Jump to content

meile RS-09 vokietukui


Augunstas

Recommended Posts

Del jo norejau klaust -nesulauke demesio todel kad pas visus dideli stovi ir bandyt savo saskaita nenori  ................

Nu , o aš panorejau  :icon-mrgreen:...... Ką galiu pasakyt apie AGM , kuo teigiamiausi atsiliepimai , suka varikli - nėr lygiu !!! , ikrovimą ima dydeli ir greit atsistato , lengvas , kompaktiškas , galingas , nu superinis žodžiu nėr . Va padariau tokia kvailą vidiuške (iš manes matos , niekad nebus geras operatorius-artistas-komentatorius :icon-rolleyes: ) , gal ten ir nelabai gerai viskas matyti , bet "katiniuko" motorą , gana ilgokai prastovejusi tai užsuko kad net sumirksėt nespėjau :lol: . Daugiau , gyvenime nebepirksiu paprasto AKB !!!!  :) .       

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu , o aš panorejau  :icon-mrgreen:...... Ką galiu pasakyt apie AGM , kuo teigiamiausi atsiliepimai , suka varikli - nėr lygiu !!! , ikrovimą ima dydeli ir greit atsistato , lengvas , kompaktiškas , galingas , nu superinis žodžiu nėr . Va padariau tokia kvailą vidiuške (iš manes matos , niekad nebus geras operatorius-artistas-komentatorius :icon-rolleyes: ) , gal ten ir nelabai gerai viskas matyti , bet "katiniuko" motorą , gana ilgokai prastovejusi tai užsuko kad net sumirksėt nespėjau :lol: . Daugiau , gyvenime nebepirksiu paprasto AKB !!!!   :) .       

ziurejau bet ne pabaigiau --  kiek amperu ar Ah tas AGM  ir kaina  jo   aisku jei nera slapta tai ?  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau bet ne pabaigiau --  kiek amperu ar Ah tas AGM  ir kaina  jo   aisku jei nera slapta tai ?   :)

Tinginys , tamstele ..... :icon-mrgreen: . Nea , kaina tai ne slapta info ir turbūt turėjai galvoj talpą ?? "EXIDE START AGM EM1000 50Ah AGM/SPIRAL" : talpa - 50Ah , kaina - 160eur. Visa esmė , kad pagal el.parametrus jis nenusileidžia , garsiajam "" 'AP battery' iš Lytagros. 180 Ah "" arba panašiam :icon-rolleyes: . O daugumoj kitų parametrų , stipriai , netgi lenkia :icon-wink: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Keturcilindrius , aš pats turiu du ar tris , dabar nepamenu :) , man dvicilindrio priekį pavogė . Norėčiau kada surinkti , dviejų cilindru , nes turiu nauja grupę jojo , ir patobulinimu dėl alk.veleno jau praktiškai patikrintu . Neturiu tik priekio ir gero kuro siurblio .

I tokio neturu  ir to fotkej dar nenamuose ,reiks parsivest kol kas ne prichvatizavo :)  o siurbliui  gal ka pritaikyt eina .... pas ta zmogu kur pirkau buvo  bet nespejau anukai na metalalom prodali .... 

as tam deutcikui taikau ,sunku, nes ne visi spaudima sukelia ruski  :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

 Kaip sekas kolegom - 'vokietistam' , rudens darbukai ??? , ariukus , vakar apariau  :icon-mrgreen: .   

Plugiuks tai vartomas buvo turbut :)   bet gerai ten galima pareguliuot i sonus .....  as neturiu plugiuko  .. galvoju freza pasidaryt jau reikiami mazgai yra tik ranku reikia ..:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jaunystej su galingu ardavau ..su maziuku neteko ...  kaimynas ardavo su maziuku tai man juokas imdavo is jo   :)))   bet cia geras pliugiukas .

As irgi su galingesniais , kai kolukiai dar buvo ...... sita pasidirbau kai jie(kolukiai) irti pradejo , kad nereiktu pas bendroves vada su 'raudona kepure' eit ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...