Jump to content

Mini ekskavatorius


salatis

Recommended Posts

Sveiki,

noriu patarimo del ekskavatoriuko. busima jo paskirtis- lauko santechnikos darbai. pagrindiniai darbai, tai kanalizacijos vamzdyno, vietines kanalizacijos montavimas ir pan.

taciau neturiu jokio supratimo apie juos, koks jo svoris turetu buti, kiek turetu pasiekti iskasti, i ka dar atkreipti demesi ir panasiai. biudzetas iki 40 000lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia iš tos serijos būtų ką gali vienas, to negali kitas - mažas yra geriau kai reikia dirbti mažesnėse erdvėse, šalia namų sienų, su juo praktiškai gali visur pralyst, jis mažiau skęsta dumble, jį lengviau transportuot, nes gali ir prie lengvos auto prisikabinęs priekaboj vežtis, sąlyginai pigesni vikšrai, bei detalės... didesnis 3,5t jau gali daugiau pavyzdžiui įleisti šulinio žiedą, arba kokį traidenį - viską su juo vienu gali padaryt, jei reikia didesnę duobę kast jis jau pranašesnis, jei reik kraut žemes į priekabą - jis jau aukščiau pakelia, bet jau palei visokias sienas su juo neprieisi kaip su mažu, be to transportuot jau reikia rimto transporto, o rimtam transportui reik c kategorijų ir t.t. čia kiek susidūręs iš patirties :) o šiaip perkant žiūrėk, kad neklebėtų įvorės ant strėlės (sutvarkoma bet kainuoja), vikšrų ritinėliai ar nesimaskauoja nesuvaryti, vikšrų būklė, nes jie irgi kainuoja... pagal markes skirias reakcija į komandas joystikais, žinoma geriau kai reaguoja jautriau, ta prasme atleidus joystika sustoja iškart, o ne dar kažkiek laiko daro judesį, nes jeigu reiks kast prie brangių sienų pvz klinkerio, tai gali paskui kainuot pinigų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
prieš 18 minutes , tadasg pranešimas:

Tadai cia ieskai drenazam tvarkyti jo ar ka rimciau dirbti planuoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , ramunas.s pranešimas:

Tadai cia ieskai drenazam tvarkyti jo ar ka rimciau dirbti planuoji?

Viskam, pradžiai turim lauko kelių kur reikia prasikasti šonuose griovius vandeniui nubėgti, paskui ir pamatus nedidelius pakąsti ir aišku melioracijos patvarkymui, nes projektas visko nepataisys, reiks ir patiems dar pakrapštyti. Reikia tokio normalaus, apie 3 t ir apie 15-20 kw, didesnio tikrai nereikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, viktorass pranešimas:

Jeigu darbu ne kalnai tai vienas iš varijantu prikabinamas ant traktoriaus šlaunu,  techninius duomenis galima pasižiūrėt  AGROŽAIBAS puslapyje, reiktu pasirinkti URSUS technika, pavasari parodoi mačiau tai toks jau nemažas berods 6000 euriuku.

as irgi ant slaunu nusipirkau prikabinama ekskavatori, nes pakast reikes ar pakraut tai pilnumoj uzteks, nereiks samdyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, tadasg pranešimas:

Didesnio atitinkama ir kaina. Čia daiktas kur nebus naudojamas kiekvieną dieną. Bet ir jo vis prireikia. Turėjom Jumzą, prakaliau, dabar tokį sumąsčiau įsigyti. O kaip gamintojai? kas geriau? JCB, Kubota, Cat ar čia nėra skirtumo dielio, svarbu stovis kaip ir pas visų? 

Bei jei ten koks tukstantelis daugiau tai neverta baidytis. Apie jcb negaliu pasakyt nk bet kubota cat takeuchi tikrai patvarus, yamar ir nieko bet kaip sakai cia nuo stovio jau viskas. Siaip butent yamar turi ta dzoistiku laisvuma kad atleidi ji bet dar kelias sekundes krautuvas dar pasisuka. Bet siaip paprast reikia ir ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi jie daugiau maziau geri. Kaip suprantu pats ukininkas tai ziureciausi nuo 5-7t. visvien 3t, su traliuku jau nepasitampiosi, reikia CE kategorijos. o jei kur reikia su traktorium nusivesi. 5-7t, visai kita lyga tiek spartoje tiek jegoje. isigysi kujy, Mulcery, ar dar ka. su tokiais jau gali dirbti. o tie 1.5-3t tai tik ziurek kad neapsiverstum 3t kiek stabilenis.

As pats asmeniskai ieskausi racioko, ten ir pakrovejas ir ekskavatorius, nereikes namuos frontalinio ar teleskopo. 3 dienas paaukojau 1800km lietuvoje suvazinejau praktiskai visus esamus siuo metu pardavime apziurejau, nera ka pirkti nebent nauja. Ziurejau nuo 8k iki 30k riboje kas brangiau tai jau mano manymu naujas geriau. Tiek meslo privezta ir dar ispute akis meluoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su 5-7 t vos ne prūdą gali kasti, nemanau kad man reikia to didelio. Ratinis ir neaktuoalus, yra teleskopas, tegul jis savo darbą dirba. Be to ir ratinio priežiūra visai kita, reikia jam ir darbo duoti, kad savo pinigus atidirbtu. Man reikia nedidelio vikšro. Žiūrėjau tuos ursus prikabinamus, na man jie pasirodė kaip nauji jumzai :) spartos ten nėra didelės. Jei ką ne daug pakabinti gal ir vertas dėmesio. Radau keletą variantų angluose, bandysim susižinoti daugiau info apie juos.

Mblorinsen, tai užsienį pasižvalgyk, čia pas mus nieko doro nėra.

Beje, klausimas, galima tiem visiem eskavatoriam, kaip ir kitai technikai, pagal vin pasitikrinti pas dylerius? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Arminas666999 pranešimas:

Ziuriu 2015m komercini cat 444F2 pilniausias 83k+pvm Ar tai kaina pakrito ar vadibininkas norejo uzdirbti?

Ir ka nupirkai? komercinius turi tai ruoseisi pirkti ar tik vadybininkus uz usu tasei?

pas mane buvo deminis teleskopas ir sakau man geriau liptu raciokas. Tai poasideliojau  su vadybininku, butinai su dzoistikasi. hidraulo isejimai, multifunkcinis kausas, greitos jungtys.... Be komercinio pasake kaina, bet nuo tavo komercinio daug skiresi. galima gal ir paklaida.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, tadasg pranešimas:

su 5-7 t vos ne prūdą gali kasti, nemanau kad man reikia to didelio. Ratinis ir neaktuoalus, yra teleskopas, tegul jis savo darbą dirba. Be to ir ratinio priežiūra visai kita, reikia jam ir darbo duoti, kad savo pinigus atidirbtu. Man reikia nedidelio vikšro. Žiūrėjau tuos ursus prikabinamus, na man jie pasirodė kaip nauji jumzai :) spartos ten nėra didelės. Jei ką ne daug pakabinti gal ir vertas dėmesio. Radau keletą variantų angluose, bandysim susižinoti daugiau info apie juos.

Mblorinsen, tai užsienį pasižvalgyk, čia pas mus nieko doro nėra.

Beje, klausimas, galima tiem visiem eskavatoriam, kaip ir kitai technikai, pagal vin pasitikrinti pas dylerius? 

butinai tikrink tadai, ten sumokesi bet nors zinosi kas kaip.nes uzsieni ir visokiu variantu buna, dar daugiau nei kad pas mus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Ir ka nupirkai? komercinius turi tai ruoseisi pirkti ar tik vadybininkus uz usu tasei?

pas mane buvo deminis teleskopas ir sakau man geriau liptu raciokas. Tai poasideliojau  su vadybininku, butinai su dzoistikasi. hidraulo isejimai, multifunkcinis kausas, greitos jungtys.... Be komercinio pasake kaina, bet nuo tavo komercinio daug skiresi. galima gal ir paklaida.

As tik tarpinikavau. Bet savininkas nusipirko  jcb uz panasia kaina ir plika. Nesupratau jo mastymo, nes cat buvo zymiai geresnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...