Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

"Vidinis balsas" man šnibžda : " čia tas atvejis , kai filtras yra daug geriau nei centrifuga ....."

Cia kitas atvejis -kai nera nuoseklumo ,supratimo...  ,,varatokas,, teisingai parase paskutiniame poste.. 

---negali but uzverzti voztuvai - reikia svariai surinkt indeklus o ne kad prasisuko 15min ir indeklai subraizyti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kitas atvejis -kai nera nuoseklumo ,supratimo...  ,,varatokas,, teisingai parase paskutiniame poste.. 

---negali but uzverzti voztuvai - reikia svariai surinkt indeklus o ne kad prasisuko 15min ir indeklai subraizyti .

Butent , tai ir norejau pasakyt , nes buvo jau velenas ,kaip pasakius , "rankose" o klausimas - "Tai nezinau kas yra, gal alkuniny blogai nuslifavo " , liko be atsakymo :lol: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba ne apie ta dangti Zilvinai. Nuimi ta pirma gaubta kab butu rotorius atviras ir trumpam uzkurt paziuret ar tepala per purkstukus pucia ar per ta apatini bliuda. Nes ten ir guminis ziedas yra. O kelinto remonto

indeklus sudejai? Tokius kokius sake meistrai nuslifave? Nebus taip kad velenas jau antram remontui nuslifuotas o indeklus pirmo remonto sudejai? Ten tas slifavimo laiptas labai nedidelis :)

Kai buvau isardes centrifuga jokii guminio ziedo neradau. Alkuniny istaike dar ant originalo, indeklai mh2.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra. Kiekvienas laisvumas tepalui suteikia laisve. Svaistikliniai indeklai laisve, tepelas lengvai svilpia pro sonus, stumoklio pirsto ivores isdile vel tepalas svilpia. Skirstimo velenas vel svilpia tai is kur tas spaudimas bus? Bet pas ji kitas atvejis tik kad ne visu patarimu klausos.

Tai pasakyk man koks pas mane tas atvejis?:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as per 300km atstuma tiksliai pasakysiu ;) dar nebendei manometro isukt ir paziuret koks slegis iki centrifugos ateina, nebandei uzglusint centrifugos pacios. man tai idomiausia kad viskas iki galo suverzta ir tik saltas  iki 3 tik tespaudzia. man t150k tai iki galo susukus budavo 6 o nukaites ant mazo nuli beveik rodidavo va cia tai jau nebebuvo viduriu. gal tas naujas siurblys brokuotas arba tie centrifugos voztuvai nebesandarus jau, nes turetu suverzus viska uzsilenkt rodykle iki galo saltam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekejau vienu motoristu, tai jis teigia kad skirstymo veleno yvores, bet tipo jas pakeitus reikia dar tekint, nes taip velenelis nelys, o ju tekint alytuj niekas neapsiima nes neturi ilgu stakliu tokiu. Bet as galvoju, kad jeigu cia jau butu jos,tai iskarto nuveziai kad jas pratekintu, o tik paskiau sukaliai y bloka. Gal kas susidure su siuo atveju buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Snekejau vienu motoristu, tai jis teigia kad skirstymo veleno yvores, bet tipo jas pakeitus reikia dar tekint, nes taip velenelis nelys, o ju tekint alytuj niekas neapsiima nes neturi ilgu stakliu tokiu. Bet as galvoju, kad jeigu cia jau butu jos,tai iskarto nuveziai kad jas pratekintu, o tik paskiau sukaliai y bloka. Gal kas susidure su siuo atveju buvo?

Todel kad jei veleneli nuslifuos ir ikalsit remontines ju diametras sumazeja,nedaug bet to uztenka kad neikisit veleneli  --aisku yra specu kurie su ranka padaro kas reikia ...

 bet ten jis turi makaluotis kad nebutu spaudimo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko neparadysi pats toms ivorems, nesukalsi su plaktuku tokiu dalyku. reikia supresuot o tada raiboruot jas. tokius dalykus seniau garliavoj darydavo daba nezinau. seip jei neisdiles neturi but jokio klebejimo. o ji patikrint visa prieki ardyt, karomislus nuimt reikia kad nebutu uzspaustas velenelis ir tada tik pamatytum kokia jo bukle, labai jis ten juda ar ne. bet tu neskubek kaip visada, ziurek tuos voztuvus. bandyk centrifuga gaut kita. is kokio lauzyno pasiimk gal, kelintu metu tas tavo mtz? kiek moto valandu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...