivesti, ziemos metu bus nemapainomas daiktas duotant avizas miezius ar ju misinius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na galvų dar per tris metus nenulaužė,aš tiesiog pasidariau iš abiejų pusių šerimo taką,netrugdo operatyviai patiekti grūdus,o plius dar grupuoju po penkesdešimt mamukų,tai kiekviena turi savo skylę,o kol visos aplinkinės nesuėda-edriausiom tenka prispaustom liūdnai laukti,kartu išvengiama staigaus apsirijimo,

Man tik Tomai klausimas kaip jos nenuverčia to stovo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gimė puiki mintis - juk galima panaudoti seną sėjamają su silpnu varikliu. Pakėlei aukščiau, o ant žemės pastatei dumenį ir byrės į 3-4 metrų pločio seryklą pagal nustatytą normą :) Arba atėjai, pasukai ratą penkis kartus ir koks ~ 20 galvų ant karto pavalgytų :)

Ekotomai, gal gali įkelti tą grudų padavimo mechanizmą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...