Jump to content

Nuorodos apie galimybę įsigyti ožkas (užsienis ir LT)


bioukininkas

Recommended Posts

Tai čia šitoj temoj galima tik nuotykius aprašinėti kaip kam pavyko vežtis gyvuliuką iš užsienio? Atvežtą parodyti jau naują temą reikia kurt? Juk pats atsirandat forume tik tada , kai bizūnu reikia pamojuot kad banda drausmės laikytųsi :) Kartojasi 'Ožkos LT' , tik bizūną rankoje laikantis - kitas . Saulė tai bent jau su jumoru bizūnu mosuodavo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia šitoj temoj galima tik nuotykius aprašinėti kaip kam pavyko vežtis gyvuliuką iš užsienio? Atvežtą parodyti jau naują temą reikia kurt? Juk pats atsirandat forume tik tada , kai bizūnu reikia pamojuot kad banda drausmės laikytųsi :) Kartojasi 'Ožkos LT' , tik bizūną rankoje laikantis - kitas . Saulė tai bent jau su jumoru bizūnu mosuodavo :)

Man atrodo gudrus supras apie ką aš... o ne visai patampys dar už vadelių. Na sėkmės, negaliu juk priversti kažkaip kitaip elgtis...galvoju čia suaugę renkas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pasakykit konkrečiai , o ne kaip mažiems vaikams , bioūkininke. Šitoj jūsų sukurtoj temoj galima dėti TIK NUORODAS kur pirkti gyvulį ?

Regina, manau, viskas ir taip aišku. Netikiu, kad nesuprantate, ką turėjau minty. Nemanau, kad čia yra mažų vaikų.

Kai užsidiskutavote apie vardus ir ar belenką tiesiog paprašiau neužsidiskutuoti, nes anksčiau ar vėliau užsikemša forumas. Nieko asmeniško. Man kaip parašo administratorius - suprantu ir nesistengiu dar pasivaipyti, kai aišku ko norėtųsi. Žinoma, jūsų reikalas ar išgirstate mane, ar ne. Norite suprasti mane ar ne... ir nereikia čia įsižeidinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas bioūkininke , reikalas tame , jog Genutė augina iš Bartoldų pirktą ožiuką. Nubijomis aš domiuosi , ir jeigu paklausiau kokių tėvų tas vaikis yra , tai tikrai kažką neužkimšau. Ne tiek jau daug mes Lietuvoje turime Nubijų patinų , ir mano profesinis "cekavumas " neatlaikė nepaklausus. Kitką aš ištrinsiu , tik Jūs nesinervuokit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas bioūkininke , reikalas tame , jog Genutė augina iš Bartoldų pirktą ožiuką. Nubijomis aš domiuosi , ir jeigu paklausiau kokių tėvų tas vaikis yra , tai tikrai kažką neužkimšau. Ne tiek jau daug mes Lietuvoje turime Nubijų patinų , ir mano profesinis "cekavumas " neatlaikė nepaklausus. Kitką aš ištrinsiu , tik Jūs nesinervuokit :D
Reikia ikurti tema -kaimynu sueiga ir ten apie dienos ivykius ir kad nepyktumet jei avininkai parasys karts nuo karto -ir nesipykit cia ir taip mazai zmoniu po to izeisit vienas kita susipyksit ir neprasysit ka tautieciai skaitys :icon-wink: beje kai ne i tema marmalyne gaunas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Šiandien lankiausi šiame ūkyje. http://www.anglo-nubier-hoyers.de/

nuoroda į ūkį apie kurį rašiau anksčiau. Nedidelis ūkis, tačiau ožkelės vertos dėmesio. ui gražios. vieną dar turi pardavimui, bet tik vieną - rudą. Kaip supratau lietuvaičiai šiais metais iš šio ūkio bent 7 ožkas parsigabeno į Lietuvą, suaugusias ožkas taip pat. taigi užsakyti reikia iš anksto, jei norite gauti tai, ko norite, o ne kas liks. kaina vis tiek ta pati. suaugusios ožkos kainuoja ir apie 500 eurų. bet retai parduodamos. na taip užsakymas su pirma įmoka- 50 eurų. na jei nepatinka, ar gimsta berniukas, o jus norėjote mergaitės tai galite rinktis, ką kito ar susigrąžinti pinigus. problema gal kiek su transportu, jei vežti legaliai, nes kainuoja ne pigiai. tai optimaliausia būtų mestis keliems ožkų gerbėjams.

:)

ui ui ui kokias gražias merginas šiandien mačiau, vienspalvės, kelių spalvų, marmurinės (juodai balta tai perlas). labai mielos ožkaitės, rankinės, nori būti glostomos. genetiškai beragę turi tik vieną ožką.

esmė tokia, kad susisiekus galima prašyt kokią patelę su kokiu patinu kergti ir paimtumėte palikuonis. niekad neatsako už spalvas. juk gali gimti ir kitokių spalvų. na kaip minėjo šeimininkas dėl spalvų nekergia. to galite neminėti. na bet ir pats brangiau ima už oboliutas

:D

tiesa dar reiktų įskaičiuoti veterinaro paslaugas 250 eurų kuris duoda leidimą transportuoti, kaip minėjau legaliai vežant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...