Jump to content

hattat traktoriukas


Darius84

Recommended Posts

  • Atsakymai 124
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 1 mėnesio...
  • po 11 mėnesių...
  • po 11 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...

O

prieš valandą, Robkebbd pranešimas:

Sveiki, ar kam servisas darant technikine hatat a110 yra reguliaves vožtuvus?

O variklio technikinę atlieka pati Džeirana?Ar jie tai daro ar tai turi daryti perkins atstovai?Beje,varikliui duoda du metus garantiją,o traktoriui penkis.Taip man nuaiškino jų vadybininkas.Skaitau  duotą  jų knygutę ,o ten tokių terminų neradau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , KAZE pranešimas:

O

O variklio technikinę atlieka pati Džeirana?Ar jie tai daro ar tai turi daryti perkins atstovai?Beje,varikliui duoda du metus garantiją,o traktoriui penkis.Taip man nuaiškino jų vadybininkas.Skaitau  duotą  jų knygutę ,o ten tokių terminų neradau.

Dėl techninės apžiūros, tai atlieka Dzeirana. Bet atsiradus gedimui kokiam ir paskambinus, kad reikia atvažiuoti meistrui tenka laukti iki dviejų mėnesių. Kaip man sakė, žmogus kuris atvažiavo, tai jis vienintelis per visą Lietuvą važinėja tvarkyti garantinių gedimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , UkininkasA pranešimas:

Dėl techninės apžiūros, tai atlieka Dzeirana. Bet atsiradus gedimui kokiam ir paskambinus, kad reikia atvažiuoti meistrui tenka laukti iki dviejų mėnesių. Kaip man sakė, žmogus kuris atvažiavo, tai jis vienintelis per visą Lietuvą važinėja tvarkyti garantinių gedimų.

Tai reiskia kad gedimu pasitaiko nemazai, hattat traktoriu Lietuvoj labai nedaug tai per tuos du menesius tikriausia visus ir aplanko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, daraciute pranešimas:

Tai reiskia kad gedimu pasitaiko nemazai, hattat traktoriu Lietuvoj labai nedaug tai per tuos du menesius tikriausia visus ir aplanko

Aš pirkau iš Agroservisas.lt  tai teh aptarnavima padarė per savaite nuo skambučio .po to dar buvo prilėke darbini pareguliuoti tai ir ilgai neteko laukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai klausimas ar kam reguliavo vožtuvus technikine darant, nes aptarnavimo knygoj rašo kad reikia peržiureti vožtuvu tarpelius berots kas 1000 darbo valandų. Jau bus toj 2500 val ir ne karto nieko nedare, užklausus prie 2000 val ar reguliuos, sako kad nereguliuojam netikrinim. Dėl aptarnavimu atvykimo viską gan operatyviai padaro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Robkebbd pranešimas:

Tai klausimas ar kam reguliavo vožtuvus technikine darant, nes aptarnavimo knygoj rašo kad reikia peržiureti vožtuvu tarpelius berots kas 1000 darbo valandų. Jau bus toj 2500 val ir ne karto nieko nedare, užklausus prie 2000 val ar reguliuos, sako kad nereguliuojam netikrinim. Dėl aptarnavimu atvykimo viską gan operatyviai padaro. 

pas mane knygoi rašo kas 1000darbo  valandu voztuvu reguliavimas reiks klausti kai atvaziuos prie 500 Kaip sekes  darbuotis per tuos 2500 val?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-15 at 18:51, Juozukas pranešimas:

Pas mane galu neranda su kondicionieriu, pakeite kompresoriu gal 3 kartus, po stogu kazkokia relia ir visvien neveikia, nezino kas yra, jau metus laiko tvarko :/

Dėl kondicionieriaus ir aš turiu problemų. Kiekvieną rudenį pradeda nebešaldyt. Papildo freoną ir vėl tada rudenio sulaukus tas pats. Kitas gedimas dar buvo, kad tik ant stipriausios padėties veikė pūtimas, bet tada visą skydelį pakeitė kur reguliuojasi stiprumas. Bet šiaip per tris metus kažko rimto nenutiko su Hattat, o dirbą visus darbus jis. Moto 1000h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-15 at 21:20, virgis807 pranešimas:

pas mane knygoi rašo kas 1000darbo  valandu voztuvu reguliavimas reiks klausti kai atvaziuos prie 500 Kaip sekes  darbuotis per tuos 2500 val?

Per, 2500 val. sankabos trosą keitė, stabdžių salnikėli ir vairo cilindro saliniką, bet klima nebeveikia reiks klaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-18 at 00:00, UkininkasA pranešimas:

Dėl kondicionieriaus ir aš turiu problemų. Kiekvieną rudenį pradeda nebešaldyt. Papildo freoną ir vėl tada rudenio sulaukus tas pats. Kitas gedimas dar buvo, kad tik ant stipriausios padėties veikė pūtimas, bet tada visą skydelį pakeitė kur reguliuojasi stiprumas. Bet šiaip per tris metus kažko rimto nenutiko su Hattat, o dirbą visus darbus jis. Moto 1000h

Tai kiaura sistema, jei reikia dapildyt vis.  Pas mane 2500h nieko rimto ir pas mane labai nebuvo, tik ta kondyske dabar erzina kad neveikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...